Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 56 гостей на сайті

Реклама

Голосуй за Медобори

З метою популяризації туристичного потенціалу, створення позитивного іміджу Тернопільської області, як цікавого туристичного регіону, вже майже два місяці триває конкурс "7 чудесних маршрутів Тернопілля". Переможці конкурсу будуть визначені шляхом експертного та інтернет-голосування. Нагородження відбудеться в рамках святкування Всесвітнього дня туризму 27 вересня.

А підсумком цього конкурсу буде випуск туристичного путівника з сімома найкращими маршрутами Тернопілля. Зараз у цьому конкурсі беруть участь дванадцять маршрутів. Десять з них передбачають знайомство з мальовничою південною частиною області, де розташований Дністровський каньйон, одиннадцятий – Кременецькими горами. Щодо нашого маршруту – "Медобори-Товтри запрошують", то це дводенна еколого-туристична мандрівка. Нею передбачено похід трьома екологічними стежками та відвідування більше двадцяти природних, історико-культурних та духовних пам'яток території Подільських Товтр. До речі, саме Подільські Товтри увійшли в число переможців акції "7 природних чудес України", що проводилась минулого року. На переконання фахівців, цей туристичний маршрут особливо актуальний в контексті підготовки і проведення в Україні фіналу чемпіонату Європи з футболу 2012 року, оскільки знаходиться посередині шляху зі Львова до відомого в Україні та за його межами Кам'янця-Подільського. Неповторна природа Медоборів-Товтр, унікальна історична спадщина та сучасна туристична інфраструктура тернопільських і хмельницьких курортів на берегах Збруча неодмінно сподобаються як українським, так і зарубіжним туристам. Для того, щоб віддати голос за цей маршрут, варто зробити відмітку у вікні "голосування" навпроти потрібного варіанту та натиснути кнопку «голосувати» на веб-сайті управління туризму Тернопільської ОДА http://www.ternotour.com.ua/routes.php Поки що, наш маршрут займає 1-е місце і цілком ймовірно, що завдяки Вашій активності він буде серед кращих туристичних маршрутів Тернопілля.
 

Від редакції. Слід сказати що Медобори і дійсно перлина Тернопілля. Тим паче так близько від Копичинців. Рекомендую всім копичанам підтримати даний маршрут, який можливо в майбутньому принесе користь Гусятинському району і Копичинцям зокрема.


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Дьома 15.09.2009, 18:22
Медобори дуже класні, але там доволі легко заблукати. Немає маршрутів, котрі б ще більше привертали увагу туристів...
Цитата
 
 
#1 bigfan 15.09.2009, 16:29
Я вже раніше проголосував за Маршрут №8 «На хвилях Тіраса», мені він більше до душі
Цитата
 

Додати коментар