Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 41 гостей на сайті

Реклама

Впорядкування меморіалу

14 жовтня 2006 року копичани урочисто відкривали меморіальний комплекс борцям за волю України. Нагадаю, що в ліс біля Копичинців, військами НКВС звозились трупи закатованих і вбитих бійців УПА всієї Копичинеччини. Зараз на цьому місті стоїть унікальний меморіал, аналогів якому мабуть немає по всій Тернопільській області. Але як будь-що, так і меморіал потребує догляду. Тому 24 липня з ініціативи не байдужих людей було організовано і проведено відповідні роботи по впорядкуванню території. До акції були залучені всі бажаючі від малого до великого, включаючи кількох членів ВО „Свобода”, старшого покоління, учнів шкіл, котрі не могли стояти осторонь.


Робота була наступна – в яру (власне туди скидали вбитих повстанців) за певний час виріс бур’ян, його й слід було скосити та винести за межі меморіалу. Складність упорядкування полягала в тому, що частина комплексу розташована не дуже зручно – в яру, тому викошувати прийшлось не рівну поверхню, а поверхню під певним кутом. Іншим етапом було упорядкування і підготовка меморіалу біля дороги. І цей кусок роботи також не став перешкодою чи чимось нездійсненним, як кажуть, що страшно лише оку, а рукам ні!


Завдяки завзяттю, за короткий термін часу патріотами було зроблено всю необхідну роботу. Зараз на меморіал любо завітати і подивитись - все охайно і прибрано. Зроблена робота, це та мінімальна данина героям, яку може дати сучасне покоління людям котрі здобули нам Свободу і Незалежність та вмерли заради того, щоб ми жили краще!

Слава Україні! Героям слава!

Коментарі:

Коментарі  

 
#5 Іра 30.07.2007, 18:51
Гарні хлопці!!!А чому я нічого не знала!!! :cry: Я теж хотіла допомгти. Як не як вони боролись за НАШУ своду, тому ми маємо пам'ятати про них. Вони наші герої!!!
Цитата
 
 
#4 bigfan 26.07.2007, 18:44
Молодці. Вибачайте що не зміг допомогти.
Цитата
 
 
#3 admin 26.07.2007, 16:18
Думаю в майбутньому є ше багато чого робити, будемо попереджувати через сайт...
Цитата
 
 
#2 Незнаю 26.07.2007, 15:53
Я також хотіла б допомогти але чому про це не повідомили інакше, все дізнаюсь про все остання і після проведення чого небудь :sigh:
Цитата
 
 
#1 MI$h@ 26.07.2007, 11:29
Молодці!!! Вкотре переконуюсь що майбутнє за молодими націоналістами. Ніхто не наведе лад в державі, якщо ми, українці, цього не зробимо самі!
Цитата
 

Додати коментар