Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 72 гостей на сайті

Реклама

Хто куди, а ми в Підкамінь!

24-26 серпня відбудеться Український народний етно-фестиваль. До уваги тих,хто незнає, що таке етно-фестиваль! Це виступи народних колективів та молодіжних груп українською мовою та з українською символікою. Фестиваль чи просто «ФЕСТ», як його часто називають молоді люди, Відбудеться просто неба повз просторі краєвиди Підкаменя. Підкамінь - це населений пункт біля Бродів, в якому криється багато таємниць, які ми маємо змогу оглянути ще до початку виступу наших музикантів.

Підкамінь… Одне з численних населених пунктів Львівщини, розташоване на мальовничому узгір’ї посеред височин Волино-Подільського пограниччя. Більше п’яти з половиною століть налічує його писемна історія. Адже, згідно писемних джерел, саме 1441 рік вважається першою згадкою про «місто під Каменем». За цей поважний вік не одна подія відбулася на цій благодатній місцевості, зробивши Підкамінь однією з найбільших перлин краю. А відомий він, насамперед, своїми історичними пам’ятками, на першому місці серед яких знаходиться монастир «Походження Дерева Хреста Господнього» студитського уставу. Також неподалік від Підкамення стоїть мужній велетень «Камінь» 16 м. висоти, від якого власне і пішла назва Підкамінь.
Багато запитає «А чого туди Їхати????? » Я відповім вам. В першу чергу тому, що там цікаво і по своєму прекрасно, там височіє монастир, який закладений ще у XVII ст. і є важливою прикрасою цього місця. Також там є капличка, де відбитий слід Матері Богородиці на камені і з нього тече вода. І багато, багато прекрасних краєвидів та цікавинок, які ніколи не набриднуть і залишать яскравий слід у вашій пам’яті.
До того ж у програмі фестивалю включено: виступи найкращих фолкових гуртів у мальовничому закутку України із козацькими могилами та старовинними мурами, майстер-класи та виставки традиційних ремесл, виступи понад 30 творчих народих колективів, дегустація місцевих страв, лицарські бої, вистави, інсталяції, перформенси…
Отож, усіх охочих просимо завчасно повідомити адмністраторів сайту про поїздку, будь-яким способом, та дотримуватись правил етикету і моральної культури під час поїздки.
Ми будемо вирушати 25 серпня лише на один день, цього буде достатньо. Так як добиратись прийдеться автомобілем, то ж ми просимо зібрати гроші на бензин. Більше людей - менше грошей на бензин, вирішуйте самі. Підтримайте Український формат!
При собі мати: Хороший настрій
Кишенькові гроші та документи
Багато патріотизму та українських пісень
Вміння веселити людей

Коментарі:

Коментарі  

 
#5 Ira kopycom 22.08.2007, 15:54
І я би хотіла поїхати, але своїм транспортом. На жаль, не знаю дороги. То чи можна буде приєднатись до вас?
Цитата
 
 
#4 ILIT 21.08.2007, 15:13
Надіюсь цього разу все буде ОК.І українська музика знов покаже себе на висоті. :-)
Цитата
 
 
#3 bigfan 21.08.2007, 14:03
Постараюсь підтримати вас і у цей раз
Цитата
 
 
#2 Анонім 21.08.2007, 06:53
А може тексту забагато для такого інтелектуала як ти? Якщо не читав, то якого ...бена пишеш коментарій?
Цитата
 
 
#1 C.J. 21.08.2007, 03:28
Чесно скажу нечитав, голова болить капец
Цитата
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити