Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

У районі перебував представник шведського агентства міжнародного розвитку

20 березня 2012 року у районі перебував представник шведського агентства міжнародного розвитку (СІДА) Рольф Еріксон, який проводив аудит результатів впровадження спільного українсько-шведського проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії». У школах району даний проект реалізовувався протягом двох років. Рольф Еріксон побував у НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці (директор Білик О.І.), ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м.Копичинці (директор Хорощак Н.С.) та ЗОШ І-ІІ ст. с.Целіїв (директор Безкоровайна Г.В.).

Представник Швеції спілкувався із школярами, батьками вчителями та адміністрацією закладів про те, які зміни відбулися у їхніх звичках, поведінці та стилі повсякденного життя, спрямованих на раціональне ставлення до використання ресурсів планети та їх свідоме заощадження. Адже метою даного проекту є сприяння формуванню в учнів розуміння необхідності забезпечити стійкий розвиток себе, своєї родини, громади, країни та всього людства через зміну власної поведінки та способу життя, а саме: розумного споживання енергії та води, зменшення марних витрат сировини, зменшення викидання сміття, збільшення частки екологічних продуктів у щоденних покупках, зміцнення власного здоров`я.

Про подальші плани щодо реалізації проекту «Освіта для стійкого розвитку в дії» у школах району представник Швеції спілкувався із начальником відділу освіти В.С.Біликом.

 

Джерело: Тернопільська ОДА


Коментарі:

Додати коментар