Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 27 гостей на сайті

Реклама

Кінофестиваль «Відкрита Ніч» в Копичинцях

В суботу 28 червня о 21:00 наше місто традиційно долучається до проведення фестивалю українського короткометражного кіно «Відкрита Ніч», який одночасно проводитиметься у 23-х населених пунктах України і не тільки (наприклад, у Варшаві). 

доповнено

Суть заходу така: люди збиратимуться у різних містах і одночасно переглядатимуть короткометражки, оцінюючи їх за різними категоріями.

Як і минулого разу, ми збираємось на штучному майданчику міського стадіону. Беремо з собою теплі речі, верети чи каримати. Зігріваючі напої вітаються (в адекватних межах). Погода обіцяє бути без дощу. Однак, у випадку такої небезпеки, ми швиденько перебазуємось у приміщення музею театрального мистецтва.
Закінчення показу о 4:00. О 4:10 буде оголошено результати голосування по всіх майданчиках.

Слід зазначити, що на цілу Тернопільську область даний показ відбудеться тільки в Копичинцях. Тому, нашу новину було б непогано поширити і за межі міста. Всілякі ініціативи радо вітаються. Давайте зробимо щось гарне!
 
Дзвонити, писати і мучити можете сюди:
Тел. +380991920782
Мейл Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
 
P.S. Якщо Ви з іншого міста, – це не повинно бути для Вас перешкодою. Копичани дуже гостинний народ.
P.P.S. Думаю, немає сенсу писати, але вхід вільний. 
P.P.P.S  Створено подію у facebook  та vkontakte. Заходьте "відмічайтесь",  хто відвідає, нам цікаво знати хоча б орієнтовну кількість глядачів

Коментарі:

Додати коментар