Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 42 гостей на сайті

Реклама

Мар'яна Савка читатиме казки київським діткам

savkamm001.jpgДля копичан, що мешкають в Києві, або ж принаймні мають можливість туди частенько їздити, є приємна новина. 28 лютого у київській книгарні «Є» відбудуться дитячі читання казок із нашою землячкою, Мар’яною Савкою . Пані Мар’яна також навчатиме діток робити витинанки.

 

Дітки від 6 років робитимуть витинанки, а молодші – зможуть намалювати те, що почули в казці. Просимо батьків приносити з собою необхідні матеріали: дітям від 6 років – кольоровий папір, ножиці; молодшим дітям – папір для малювання, олівці, фломастери.

Мар’яна Савка – людина різноманітних талантів: поетеса у ній поєднується з акторкою (коли пані Мар’яна читає вірші, то затамовуєш дихання, аби не пропустити жодного звуку). Мар’яна Савка – головний редактор «Видавництва Старого Лева» (видавництво, що спеціалізується переважно на дитячій літературі) і авторка дитячих книжок «Чи є в бабуїна бабуся», «Корова кольорова» та ін.

Початок читань – о 12.00.

Просимо попередньо зареєструватися за телефоном: 8 066 182 18 87, або 8 044 235 88 54 у координатора заходу Марії Соломіної.

www.book-ye.com

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Романівна 27.02.2009, 15:44
було би дуже приємно побачити пані Мар"яну на якомусь схожому заході в Копичинцях
Цитата
 

Додати коментар