Сувенір із Копичинець - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 85 гостей на сайті

Реклама

Сувенір із Копичинець

 Останнім часом все частіше в Копичинцях відбуваються різноманітні дійства як культурного так і в спортивного характеру. Це не може не радувати, але крім знакового фото та позитивних в більшості випадків вражень, на згадку нічого не залишається. Мене особисто часто гості питають чи можна придбати якусь унікальну річ в пам'ять про наше чудове місто. А я крім поштових конвертів із зображенням пам’ятника Т.Г.Шевченку біля школи-гімназії нічого більше й пригадати не можу.

Але ця несправедливість подолана. Відтепер кожен бажаючий може привезти із собою невеликий сувенір з Копичинець. Але для цього потрібно відвідати Костел Успіння Пресвятої Діви Марії  який знаходить у центрі нашого містечка. А чому ці сувеніри не продають у газетних кіосках чи подарункових магазинах спитає дехто. А тому, що це не просто такі собі таблички із вибитими фотографіями, а туристичні марки (скорочено ТМ). Це чеський винахід, що походить з 1998 року. ТМ являє собою дерев'яне кружальце із зображенням певної туристичної атракції - це може бути замок, вершина гори, костел, печера, музей, дерев'яна церква тощо. ТМ принципово відрізняється від звичайного сувеніра тим, що виконує роль трофея - підтвердження того, що мандрівник відвідав даний об'єкт, адже в іншому місці придбати її неможливо. Кожна ТМ має свій номер, а разом вони утворюють систему з кількох сотень туристично-маркових місць по всій країні. Подорожуючи, мандрівники-колекціонери одночасно збирають ТМ і беруть участь у колекційній грі.
ТМ існують у 9 країнах Європи, а з 2007 року з'явилися і у нас, в Україні. Обійдеться ця пам’ятка вам у злоденних 15 грн. Наостанок додам ще декілька цікавих фотографій костелу, щоб ще більше заохотити відвідати це по справді чудове місце.
Контактний Телефон: +380679381035 (о. Юрій)
www.turystycni-marky.com.ua
 

Сходи на дзвіницю

Залишки органу 

 

 

 

 

 

Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Zori__ 12.05.2009, 00:58
Як цікаво! Думаю,що багатьом із мандрівників хотілося б придбати сувеніри з Копичинець. Адже, у нас так багато творчих людей, які можуть виготовляти цікаві речі. Головне, щоб була фантазія та бажання.
Цитата
 
 
#1 pashko 11.05.2009, 18:16
Чудові фото! Бігфан, ти молодець! ;)

Приємно, що з*являються сувеніри в місті.
Цитата
 

Додати коментар