Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 47 гостей на сайті

Реклама

З Богом і Україною!

trio_novyi_chas.jpgЗавтра, 26 лютого, в приміщенні Центру Культури і Дозвілля відбудеться духовно-патріотичний вечір "З Богом та Україною" за участі тріо священників "Новий час". Захід зініційований ВО "Свобода". Початок о 17.30, вхід вільний.

Коментарі:

Коментарі  

 
#4 pashko 27.02.2009, 19:30
Дайош Вєрку Сердючку! ))))
Цитата
 
 
#3 Михайло 27.02.2009, 16:21
Тому що їх фінансують "українці" Коломойський, Пінчук і Фірташ! Занадно професійно, як для парохів, я б сказав мабуть спів з елементами навіювання: "Що тільки ці хлопці справжні Українці! Всі решту продалися жидам та москалям!" Що цікаво агітацію здійснюють "агітатори-заро бітчани" з Львівщини, Київщини,Іваноф ранківщини! 200 грн. на чол. в день, плюс проживання на квартирах, харчування в кафе, бензин? Бідий Яценюк назбирав копійки? А в них такий розгін!
Цитата
 
 
#2 Місько 27.02.2009, 14:49
фашисти
Цитата
 
 
#1 Галичанка 27.02.2009, 12:46
На даному концерті присутньою не була, чула хороші відгуки- люди задоволені, та хвилює таке питання: Чому священики беруть участь у передвиборчій кампанії? До церкви ходжу, духовних осіб поважаю і маю таку думку, що церква і політика повинні бути відокремлені она від одної, ніхто не забороняє молитися за нашу державу, за єдність , справедливість і кращу долю для України, але нехай це буде в межах храму, чи у приватній молитві.Маніпул ювання свідомістю людей таким методом та відверті заклики щодо підтримки певної політичної сили чи особи - це принаймі не етично. А про що думають духовні особи, які дають такі концерти? Адже священство - це не професія, а покликання!!!
Цитата
 

Додати коментар