Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 24 гостей на сайті

Реклама

Все буде добре...

Ми пережили трагічну зиму 2014, дуже нелегку весну, літо обпекло наше серце війною , і осінь збирає з полів сходу України страшний урожай … Все це - спонукає нас переосмислити і переглянути своє ставлення до багатьох речей у нашому бутті… Ми стали інші і вже не будемо колишніми ніколи, бо твердо знаємо, що тільки ми самі є господарями своєї долі.

Копичинський народний самодіяльний драматичний театр ім. Богдана Лепкого щиро запрошує у неділю, 21 вересня о 19.00год., на благодійну акцію усіх хто любить театр , ще не бачив виставу «Жовта валіза», а також - хоче сьогодні допомогти нашій українській армії. Кошти , зібрані за виставу «Жовта валіза» будуть передані у фонд допомоги нашим воякам у зоні АТО. Просимо всіх бажаючих прийти на благодійну виставу, завчасно придбати чи замовити квитки, тому, що кількість місць обмежена ( 90 місць).
…У цей буремний час для нашої країни, коли серце кожного переповнене тривогою і болем, ми хочемо подарувати своїм глядачам годину відпочинку і позитивного настрою, який сьогодні так необхідний всім. Молоді герої вистави у грайливому тоні розкажуть містичну історію однієї особливої валізи, котра … зрештою – дізнаєтеся самі. А ліричного забарвлення виставі - додасть музика «Океану Ельзи». Отож, приходьте всі охочі допомогти нашим захисникам Вітчизни, адже наша творча лепта може врятувати чиєсь життя. І хай у кожного в душі поселиться впевнене - все буде добре у кожного з нас!

Cпонсор допису: Бажаєте дізнатись більше про свій автомобіль? Для вас існує Бесплатный сервис автовебинаров де все пояснюють в доступній формі


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 bigfan 17.09.2014, 20:52
А яка ціна квитка, і чи є ще вільні місця?
Цитата
 

Додати коментар