Диявол носить Прада / 2006 - Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 81 гостей на сайті

Реклама

Диявол носить Прада / 2006

Жанр: Комедія, Драма
Режисер: Девід Франкель

У ролях: Меріл Стріп, Енн Хетеуей, Емілі Блант, Стенлі Тучи.
Мріючи стати журналісткою провінційна дівчина Андреа (Енн Хатауей) після закінчення університету отримує посаду помічниці всесильної Міранди Прістлі (Меріл Стріп), деспотичного редактора одного з найбільших нью-йоркських журналів моди. Андреа завжди мріяла про таку роботу, не знаючи при цьому, з яким нервовим напруженням це буде зв'язано. Фільм взагалі-то досить яскравий, з гарними акторами, декораціями і поза ширмовими розборками в світі моди, хоча й трохи попсовий. Тому раджу обов’язково його відвідати, адже краса править світом. Покази пройдуть в суботу 25.11 в 17, 19 та 21 год.

Коментарі:

Коментарі  

 
#3 admin 26.11.2006, 15:51
Ше би той народ вчора не балакав, а сидів і дивився фільм, було би прикольно 8)
Цитата
 
 
#2 Pashko 26.11.2006, 15:00
В правильності вибору фільму я не помилився. І справді він дуже кльовий. Так як вчора не було дискотеки, з приводи памяті жертв Голодомору, то весь нарід молодий зібрався на кіно. На останньому, а це о 21.00, показі, було близько 70 осіб. Це, безперечно - рекорд. Можливо, було більше на попередніх сеансах, хто зна. І це при тому, що в кінотеатрі температура повітря пропорційна температурі холодільніка. Ух...
Цитата
 
 
#1 Pashko 24.11.2006, 20:27
Всьо, я побіг за квитками на поїзд до Копичинець. Прикиньте, такий кльовий фільм і всього лищ за три гривні. Супер! Всі на фільм!!!
Цитата
 

Додати коментар