Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 23 гостей на сайті

Реклама

Явка депутатів 29.06 та 1.07

 До вашої уваги надалі пропонуємо статистику відвідування депутатами сесій міської ради, цього разу за 29 червня та 1 липня 2011. Детальніше в таблиці далі.

 

Явка депутатів на сьому сесію Копичинецької міської ради шостого скликання

29 червня 2011 року та 1 липня 2011 року


Примітка:  для проведення сесії, явка депутатів повинна бути не менше 16-ти чоловік.
                                                                                                29.06                1. 07

 

 

Білик Ольга Іванівна  

+

Виклюк Василь Михайлович  

+

Винницький Юрій Йосипович    
Галонський Ігор Мирославович  

+

Герасимович Сергій Орестович

+

+

Гусак Богдан Мирслаоввич

+

+

Демчук Тарас Ігорович    
Елиїв Тарас Андрійович

+

+

Іванків Ірина Любомирівна  

+

Кащак Євген Михайлович

+

+

Лотовський Олександр Васильов    
Марак Володимир Зіновійович

+

+

Марак Зіновій Євстахович    
Нарадка Зіновій Романович

+

+

Новоставський Богдан Ярославо    
Пеляк Оксана Стефанівна

+

+

Повражек  Володимир Васильов    
Рак Андрій Іванович  

+

Савка Руслана Мирославівна  

+

Сова Любомир Володимирович

+

+ з/п

Тимчишин Марія Іванівна    
Тригуба Анатолій Романович

+

 
Туліглович Марія Павлівна  

+

Фецак Ірина Ігорівна

+

+

Хабінець Іван Володимирович

+

 
Червоновський Михайло Михайл    
Шпікула Ігор Миколайович  

+ з/п

Шпуляк Олександр Володимиро

+

+

Шустик Василь Зіновійович  

+

Підвисоцький Богдан Ілліч

+

+

Кількість присутніх

13

20

Спонсор допису: Бажаєте прикрасити власну квартиру чудовими меблями? Тоді для вас існує изготовление шкафов купе, за найкращими умовами та цінами

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#13 Netar 07.07.2011, 16:50
А воно так все є.Обливати знайдеться кому,а прийшли би до корита то і того не зробили би ще й того, що Пеляк.Дальше діти до школи по Гусятинській ходили дорогою,а не тротуаром.Хто за нас думає,вони для себе лиш би ласий кус зірвати.
Цитата
 
 
+1 #12 Ірина Володимірівна 05.07.2011, 23:03
Коли Пеляка обкакувати на колегії то Новочтавський з Лотовським перші, а коли щось для міста вирішити то їх нема балаболів.
Цитата
 
 
+2 #11 Гєнко 05.07.2011, 22:19
Цитую Netar:
От так депутати працюють.А винен тільки Пеляк,бо вони до міської ради дорогу забувають.От через таких і низка потрібних питань заторможуються,.Ех,якби на моїй вулиці жив один з тих депутатів,що не ходить,то ми лишили би депутатства його скоро.Але наш ходить справно.

а ваш хто?
Цитата
 
 
+2 #10 Netar 05.07.2011, 22:18
От так депутати працюють.А винен тільки Пеляк,бо вони до міської ради дорогу забувають.От через таких і низка потрібних питань заторможуються, .Ех,якби на моїй вулиці жив один з тих депутатів,що не ходить,то ми лишили би депутатства його скоро.Але наш ходить справно.
Цитата
 
 
+1 #9 МР 05.07.2011, 21:55
Завдяки "старанням" деяких депутатів від УНП і ПР не було доведено до логічного завершення розгляд питання по затвердження кошторису (близько 38 000 грн.) на промивку системи опалення в дитячому садочку для сесії Районної ради, згідно якого райадміністраці я обіцяла виділити кошти.
Також завдяки старанням вищенаведених депутатів не було взято на баланс Міської Ради гідротехнічну споруду (греблю) ставка на будці.
Цитата
 
 
#8 Дьома 05.07.2011, 17:42
Цитую Старий:
Дайте, будь ласка, порядок денний цих двох, вірніше одної, сесій. Бо, якщо я правильно зрозумів, 29.06 вона не відбулася через відсутність кворуму. Думаю, що жителі міста повинні знати, які питання розглядає сесія міської ради. І ще маленьке зауваження. Чому у деяких депутатів недописане ім*я по-батькові? Місця по моєму досить?

публікую те що посилають
Цитата
 
 
#7 Старий 05.07.2011, 15:14
Дайте, будь ласка, порядок денний цих двох, вірніше одної, сесій. Бо, якщо я правильно зрозумів, 29.06 вона не відбулася через відсутність кворуму. Думаю, що жителі міста повинні знати, які питання розглядає сесія міської ради. І ще маленьке зауваження. Чому у деяких депутатів недописане ім*я по-батькові? Місця по моєму досить?
Цитата
 
 
#6 Дьома 05.07.2011, 11:15
біля кожного повідомлення є кнопка "поскаржитись адміністратору"
Цитата
 
 
#5 RomF 05.07.2011, 10:03
пропоную адміну ввести систему попереджень і блокування доступу для користувачів які використовують образи в сторону інших користувачів. дуже багато бруду...
Цитата
 
 
-1 #4 Москаль 05.07.2011, 05:12
Я тих задрипаних УНПістів би на соловки давно відправив.
Цитата