Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Фільм тижня - Створення любові

Цього тижня ми маємо змогу подивитись історичний фільм „Створення любові”. Кіношедевр про велике людське єднання та велику непереможну силу кохання створили кращі митці України, США, Ізраїлю, Росії та Молдови. Фільму обіцяють успіх через правдивість, реалістичність і своєрідність. Сеанси пройдуть у суботу 9 грудня о 17.00, 19.00 та 21.00.

 

 

Саме у любові повинні жити люди на Землі. В цьому переконані автори кінострічки. Історія створення цього фільму проста. Успішний молдовський бізнесмен, Яков Тіхман написав книжку «Мотл-Шотхен» про своє рідне мiстечко Зіньків на Хмельниччині, українське за географією, але єврейське за складом населення, в якому, втім, жили і росіяни, судячи з мови, й українці, і навіть один турок. Ідилія мирного, пістрявого, взаємодоповнюючого співжиття різних народів, коли євреї їдять українські паски, а українці смакують мацу — одна з «героїнь» книжки. Потім у містечко, що його забули помістити на карту, приходить радянська влада у вигляді загадкового, мало примітного, але неприємного чоловіка в гімнастерці й зі шрамом на злому обличчі, і в село приходить зло. А вже коли приходять німці, приходить справжня біда.


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 admin 10.12.2006, 15:44
Був я на цьому фільмі. Що можна сказати це те шо фільм не попсовий, це 100%. В певній мірі дуже жорстокий, хоча описаний в фільмі період, дійсно таким був :sigh: Досить цікаво було, хоча як на мене зйомки досить примітивні, мало спецефектів, але це все перекреслюється "реальністю" фільму
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити