Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 73 гостей на сайті

Реклама

Як проходили та які результати виборів 2010

У неділю 31 жовтня відбулись місцеві вибори до різних рівнів. Обирали копичани районних, міських депутатів, а також мера міста. Протягом дня все було доволі спокійно на виборчих дільницях, суттєвих порушень спостерігачами від різних політичних сил не було зареєстровано, за вийнятком кількох інцидентів котрі відбувались на різних дільницях міста.

3.11.2010 - на прохання родичів дядька, котрий на відео, забрано відео інциденту біля дільниць

3.11.2010 - додано кілька відео-епізодів з підрахунку голосів у ДВК №23 (ЦКіД) 

На відео котре ми зазняли, видно, що все проходить цивілізовано на наших дільницях.
Проте як я і казав вище не обійшлось без казусів. Одним з таких інцидентів став чоловік, котрий будучи в нетверезому стані спочатку справляв "комедію" у ЦКіД, а згодом пішов і на дільницю в кінотеатр, де його і затримали працівники міліції.

 

 

 Кожен з виборців в м.Копичинці отримав на руки аж 5 бюлетеней різного кольору в різні рівні влади. Гусятинська районна рада по партійних списках, Гусятинська районна рада по копичинецькому одномандатному округу, Копичинецька міська рада по партійних списках, Копичинецька міська рада по мажоритарних округах, а також посада міського голови.

Оскільки було 5 типів бюлетеней, то по кожному з них ДВК і склала протоколи з результатами виборів.

Загальноміська явка виборців склала 51,51%

Отже, далі інформація по кожному типу виборів далі.

Вибори міського голови:

Міська рада по партійних списках:

По мажоритарних округах у Копичинецьку міську раду:

(кількість голосів, процент, та явка виборців) 

 

 

Вибори депутатів в Гусятинську райраду від одномандатного виборчого округу:

Вибори депутатів в Гусятинську райраду по партійних списках:

Висновки та коментарі за вами!


Коментарі:

Коментарі  

 
#113 СВ1Й 09.11.2010, 11:31
Рудавського треба було в кандидати висувати!в нього звязки з швагером!
Цитата
 
 
#112 єретик 07.11.2010, 22:14
Петросян Ти ще згадай "великого"радян ського письменника-Юрі я Дольд-Михайлика ,який написав книгу "і один у полі воїн")))))))))) ))))))))))))))) ))))))))))))))) ))))))))))
Цитата
 
 
-1 #111 Петросян 06.11.2010, 20:07
Цитую єретик:
Я не закликаю поводитися за законом стада,але коли кандидат, який набрав голосів чуть більше 300 обзиває того - за кого проголосувало 980 мешканців Копичинець - це правильна думка????

Це не заклик більшості(стада) бити вітрини магазинів,перевертати машини(як у Франції) - це повага до вибору більшості жителів Копичинців!!!!!


vkontakte.ru/.../...
Цитата
 
 
-2 #110 Галкін 05.11.2010, 20:39
Аво,нема вже до чого "ПРИ...коментув атися" вже далі взялися за правопис і граматику...
Ідея:запросити в дискусію Оксану Євгенівну,хай вчить молодь правопису в рамках програми "що ви робитимете для міста,якщо не стали мером".
Цитата
 
 
#109 Петросян 05.11.2010, 20:35
...одержимый демонами маньяк, который обладает способностью призывать себе на помощь гремучих змей и ядовитых пауков...

И тут возникают вопросы:
1. Бывают ли не одержимые маньяки?
2. Бывают ли маньяки не обладающие какими бы то ни было способностями, например, способностями к дрочеву?
3. Какую помощь могут оказать гремучие змеи и пауки маньяку в повседневной жизни, если даже дрессированная собака максимум на что способна - принести тапки? Может полы помыть, кушать приготовить или белье постирать?
4. А почему только гремучих змей на помощь зовет? Или все другие ничего из вышеперечисленн ого в п.3 не умеют?
Цитата
 
 
#108 Петросян 05.11.2010, 20:31
Петросяне! Ви критикуєте коментарі Шапокляк, говорите, що вона “петросянить” краще за Вас. Ви праві, іронічно-сатири чний стиль, в якому вона пише, читачам сайту подобається, її коментарі влучні і гумористичні ( на відміну від ваших ). Вона оживила сіру і нудну атмосферу, яка панувала на сайті. Браво Шапокляк !!! Чекаємо нових ваших “злободенних “ коментарів. Петросян, візьміть тлумачний словник і подивіться значення слова “банальність”, яке Ви застосовуєте в своїх коментарях, воно там зовсім недоречно.

Значення слова банальність:
позбавлений своєрідності, виразності, що нічим не виділяється.
Синоніми: тривіальний, звичайний, неоригінальний.
Цитата
 
 
#107 Добродій 05.11.2010, 19:30
Народ!Ви забули?Ще не народився такий.щоб всім догодив!!!Ні мер,ні ПП ні коментатор)Безд оганним був лише БОГ!
Досить,схаменіться!У кожного своє життя і своя "жаба",якщо когось давить-дивіться "Парк автомобільного періоду")))
Кожен з нас,маючи гроші,неодмінно хотів би їх ще більше,з владою так само.Хто б там не був на горі(я теж)) всеодно би тирив і користав можливості-це факт,решту українська заздрість чи пак менталітет;)Тем а закрита,хоч все вищенаписане мало стосувалося теми).
Цитата
 
 
+2 #106 bigfan 05.11.2010, 19:02
Цитую СВ1Й:
Цю тему потрібно закрити дуже конфліктна!

Щоб часом в Копичинцях не почався другий майдан :-)
Цитата
 
 
-3 #105 СВ1Й 05.11.2010, 18:24
Цю тему потрібно закрити дуже конфліктна!
Цитата
 
 
+2 #104 bigfan 05.11.2010, 16:36
Цитую Dima_S:
"
Діма Схаб..