Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 303 гостей на сайті

Реклама

Знайомство з кандидатами в офлайні

24 жовтня відбулась зустріч виборців з кандатами в мери міста так би мовити в "офлайні". Організатором даного заходу виступила міська ТВК. Як і у випадку з інтерв'ю перед виборцями виступали лише п'ять кандидатів з семи - Пакон З., Пеляк В., Клизуб Н., Крайняк О. та Новоставський Б.

 

Уся подія була чітко регламетована виборчою комісією. 10 хвилин мав кандидат на посаду мера для агітації, згодом 6 хвилин на запитання від залу у вигляді записок чи через мікрофон. Також час для агітації мала і кожна партія яка бере участь у місцевих виборах в Копичинцях.

В цей день за себе агітували УНП, Свобода, БЮТ, Партія Регіонів, ХДС - тобто партії котрі мають своїх кандидатів на посаду мера, а також Наша Україна, котра не виставила свого кандидата.

До вашої уваги запис всієї зустрічі. Через певні технічні негаразди - на початку і в кінці запису пропадають на кілька секунд у виступах кандидатів, але тим не менше ознайомитись можна


Коментарі:

Коментарі  

 
#13 Zori__ 31.10.2010, 09:51
Нам бракує перейняти трохи культури і не перебивати промови, не викрикувати до кандидатів, дати людям висвітлити позицію. Це ж не збори в колгоспі.
Робота мера - то така невдячна, бо людям важко вгодити. Який би там мер Пеляк не був, але він працював совісно. Багато чого не доробив, але багато добився. Можливо, коли б обрав собі професійних піарщиків, виглядав би краще. А також побільше ішов назустріч громаді, а не нарікав. Тих, що не сплатили податки - не словом, а ділом притягнув би до кримінальної відповідальност і. Кілька змін і Пеляк ще б зробив добру службу. Але вони мають бути обов'язкові.
Цитата
 
 
#12 Інша думка 30.10.2010, 23:05
Хто є хто і так ясно!В нас неповних 7 тис. населення.
Тай п..діти- не мішки носити,обідно,щ о "кандитати",нав іть,з листочка не змогли внятно прочитати..пове рнулися дол витоку:які кандидати,такі і дебати :lol:
Із-за бугра все виглядає трішки краще,здається, має бути ідеальним,але реалії тут інші,нажаль :cry:
Дебати потрібні,якщо вони справжні.
Цитата
 
 
#11 Zori__ 30.10.2010, 22:29
Цитую Інша думка:
Дебати -не гарантія,Тимошенко,свого часу, в "суху" виграла дебати,і що з того???
Не головне,як агітують іголосують,а гловне-як порахують...чув,що ПР хоче мати,"хоча б" 40% !!! і це на Тернопільщині!Подивимся,як вони їх собі намалюють..досвід "єдиного центру" вже є.
Щодо команди,то є також такі варіанти(сайт Копичинці-інфо):
Голова – Войтків Г., команда не відома.
Голова – Гусак А., команда не відома.
Голова – Клизуб Н., заступник – Мудрик Ю., секретар – Куцинда І
Голова – Крайник О., заступник – Безкоровайний М., секретар-?
Голова – Новоставський Б., заступник – Схаб Я., секретар – Білик О.
Голова – Пакон З., заступник – Касіч В., секретар – Тригуба А.
Голова – Пеляк В., заступник – Савчук О., секретар – Герасимович С.
А ще там є цікава стаття-ода Пеляку В.С.,в якій обмежили можливість коментування,чого б це???)

Дебати - це просто необхідність. Вони демонструють" хто є хто". А те, що було з Тимошенко - це окремий випадок, він не замінює багатий світовий досвід дебатів.
І ще я проти того, щоб голова, замісник і секретар виступали з одної політичної сили, бо в самої громади різні політичні погляди. Ця трійка повинна відображати інтереси своїх вибранців.
Цитата
 
 
#10 Інша думка 30.10.2010, 22:14
Дебати -не гарантія,Тимоше нко,свого часу, в "суху" виграла дебати,і що з того???
Не головне,як агітують іголосують,а гловне-як порахують...чув ,що ПР хоче мати,"хоча б" 40% !!! і це на Тернопільщині!П одивимся,як вони їх собі намалюють..досв ід "єдиного центру" вже є.
Щодо команди,то є також такі варіанти(сайт Копичинці-інфо):
Голова – Войтків Г., команда не відома.
Голова – Гусак А., команда не відома.
Голова – Клизуб Н., заступник – Мудрик Ю., секретар – Куцинда І
Голова – Крайник О., заступник – Безкоровайний М., секретар-?
Голова – Новоставський Б., заступник – Схаб Я., секретар – Білик О.
Голова – Пакон З., заступник – Касіч В., секретар – Тригуба А.
Голова – Пеляк В., заступник – Савчук О., секретар – Герасимович С.
А ще там є цікава стаття-ода Пеляку В.С.,в якій обмежили можливість коментування,чо го б це???)
Цитата
 
 
#9 Zori__ 30.10.2010, 17:55
Перш за все, хочу подякувати адміністрації сайту за публікацію цього відео.
Від вибору міського голови залежить майбутній добробут громади. Мене дуже здивувало, що не було дебатів між кандидатами, де кожний із них мав продемонструват и свої самі кращі якості, які будуть використані для служіння місту. Чи є лідерські навики, здатність завершити почату справу, впевненість у собі, дружнє розположення до людей і тощо? Кажуть, хто виграє дебати - той виграє вибори.
Натомісьть, зустріч була погано організованою. Кандидатам було надано дуже мало часу, щоб ознайомити громаду із своєю політичнаю позицією і відповісти на питання. На агітацію партій треба було призначити взагалі інший день.
Деякі кандидати прийшли непідготовлені і якісь незібрані. Ну що то за лідер міста, що не вміє викласти власну доповідь(Пакон) ??? Або розпочали якісь розборки з агітацією( Пеляк)? Одним словом, нехай потім не нарікають, що їх не обрали.
Саме краще враження на мене справила Клизуб Наталя Борисівна. Вона виглядає як справжня європейська політик. Спостерігаються енергійнісьть, прямолійність, чіткісьть, лідерські якості, здатність довести розпочаті проекти до кінця, навики в спілкуванні з людьми, відкритість до нових цікавих ідей. Я бачу її наступним мером. Проте не бачу міської ради без пана Пеляка. Погодьтеся, він багато зробив доброго для міста, не дав розікрасти, має вже практику роботи. З пана Володимира був би добрий замісник. А пан Новоставський - секретар.
Цитата
 
 
#8 Casper 30.10.2010, 00:42
Тротуари по Гусятинській повністю зробити!!! Це ж одна з головних вулиць!! там купа дітей до школи і зі школи ходять!!!! А машини їздять як хочуть, причому Гутові камази і мази блін!!! або робити обїдну!! аж під Крогульці! Бо на початьк Чагарів не дадуть, якщо буде виконуватись план який задумав Мацієвський!!

А парки?? лавочки поставили, смітникик і все!!!!!???
А коли після дощу!!?? там в парках ходити не охота, болота по коліна!!!
Став відчистити!!!!!!!!!
ДОРОГИ!!!! в нас дороги це просто жах!! А навіщо їх робити!!! Якщо раз зробити, тай буде кінець, а нашим депутатам треба заробити, тому і ремонтують, а не роблять, щоб гроші кожного року виділяла держава на ремонти доріг!!!
Про культутру забули всі напевно!!
БК до ладу привести!! Можна навіть якось: чи продовжити, чи частіше робити дискотеки, а то це одна розвага впринципі, крім того щоб ходити по парках "бухати". (на рах дискотеки, мож хто буде не згодний, але це краще ніж напитись в парку до чортиків, впасти в болото в спати так).
Гарно облаштувати кінотеатр, щоб туди хотілося йти!!
Цитата
 
 
#7 Інша думка 29.10.2010, 15:55
А "Господар" чи як його там відпровадим десь на край міста,хай свалку розгрібає і загрібає)
Цитата
 
 
#6 Інша думка 29.10.2010, 15:50
Тю,якісь програми не оригінальні)Шан овні кандидати,ви що списували??
Про автобуси і автобусну частково згадували,але:Д авайте "базар" перенесемо,там, де колись був,за костьолом у "Господарі",якщ о не помиляюсь.А позаду універмагу зробимо автобусну станцію(Наприкл ад,як в Бучачі додумались).
Якщо ж ті автобуси нам розвалять хати і дороги-то фіга з 2!Он багатотонні мріятрансівські фури їздять,як хочуть,вже аж міст валиться-давно пора збудувати їм об'їзну від лікарні і десь в район початку Чагарів,а???
Цитата
 
 
#5 shynrech 29.10.2010, 10:39
Цитую bigfan:
Цитую Кут правий:
Андрій висувайся на мера, буде ще веселіше :lol: !

Вже ви висунулись, і щось зовсім не смішно, взагалі ніяк

Саме так. Тепер думайте ви, ті хто висунулися, та так, щоб ми всі не плакали потім...
Цитата
 
 
+2 #4 bigfan 29.10.2010, 08:31
Цитую Кут правий:
Андрій висувайся на мера, буде ще веселіше :lol: !

Вже ви висунулись, і щось зовсім не смішно, взагалі ніяк
Цитата