Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама

В неділю - віче на захист української мови

В неділю 22 липня в місті відбудеться народне віче на захист української мови. Початок о 18.00 біля пам'ятника Т.Г.Шевченку


Коментарі:

Коментарі  

 
#20 Сіра Потвора 28.07.2012, 09:59
Цитую street workout:
Цитую Сіра Потвора:
Цитую street workout:
Цитую САД:
Цитую street workout:
Всім копичанам які не прийшли на віче повинно бути соромно....про які гроші...про яку партію йде мова...я хочу розмовляти на українській і щоб мої діти з внуками і правнуками нею розмовляли...щоб кров дідів була пролита не марно....за що воювали козаки?
жаль що так мало людей усвідомлюють мовну проблему...тоді Україна буде остаточно поділина на 2 береги!

Street workout, ок з ніку все зрозуміло, розкачати тіло, і шо товкти москалів?)))) Брєд. (Надіюсь буде "В здоровому тілі здоровий дух")

Ти мало знаєш про цей напрям у спорті!
Бити москалів ідея гарна, але сумніваюсь що це допоможе...


Бити москалів гарна ідея?Як може бути гарною ідея взагалі когось бити? Де у вас стільки агресіїї береться... :o

За правду можна і дати по гриві!
За правду можна і получити!
Можливо, - це не всі розуміють так, як я!


Питання знято. Броня у Вас товста. :-*
Цитата
 
 
+1 #19 street workout 26.07.2012, 21:11
Цитую Сіра Потвора:
Цитую street workout:
Цитую САД:
Цитую street workout:
Всім копичанам які не прийшли на віче повинно бути соромно....про які гроші...про яку партію йде мова...я хочу розмовляти на українській і щоб мої діти з внуками і правнуками нею розмовляли...щоб кров дідів була пролита не марно....за що воювали козаки?
жаль що так мало людей усвідомлюють мовну проблему...тоді Україна буде остаточно поділина на 2 береги!

Street workout, ок з ніку все зрозуміло, розкачати тіло, і шо товкти москалів?)))) Брєд. (Надіюсь буде "В здоровому тілі здоровий дух")

Ти мало знаєш про цей напрям у спорті!
Бити москалів ідея гарна, але сумніваюсь що це допоможе...


Бити москалів гарна ідея?Як може бути гарною ідея взагалі когось бити? Де у вас стільки агресіїї береться... :o

За правду можна і дати по гриві!
За правду можна і получити!
Можливо, - це не всі розуміють так, як я!
Цитата
 
 
-3 #18 САД 24.07.2012, 10:06
Про спорт я знаю багато, можливо навіть більше від тебе, ти грамотно писати не вмієш, ще будеш мову захищати, вивчи спочатку її сам, а тоді стверджуй кого й за що треба бити, це на стільки примітивно товкти морди один другому, та й взагалі агресію можна проявляти по іншому. Це настільки тупо слухати від людей які самі не знають рідної мови, слова захисту в такому масштабі.
Цитата
 
 
+1 #17 Дьома 23.07.2012, 18:06
спочатку треба навчитись не товкти своїх :\
Цитата
 
 
+2 #16 Сіра Потвора 23.07.2012, 17:17
Цитую street workout:
Цитую САД:
Цитую street workout:
Всім копичанам які не прийшли на віче повинно бути соромно....про які гроші...про яку партію йде мова...я хочу розмовляти на українській і щоб мої діти з внуками і правнуками нею розмовляли...щоб кров дідів була пролита не марно....за що воювали козаки?
жаль що так мало людей усвідомлюють мовну проблему...тоді Україна буде остаточно поділина на 2 береги!

Street workout, ок з ніку все зрозуміло, розкачати тіло, і шо товкти москалів?)))) Брєд. (Надіюсь буде "В здоровому тілі здоровий дух")

Ти мало знаєш про цей напрям у спорті!
Бити москалів ідея гарна, але сумніваюсь що це допоможе...


Бити москалів гарна ідея?Як може бути гарною ідея взагалі когось бити? Де у вас стільки агресіїї береться... :o
Цитата
 
 
+2 #15 street workout 23.07.2012, 09:40
Цитую САД:
Цитую street workout:
Всім копичанам які не прийшли на віче повинно бути соромно....про які гроші...про яку партію йде мова...я хочу розмовляти на українській і щоб мої діти з внуками і правнуками нею розмовляли...щоб кров дідів була пролита не марно....за що воювали козаки?
жаль що так мало людей усвідомлюють мовну проблему...тоді Україна буде остаточно поділина на 2 береги!

Street workout, ок з ніку все зрозуміло, розкачати тіло, і шо товкти москалів?)))) Брєд. (Надіюсь буде "В здоровому тілі здоровий дух")

Ти мало знаєш про цей напрям у спорті!
Бити москалів ідея гарна, але сумніваюсь що це допоможе...
Цитата
 
 
-1 #14 САД 22.07.2012, 21:54
Цитую street workout:
Всім копичанам які не прийшли на віче повинно бути соромно....про які гроші...про яку партію йде мова...я хочу розмовляти на українській і щоб мої діти з внуками і правнуками нею розмовляли...щоб кров дідів була пролита не марно....за що воювали козаки?
жаль що так мало людей усвідомлюють мовну проблему...тоді Україна буде остаточно поділина на 2 береги!

Street workout, ок з ніку все зрозуміло, розкачати тіло, і шо товкти москалів?)))) Брєд. (Надіюсь буде "В здоровому тілі здоровий дух")
Цитата
 
 
+2 #13 street workout 22.07.2012, 20:57
Всім копичанам які не прийшли на віче повинно бути соромно....про які гроші...про яку партію йде мова...я хочу розмовляти на українській і щоб мої діти з внуками і правнуками нею розмовляли...що б кров дідів була пролита не марно....за що воювали козаки?
жаль що так мало людей усвідомлюють мовну проблему...тоді Україна буде остаточно поділина на 2 береги!
Цитата
 
 
+3 #12 Дьома 21.07.2012, 19:53
Цитую Solomon:
Це вже друга тема еле напишу ---Ви думаете в Київі безкоштовно голодують на захист української мови?????????????,
Тут так само, прийшли гроші за які треба розказати людям --що українська мова в небезпеці, москалі захоплять всю Україну и так далі,Короче навішають лапші,Завербують і на Київ

перш ніж щось казати за Київ треба було тут бути. Я був і бачив хто і що там робив. Звичайно були люди під партійними прапорами, котрі стояли за гроші, але було чимало простих українців котрі прийшли захистити рідну мову!
Цитата
 
 
-3 #11 Solomon 21.07.2012, 10:10
Це вже друга тема еле напишу ---Ви думаете в Київі безкоштовно голодують на захист української мови?????????????,
Тут так само, прийшли гроші за які треба розказати людям --що українська мова в небезпеці, москалі захоплять всю Україну и так далі,Короче навішають лапші,Завербуют ь і на Київ
Цитата