Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Без пейнтболу не станеш героєм!

Пейнтбол – це найгуманніший спосіб демонстрування своєї сили. Адже для того, щоб визначити сильнішого, гравець затрачує настільки енергії, що не дасть будь-яка суперечка, і при цьому пейнтболіст не завдає нікому ні моральної, ні фізичної шкоди (синці за останнє не рахують =)). Герой в пейнтболі, це той, хто зумів з реальності перенести свою ненависть в спортивний інтерес, і, звичайно, гідно виступити на пейнтбольному рингу. ПОВНА ВЕРСІЯ СТАТТІ НА САЙТІ - http://pantera.te.ua/

 

 

Отож, цієї неділі якраз і визначались герої пейнтбольні у вже звичному для нас тактичному поєдинку. 6 вересня зустрічались минулонедільні хлопці з команди «Жовті». Їм протистояли на порядок старші, досвідчені чоловіки під назвою «Червоні».

З першої ж сутички команди взялись активно розфарбовувати ліс в помаранчеві кольори. «Жовті», окрилені успіхом попередньої неділі, явно недооцінили суперника. Рвучко вибігши вперед, вони попали під невідпорний обстріл і були покарані закономірним програшем. 0:1.

Далі «Жовті» прийняли до уваги хід гри і стали грати обережніше. Хлопці не спішили атакувати, сиділи собі тихенько в окопах, за деревами, випробовуючи нерви стариків. Ну а в останніх вони й тріснули. «Червоні», не витримавши тиші, а також боячись закінчення лімітованого часу (13 хв.), організовано вискочили в центр поля на зустріч до прапора. Тут і почалась палка кольорова перестрілка. Фарба хляпала, гілки ламались, птахи від шуму втікали в Чагарі :) Примітно, що за другу гру в кількох гравців заправлені по сотні фідери (магазини для куль) швидко спорожнились. Особливо це стосується стариків, що й вплинуло на результат матчу – «Жовті» взяли гору. 1:1.

Наступні поєдинки проходили одноманітним чином: «Червоні», не витримуючи засади, пхались вперед, а «Жовті» їх на перехопленні розфарбовували у переможні помаранчеві барви. Як наслідок, остаточний рахунок в недільній битві – 4:1 на користь «Жовтих».Варто повідомити читачам за умови клубу. Оцінивши спортивний інтерес копичан до пейнтболу, «Пантера» вводить привілеї: ті, хто зіграв 3 гри в нашому клубі, має унікальну змогу вступити безоплатно в клуб і отримувати 15% знижку на всі послуги, дотримуючись лише простих умов – активно брати участь в житті клубу і хоча б раз у місяць проводити поєдинок. Цієї неділі у нас вже з’явився перший учасник клубу – Славік Палій. З чим ми його і вітаємо!Щодо наступних ігор, то просимо домовлятися передчасно. Планується провести поєдинки на х. Рудки, на наступні вихідні, 12-13 вересня. Дзвоніть 8 097 653 00 78.

Більше світлин з тактичного пейнтболу 6 вересня тут.

ПОВНА ВЕРСІЯ СТАТТІ НА САЙТІ - http://pantera.te.ua/

 Спонсор допису: Цікавитесь такими екстримальними видами спорту як пейнтбол і стрітбол? Останній можна зіграти в обласному центрі, але слід потурбуватись про готелі Тернополя, щоб мати ночівлю


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Taciturnum 07.09.2009, 11:49
ooo класно шо в копичинцях э така річ як пейнтбол
обовязково пограю то ж кльово. мені особенно подобаєця коли шаріки розбивають так круто
та й ціни бачу нармальні. я стріля в Львові то там капєц 150 грв з чоловіка ну його
Цитата
 

Додати коментар