Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 545 гостей на сайті

Реклама

Явка депутатів 23.06.2011

 До вашої уваги продовження теми про явку депутатів на сесійні засідання, а саме 23.06.2011. Повний перелік читайте далі.

 

 

Явка депутатів на сьому сесію Копичинецької міської ради шостого скликання

23 червня 2011 року (продовження)


Примітка:  для проведення сесії, явка депутатів повинна бути не менше 16-ти чоловік.

 

Білик Ольга Іванівна    
Виклюк Василь Михайлович    
Винницький Юрій Йосипович    
Галонський Ігор Мирославович    
Герасимович Сергій Орестович    
Гусак Богдан Мирслаоввич

+

 
Демчук Тарас Ігорович    
Елиїв Тарас Андрійович

+

 
Іванків Ірина Любомирівна    
Кащак Євген Михайлович    
Лотовський Олександр Васильов    
Марак Володимир Зіновійович

+

 
Марак Зіновій Євстахович    
Нарадка Зіновій Романович

+

 
Новоставський Богдан Ярославо    
Пеляк Оксана Стефанівна

+

 
Повражек  Володимир Васильов    
Рак Андрій Іванович    
Савка Руслана Мирославівна    
Сова Любомир Володимирович

+

 
Тимчишин Марія Іванівна    
Тригуба Анатолій Романович    
Туліглович Марія Павлівна    
Фецак Ірина Ігорівна    
Хабінець Іван Володимирович    
Червоновський Михайло Михайл

+

 
Шпікула Ігор Миколайович    
Шпуляк Олександр Володимиро    
Шустик Василь Зіновійович    
Підвисоцький Богдан Ілліч

+

 

Кількість присутніх

8

 Спонсор допису: Цікавитесь відкриттям власної справи і підприємницькою діяльністю? Тоді вам обов'язково слід дізнатись про єдиний податок і всі особливості навколо ньогоєдиний податок


Коментарі:

Коментарі  

 
#12 LHR 27.06.2011, 18:56
Про УНПістів, можна багато говорити, більшість з них “кончені” сексоти, деякі з них лягають спати і думають, щоб не дай боже не відкрили архіви КГБ, тоді їхні “поганялами” будуть “пишатися” внуки та діти. Хоча на рахунок дітей, частина з них вже є депутами й нашої міської ради. УНП розвалила “РУХ”, багато хто памятає про вчинок Костенка, який з офісу РУХу виніс взуття Чорновола! На мою думку в міській раді деяких УНПівців просто використовують в своїх цілях, вони просто заблудились(Шус тик, Рак, Підвисоцький, Шпікула).
Цитата
 
 
+3 #11 Ігор Г. 26.06.2011, 22:23
Чув що то УНП не хочуть на сесію ходити. Забили вони на ті Копичинці, тільки язиками тріпати вміють...
Цитата
 
 
-3 #10 Петросян 26.06.2011, 00:10
Цитую Kofeee:
Цитую місько васерваґа:
Цитую Ней:
Правильно сказала, але то нема кому толкувати, сидить якийсь дурбелик і клепає всякі провокації.

Oksanka Стефанівна поміняла нік :lol:

Ні, може то вже брат заступився :lol: .

ех... ну і гостриш :lol:
Цитата
 
 
-1 #9 Kofeee 25.06.2011, 23:18
Цитую місько васерваґа:
Цитую Ней:
Правильно сказала, але то нема кому толкувати, сидить якийсь дурбелик і клепає всякі провокації.

Oksanka Стефанівна поміняла нік :lol:

Ні, може то вже брат заступився :lol: .
Цитата
 
 
+4 #8 місько васерваґа 25.06.2011, 19:54
Цитую Ней:
Правильно сказала, але то нема кому толкувати, сидить якийсь дурбелик і клепає всякі провокації.

Oksanka Стефанівна поміняла нік :lol:
Цитата
 
 
-3 #7 Ней 25.06.2011, 11:59
Цитую Oksanka:
Цитую місько васерваґа:
Цитую Oksanka:
Оксана Стефанівна-you're the best!

Оксана Стефанівна, ви б нік якийсь менш пальоний собі підібрли :-*

Якби на розумну людину,то сам собі коментарі писати не буде.,або використає другий нік,розуму в людини з вищою освітою вистарчить.А окрім Оксани Стефанівни в Копичинцях Оксан більше немає,чи що?Їх море.Чи можливо хтось судить по собі?Якщо це питання таке принципове,я можу зконтактувати,щоб на серці відлягло,що це не О.С.

Правильно сказала, але то нема кому толкувати, сидить якийсь дурбелик і клепає всякі провокації.
Цитата
 
 
+3 #6 bigfan 25.06.2011, 11:36
Цитую місько васерваґа:
Цитую Oksanka:
Оксана Стефанівна-you're the best!

Оксана Стефанівна, ви б нік якийсь менш пальоний собі підібрли :-*

:lol:
Цитата
 
 
-5 #5 Oksanka 25.06.2011, 05:39
Цитую місько васерваґа:
Цитую Oksanka:
Оксана Стефанівна-you're the best!

Оксана Стефанівна, ви б нік якийсь менш пальоний собі підібрли :-*

Якби на розумну людину,то сам собі коментарі писати не буде.,або використає другий нік,розуму в людини з вищою освітою вистарчить.А окрім Оксани Стефанівни в Копичинцях Оксан більше немає,чи що?Їх море.Чи можливо хтось судить по собі?Якщо це питання таке принципове,я можу зконтактувати,щ об на серці відлягло,що це не О.С.
Цитата
 
 
+5 #4 місько васерваґа 24.06.2011, 18:16
Цитую Oksanka:
Оксана Стефанівна-you're the best!

Оксана Стефанівна, ви б нік якийсь менш пальоний собі підібрли :-*
Цитата
 
 
-5 #3 Oksanka 24.06.2011, 13:03
Я взагалі не розумію для чого їм те депутатство?.А тим паче виборці!Так і за 3 місяці не засядуть!А людей можливо якісь не вирішені проблеми,які чекають саме на затвердження сесії.Я хочу висловити особисту повагу до депутата Пеляк О.С,яка постійно приходить на засідання,а воно не може відбутися із-за неявки більшості депутатів.Оксан а Стефанівна-you' re the best!.Саме таких депутатів потрібно підтримувати на наступних виборах.
Цитата