Перевір своє здоров’я! - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 83 гостей на сайті

Реклама

Перевір своє здоров’я!

Вже третій день у центрі місті можна безкоштовно перевірити стан свого здоров’я. Поруч з каплицею православних вірян працює рентгено-діагностичний кабінет. Охочих потрапити на обстеження багато, а часу, протягом якого здійснюватиметься перевірка, – мало. Радимо усім сходити, це не зашкодить, а, що ймовірніше, навпаки – допоможе вам! Кабінет «на колесах» відчинений протягом дня.

 

 

Такі оголошення розміщенні по всьому місту


Черга до кабінету довгенька, тож поспішіть!

Спонсор допису: Цікавитесь радіотехнікою і любите поекспериментувати? Тоді можливо вам буде потрібен Разъем за доступними цінами

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 pashko 30.05.2008, 16:28
І я не зміг пройти обстеження! Хай мені попадеться на очі той лікар - я все дізнаюся ;-)
Цитата
 
 
#10 bigfan 30.05.2008, 16:06
Тільки що знову пробував сфотографуватис я, і знову облом. Він, у смислі черговий лікар, працює тільки до обіду, казав приходити з понеділка, але зранку. Виходить обстеження продовжили, чи він мене просто відшив :sigh:
Цитата
 
 
#9 Laz_X 30.05.2008, 14:21
До речі, прийнято вважати, точніше, було прийнято вважати, що туберкульоз - хвороба бідних (громадян з низьким життєвим рівнем). Так от, вже не прийнято. Звичайно, контингент з категорії "неблагополучни х" хворіє значно частіше, але захворювання не оминає і людей зі статками більшими, ніж середні. Для розвитку захворювання необхідними є дві умови - інфікування (не передбачає "заразності" і саме по собі в нормі не призводить до розвитку захворювання) і дія првокуючих чинників (холод, голод, стрес, виснаження, зниження імунітету), яка може наступити через великий проміжок часу.
П.С. Їжте сало і туберкульоз буде Вам не (такий) страшний ;)
Цитата
 
 
#8 Laz_X 30.05.2008, 14:20
terry_usa, курс лікування вперше діагностованого туберкульозу триває 6 місяців, незалежно від того, чи медикаменти закуплені по державній програмі боротьби з туберкульозом і надані безкоштовно, чи придбані ентузіастами за власний кошт. В силу обставин, крім вивчення статистики, свого часу майже півроку мав можливість особисто спостерігати за вищезгаданою програмою в дії і змушений сказати, що лікування, яке проводиться за державний кошт є ефективним. А від рецидивів/перех оду в хронічний процес не застрахований ніхто, не тільки по відношенню до туберкульозу.
П.С. Статистика - фігня. Насправді людство в ще більшій **пі.
Цитата
 
 
#7 bigfan 30.05.2008, 11:19
Вчора приходжу о 15,10, а там глухо як у танку. Почав шукати розпорядок, а його нема. То як все таки вона працює, коли хоче, чи є якісь години? Мені то таке, а люди старенькі приходять, покрутяться і топають назад :sigh:
Цитата
 
 
#6 terry_usa 30.05.2008, 02:58
Laz_X, дочитайся до змісту - флюорографія безкоштовна, а коли, не дай боже, підчепиш туберкульоз, то будеш платити шалені бабки, бо безкоштовно, як декларується, будеш від нього лікуватись до кінця своїх днів! Як кажуть в церкві:"Будьте уважні-і-і-і!"
Цитата
 
 
#5 Laz_X 29.05.2008, 20:34
Цитую terry_usa:
... Краще перевіритись, ніж потім важко ( і дорого!) лікуватись!

Безкоштовно.
Цитата
 
 
#4 pashko 29.05.2008, 13:52
Ми не жартуємо. Я обов*язково перевірю своє здоров*є.
Цитата
 
 
#3 terry_usa 29.05.2008, 03:57
Не до жартів, хлопці! В Україні зараз практично пандемія туберкульозу. Ще, крім того, маємо тисячі засуджених під боком, для яких туберкульоз, як для нас нежить! Вивчав свого часу статистику по цьому питанню - волосся дибом встає. Краще перевіритись, ніж потім важко ( і дорого!) лікуватись!
Цитата
 
 
#2 pashko 29.05.2008, 01:14
я о 4 ранку виходитиму, щоб вчасно потрапити на обстеження))
Цитата
 

Додати коментар