Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 52 гостей на сайті

Реклама

ВИБОРИ до Тернопільської облради БУДУТЬ

vyb001.jpgПерепетії навколо проведення виборів до Тернопільської облради набули такого розмаху, що їх долю стали обговорювати мало не в усіх частинах України. Підготовка до хоч і здавалось би локальних, не надто значущих виборів, принесла за собою чимало несподіванок, і ввійде в історію завдяки двом провладним партіям, які замість справедливості показали своїм громадянам силу грошей. Втім, справедливість перемогла, і 15 березня ВИБОРИ таки БУДУТЬ!

Окружний адміністративний суд Тернопільської області задовільнив позов Тернопільської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» про визнання протиправним і скасування рішення Тернопільської обласної територіальної виборчої комісії про припинення виборчого процесу і зобов’язав ТВК провести вибори до Тернопільської обласної ради 15 березня цього року.

Про це 11 березня повідомили у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО «Свобода». Суд визнав аргументи, зазначені у позовній заяві «Свободи»: Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Статтями 70, 75 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, визнання виборів недійсними, визнання недійсним голосування, оскарження рішень, дій чи бездіяльності, що стосуються місцевих виборів можуть лише виборчі комісії та суд, а не відповідач. Можливості скасування виборів законодавством взагалі не передбачено.

У постанові Верховної Ради України від 03 березня 2009 року «Про визнання такою, що втратила чинність Постанови Верховної Ради України «Про призначення позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради» зазначено, що вона прийнята відповідно до пункту 30 статті 85 Конституції України. Зазначена норма Конституції України передбачає, що до повноважень Верховної Ради України належить призначення чергових та позачергових виборів до органів місцевого самоврядування.

Разом з тим, пункт 30 статті 85 Конституції України не передбачає повноваження Верховної Ради України припиняти такі вибори, тобто оскаржувана Постанова прямо суперечить цьому пункту. Відповідно до частини 2 статті 15 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» 14 січня 2009 року почався виборчий процес позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.

Відповідно до пункту 1 частини 2 статті 11 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» забороняється незаконне втручання будь-кого у виборчий процес. На даний час, згідно із частиною 3 статті 11 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» складено списки виборців, сформовано виборчі комісії, утворено територіальні виборчі округи, утворено виборчі дільниці, проведена реєстрація кандидатів у депутати, виготовлено виборчі бюлетені та інша виборча документація, здійснюється передвиборна агітація. Загалом Постанова Верховної Ради України від 3 березня 2009 року є першою Постановою Верховної Ради України, якою припиняються вибори до місцевих рад та яка безпосередньо порушує статтю 9 Закону України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів» щодо права кандидата у депутати бути обраним до відповідної ради.

zik.com.ua


Коментарі:

Коментарі  

 
+2 #7 Дьома 15.03.2009, 04:53
завтра вибори будуть. Kopychyntsi.com .ua будуть слідкувати за подіями в режимі онлайн, отже найсвіжіші новини по копичинецьких дільницях читайте на сайті..
Цитата
 
 
#6 Zori__ 15.03.2009, 04:25
Засуджую дії представників БЮТ, які чітко спрямовані, щоб зірвати демократичні вибори в Тернопільській області. Жителі Тернопільщини мають право, гарантоване Конституцією України, обирати місцеву владу.
Цитата
 
 
+3 #5 terry_usa 14.03.2009, 04:25
Ще хтось вірить у вибори?.. Краще почитати Шевченка і знайти на господарці вила і косу - результативніше буде...
Цитата
 
 
+1 #4 Тризуб 13.03.2009, 20:55
Окружний адміністративни й суд Києва у четвер, 12 березня, своєю ухвалою заборонив Державному казначейству України здійснювати фінансування позачергових виборів депутатів Тернопільської обласної ради.
Про це повідомили 13 березня власкору ЗІКу у прес-службі Тернопільської обласної організації ВО партії «Батьківщина».

Адміністративний суд також заборонив Тернопільській виборчій комісії, усім дільничним виборчим комісіям здійснювати будь-які дії, спрямовані на організацію, підготовку і проведення 15 березня 2009 року позачергових виборів і використовувати кошти з державного бюджету для їх проведення.

як то кажуть... далі буде:)

Цитую Місьо:

Крім революції нічого в цій країні не змінить!!!

во, з цим на всі сто погоджуюся!!!
Цитата
 
 
+2 #3 Місьо 13.03.2009, 19:59
Я на вибори на іду, від мене і так нічого не залежить і ну їх всіх.
Бардак є і бардак буде. Хто не поділяє моєї думки хай свою тримає при собі )))
Крім революції нічого в цій країні не змінить!!!
Цитата
 
 
+1 #2 bigfan 13.03.2009, 19:03
В неділю бачу буде весело. Деякі політичні сили прогнозують що біля дільниць крутитимуться провокатори від БЮТ, які будуть відмовляти людей голосувати. Інші, що зранку на ТВД прибуватимуть юристи від провладних партій, які вимагатимуть закриття дільниць, а ще мінімальна явка. Так що шанси що вибори в облраду пройдуть дуже малі, але хочеться вірити, що цьому "безпределу" все-таки прийде кінець. Вибори ТАК!!!
Цитата
 
 
#1 О.К! 13.03.2009, 18:04
Пропоную парі! Виборів НЕ БУДЕ!БЮТ кістками ляже, але не допустить виборів. Тим більше залишилося дуже мало часу. Народ дезорієнтований . Сьогодні чуємо - будуть вибори, завтра - не будуть!!!
Цитата
 

Додати коментар