Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 50 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

У Копичинцях триває Євромайдан

Цими вихідними в нашому місті активно майданили. У суботу по навколишніх населених пунктах відбувся автопробіг, а у неділю на площі перед Центром Культури і Дозвілля відбулось народне віче, солідарне із багатомільйонною акцією у столиці. Також було розгорнуто і польову кухню, тому люди не були голодними, і змогли скуштувати кашу, чай та солодощі.

{gallery}2013/kop_maidan{/gallery}

Фото: Олекса Іванків

 


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #3 ira.ivankiv 21.12.2013, 11:46
Шановні копичани та жителі навколішніх сіл!
Щодня, о 17.00 год. відбувається міське віче "Молитва за мир та спокій в Україні". Будь-ласка, приходьте УСІ, кому небайдужа доля України! Приходьте цілими сім'ями!!! Досить вилежуватись на диванах біля "брехунців" у теплій хаті!!!

У неділю, 22 грудня, міське віче відбудеться о 15 год. Чекаємо на виступ УКРАЇНЦІВ, яким є що сказати! Будемо пригощати гарячим чаєм та печивом, ми душею та серцем із Євромайданом у Києві!!!
Цитата
 
 
#2 Jul 20.12.2013, 15:15
:cry: Хлопці, їдьте співайте гімн євромайдану ще і ще, бо люди здаються потроху (( З тим МС буде повний занепад :sad:
Цитата
 
 
#1 BritishAIRline 10.12.2013, 21:46
Мені блін, одному цікаво, коли вони ЗАЇЖАЛИ на площу перед ЦКіД, скільки вони бордюрів поламали щоб заїхати туда і зїхати! ЄВРОПА блін! :-|
Цитата
 

Додати коментар