Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 86 гостей на сайті

Реклама

Звернення підприємців та людей щодо обмеження продажу алкоголю

 До вашої уваги текст звернення від підприємців до депутатів міської ради, а також звернення людей по даному питанню із підписами. Відповідно текст заяв публікуємо далі.


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #36 Polaris 21.08.2011, 18:47
Україна займає перше місце в світі по дитячому алкоголізмі (дані ВОЗ).
glavred.info/.../...
Цитата
 
 
#35 Блуkач 21.08.2011, 09:31
Не розумію для чого ця вся заморока. Є закон, який забороняє продаж алкоголю та сигарет неповнолітнім. А дорослий чоловік може б і випив гальбу пива після робочого дня, так зась: після 20 год. вже ніхто не продасть. Це рішення для тих хто п"є в робочий час!!!! ХАЙ ЖИВЕ АЛКОГОЛІЗМ НА РОБТІ!!!
Цитата
 
 
#34 Zori__ 15.08.2011, 18:05
Цитую Дьома:
розтролили капєц. найкращі теми в Копичинцях для тролінгу - алкоголь і релігія. більше ніщо так не зачіпає за живе :)

НАЙКРАЩА ЦИТАТА РОКУ 8)
Цитата
 
 
#33 Дьома 07.08.2011, 11:32
черговий раз витер кілька коментів з відвертими образами
Цитата
 
 
#32 Петросян 06.08.2011, 14:34
ех, думав прочитати в коментах "я твой дом труба шаталь" і т.п))... розвели срач на ура!))
Цитата
 
 
+4 #31 Дьома 06.08.2011, 11:49
розтролили капєц. найкращі теми в Копичинцях для тролінгу - алкоголь і релігія. більше ніщо так не зачіпає за живе :)
Цитата
 
 
+4 #30 Сіра Потвора 05.08.2011, 10:54
Цитую WhiteAngel:
перечитав всі коментарі - блін, тупо суцільний троллінґ)))
текст звернення підприємців, також не далеко втік - "рішили", "зловити", "напитків"; а запитання щодо "що краще наркотики/алкоголь" - взагалі винесло. вони(підприємці) теж чекають на нього відповіді від МР? :lol:

а тепер приємний бонус по суті: tsn.ua/.../...


бабло вирішує все. :-*
Цитата
 
 
#29 Гєнко 05.08.2011, 10:41
Цитую WhiteAngel:
перечитав всі коментарі - блін, тупо суцільний троллінґ)))
текст звернення підприємців, також не далеко втік - "рішили", "зловити", "напитків"; а запитання щодо "що краще наркотики/алкоголь" - взагалі винесло. вони(підприємці) теж чекають на нього відповіді від МР? :lol:

а тепер приємний бонус по суті: tsn.ua/.../...

Повний лол:) владі вигідно мати тупу сіру масу!
Цитата
 
 
+1 #28 WhiteAngel 05.08.2011, 10:02
перечитав всі коментарі - блін, тупо суцільний троллінґ)))
текст звернення підприємців, також не далеко втік - "рішили", "зловити", "напитків"; а запитання щодо "що краще наркотики/алког оль" - взагалі винесло. вони(підприємці ) теж чекають на нього відповіді від МР? :lol:

а тепер приємний бонус по суті: tsn.ua/.../...
Цитата
 
 
+1 #27 козак Мамай 03.08.2011, 16:13
Пане бабай вам вже навели ваші помилки у звернені!!! ;-)
Цитата