Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 63 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Як проходив 4-й стрітбольний турнір на кубок сайту

В суботу відбувся четвертий по рахунку стрітбольний турнір на кубок сайту kopychyntsi.com.ua. На жаль через зайнятість та інші причини бажаючих поганяти галку зібралось не так вже й багато. Але не в кількості а в якості сила, бо фактично зібрались самі віддані шанувальники цієї гри. Для більшої інтриги команди сформували по два гравці методом сліпого жеребкування. Найважчою і найдосвідченішою командою стали «Бугаї» в складі Келічавого Арсена та Фріцького Романа, Білиця Любомир та Ушаньов Едуард представляли «Будівельник», честь «Ну покидай» захищали Опир Андрій та Ухач Пашко, четвертою командою з цікавою назвою «Кинь ведра» були Гатало Віктор та Келічавий Богдан.

Так як все проходило дуже динамічно то фактично визначити переможця наперед у будь-якій грі було важко. І хоча ігри проходили у дружній атмосфері не обійшлось без крові, адже ніхто не хотів здаватися.

{gallery}2011/streetball2011{/gallery}

Далі результати:
Кинь ведра – Ну покидай 15:12
Бугаї – Будівельник 8:4
Кинь ведра – Будівельник 8:6
Ну покидай – Бугаї 10:11
Кинь ведра – Бугаї 10:11
Ну покидай – Будівельник 3:8
Як бачимо кубок любить «Бугаїв» і вперто не хоче покидати їхню поличку. Другими стали «Кинь ведра», третіми «Будівельник». Дякую всім тим хто знайшов час прийти і підтримати здоровий спосіб життя.


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 bigfan 05.09.2011, 16:14
Воно то так, але щось теперішній молоді не до баскетболу
Цитата
 
 
#2 Zori__ 03.09.2011, 20:21
Здоровий стиль життя - це круто 8)
Цитата
 
 
#1 Peligro 29.08.2011, 21:18
Дякую за організацію! Було весело)
Цитата
 

Додати коментар