Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 46 гостей на сайті

Реклама

Тактичний пейнтбол. Витримали сильніші

Було спершу побоювання, що дощ, якого Копичинці довго не бачили, таки завадить хлопцям пограти у тактичний пейнтбол. Втім, ніяка негода нам не завада. Як і обіцяли, 30 вересня у лісі, що прилягає до фабричних ставків, на площадці з окопами пройшла півторагодинна битва між двома командами. Вражень від поєдинку залишилось чимало і лише позитивні. Суперники зустріччю задоволені й на майбутнє запевнили, що обов’язково зіграють ще не раз у пейнтбол. Аякже, бо пейнтбол - це не лише свято, це й ваше здорове життя! Фото й деталі поєдинку - далі. Наступна гра – 6 вересня, 14.30 год.

Отож, команди розподілись умовно на "Німці" та "Жовті". Останніх хоч і було лише двоє, та це не завадило їм показати добротну гру і, зрештою, за сумою п'яти поєдинків виграти її. Але не все так просто.
Завдання обох суперників було просте – захопити прапор ворога й принести на свою базу. Загалом гра проходила в напруженому тоні. Учасники не хотіли вибігати на відкритий простір, щоб передчасно не схопити кулю. Траплялось, що й по кілька хвилин хлопці сиділи в окопах й проводили мирну тиху перестрілку, або ж просто розтринькували кулі, випускаючи їх по сухому гіллі.

Учасники двобою

Шукаючи прихистку

В окопах, шукаючи ціль

Втім, 13 хвилин лімітованого часу обмежували волю наших пейнтболістів, і вони всякими чином намагалися "знищити" одне одного. Взяти гору вдавалось перемінно обом суперникам: спершу Жовті виграли, потім Німці, знову Жовті, знову Німці. А у фіналі за вже звичною лічбою домінували Жовті, записавши переможний рахунок 3:2 на свою користь. З деталь варто відмітити, що протягом відведеного для пейнтболу часу, викрасти прапор вдавалось лише одного разу, а у всіх інших випадках суперників розфарбовували нанівець.

Переможні вистріли

В очікуванні жертви

Поки ворог шукає, я сплю :)

Організований наступ

Післяпоєдинкова фотографія на згадку


Вдруге спробувати свої сили у тактичному є можливість вже цієї неділі, 6 вересня. Місце локації незмінне – лісні окопи біля «третього фабричного ставка». Для тих, хто не розуміє і ставить багато лишніх запитань, доводжу до відома, що на гру запрошуються лише учасники змагань. Вхід глядачам заборонено, позаяк в лісі організатори поєдинку не натягують захисну сітку. Хто готовий позмагатися, як завжди, мати з собою надійне взуття. Збір о 14.30 не території ставка. Ціна участі – 70 грн. (обладнання і 100 кульок). Замовити гру можна за телефоном 8 097 653 00 78, або на нашому сайті - htto://pantera.te.ua

Команда "Німці"

Команда-переможниця - "Жовті"

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Rulya 30.08.2009, 19:10
Дивіться тут pantera.te.ua
Також вконтакті vkontakte.ru/club10988724
Цитата
 
 
#1 KUZMICH 30.08.2009, 18:01
Де можна дізнатися про клуб більш детально ,які умови і вимоги для вступу в клуб.
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити