Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Kopy.com – друг, партнер і поліграфічний центр

Багато хто знає Kopy.com як комп’ютерний клуб та місце де роблять фотокопії ;). Проте мало хто знає, що на сьогоднішній день Kopy.com ще й потужний поліграфічний центр в Копичинцях і в районі, котрий крім звичайного друку та дизайну займається й іншими, не менш цікавими речами. Про ці речі далі.

Фактично від дня заснування нашого сайту kopychyntsi.com.ua і по сьогоднішній день Kopy.com є нашим основним другом та партнером. Практично жодне свято, яке організовує сайт не проходить без підтримки з боку комп’ютерного клубу. Можливо дехто бачив проектор на вечірках (це обладнання якраз і надає нам наш партнер), проте мало хто знає, що вся друкована продукція, яку замовляв наш сайт, а це і реклама сайту, його візитки, буклети, афіші спортивних змагань, вечірок, конкурсів і т.д. була віддрукована саме на обладнанні, котре знаходиться Kopy.com-і.

Це я описав ті послуги, якими я особисто як адміністратор kopychyntsi.com.ua користувався. Але насправді існує величезний спектр послуг, які надає Kopy.com, ось повний перелік:
- інтернет-зал (з веб-камерами)
- ігровий зал
- ремонт і обслуговування комп'ютерів
- заправка картріджів

Дрібна поліграфія та дизайн:
- візитні картки, бланки, дипломи і грамоти
- буклети, листівки, флаєри
- відкритки, запрошення
- друк на компакт-дисках (CD, DVD)
- наклейки ПВХ (плотер Roland), наклейки з самоклеючого паперу
- термотрансферне нанесення зображень на тканину
- ламінування, фольгуваня (формат А3)
- біндерування (пластикові і металеві пружини)
- термінове тиражування (різограф RISO GR3770, 600dpi, 120 ppm)
- підготовка та проведення презентацій (або здача в оренду проектора та екрану)
- високоякіснтй офсетний друк (для великих тиражів)
- широкоформатний сольвентний друк (ширина до 1,6 м, довжина - не обмежена)
- поліетиленові пакети з логотипом
- друк на банері
та багато іншого....

Отже, якщо Вам слід якісно, швидко, і що головне, не дорого віддрукувати матеріали, буклети, афіші, візитки, та й врешті решт, все що завгодно окрім грошей :), можете сміливо звертатись в Копі.ком. І не важливо, одна це сторінка чи масштабний передвиборчий тираж ;). Маєте проблеми із комп’ютерною графікою та дизайном? Не проблема, дизайнери в Копі.комі задовольнять потреби найвибагливішого клієнта.

P.S. Як мені повідомили, вже є готовий банер kopychyntsi.com.ua, великих розмірів, віддрукований на спеціальному банерному матеріалі, друк якого ми замовили саме в Kopy.com-і. (згодом на сайті буде окрема замітка). Очікуйте його появу на святах, які буде організовувати kopychyntsi.com.ua


Коментарі:

Додати коментар