Фестиваль українського кіно "Відкрита ніч" вперше у Копичинцях! Не пропустіть! - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 91 гостей на сайті

Реклама

Фестиваль українського кіно "Відкрита ніч" вперше у Копичинцях! Не пропустіть!

6-7 липня Копичинцях на штучному майданчику міського стадіону відбудеться ніч українського кіно. Початок заходу 6 липня о 22 годині, закінчення – 7-го липня зі сходом сонця. Наше місто долучається до Київського кінофестивалю «відрита ніч», який щорічно організовує відомий український режисер Михайло Іллєнко. Одночасно з усією Україною ми зможемо переглядати короткометражні фільми, обговорювати їх, а також обирати кращі із них. Вхід вільний, при бажанні захопіть з собою термоси з чаєм, спальник, каримат, чи щось інше під дупу :) . Дійство розраховане на широку аудиторію, тому не вагайтесь. Співорганізаторами даної події в нашому місті виступив сайт kopychyntsi.com.ua, Богдан Келічавий, Тарас Хлібович та Центр Культури і Дозвілля.


Коментарі:

Коментарі  

 
#4 серьога 06.07.2012, 10:44
Цікаво а дівчата гарні там будуть...
Цитата
 
 
+2 #3 Boduk 03.07.2012, 15:21
Програма буде поділена на дві частини: конкурсну і позаконкурсну. Всі, хто прийдуть, допомагатимуть визначати кращу відеороботу на фестивалі. Ми голосуватимемо за ті чи інші короткометражки і відправлятимемо результати в Київ. Так робитимуть й інші міста, вказані в афіші, як партнери. Таким чином визначатиметься переможець конкурсу. Друга частина програми - позаконкурсна. Будемо переглядати найкращі стрічки, які вже були на фестивалі в минулих роках. Сам же фест регулярно відбувається, починаючи з 1997 року. Це вже 16-й захід. Його головний організатор Михайло Іллєнко є режисером фільму "Той, хто пройшов крізь вогонь".
Цитата
 
 
#2 marachorna 03.07.2012, 15:21
Обов*язково буду, думаю, має бути цікаво)
і ви приходіть, веселіше буде ;-)
Цитата
 
 
#1 Сіра Потвора 03.07.2012, 14:43
Шкода не попадаю, якраз на Шипіт їду...
Цитата
 

Додати коментар