Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 80 гостей на сайті

Реклама

Тарас Петриненко співатиме в ЦКіД

Завтра, 19 грудня, у рамках проведення всеукраїнського туру "З Україною в серці" пройде концерт за участі народних артистів. Копичинецький центр культури і дозвілля познайомиться з міцним голосом Тараса Петриненка, лагідними наспівами Тетяни Горобець і грайливими піснями Ольги Юнакової. Початок о 14 год. Вхід - вільний


Коментарі:

Коментарі  

 
#16 bigfan 21.12.2009, 13:53
Цитую Романівна:
Цитую bigfan:
Вчора у Чорткові були Друга ріка і Руслана, в Копичинцях лише Петриненко, певно розуміють що толку з тої агітації буде мало ;-)

а зі свободівської агітації толку більше? якщо люди визначилися з вибром (а так і є), то хоч би поскакали під співи Харчишина троха, тим більше на халяву :roll:

Харчишин задурно співає тільки для Юлі 8)
Цитата
 
 
#15 Романівна 20.12.2009, 22:34
Цитую bigfan:
Вчора у Чорткові були Друга ріка і Руслана, в Копичинцях лише Петриненко, певно розуміють що толку з тої агітації буде мало ;-)

а зі свободівської агітації толку більше? якщо люди визначилися з вибром (а так і є), то хоч би поскакали під співи Харчишина троха, тим більше на халяву :roll:
Цитата
 
 
#14 Tar.ko 19.12.2009, 11:47
Цитую Pashko:
Цитую Tar.ko:
Цитую Pashko:
Цитую Дьома:
всетаки позитив у виборах є. Саме в передвиборчий час найбільше халявних концертів;)


Звісно. Сам Петриненко до нас завітає і про Україну-Україну заспіває!))

сум ніваюсь , що він сам заспіває, мені здається, що обмежиться відкриванням рота під фонограму


Який ти влучно передбачив! З нашою то апаратурою, йому тільки під фанєру і співати. А ще краще. не співати взагалі)))

ти що???як не співати??? аншлаг намічається, я чув Юля вже привезла два ікаруси людей щоб нахухали взалі, бо трошки холодно там.. :lol: :lol:
Цитата
 
 
#13 pashko 19.12.2009, 11:44
А йде хтось чи нє? Бо я хотів, але й на хокей хочу (нині о 13 біля старої бані на ставі)
Цитата
 
 
#12 pashko 19.12.2009, 11:38
Цитую Tar.ko:
Цитую Pashko:
Цитую Дьома:
всетаки позитив у виборах є. Саме в передвиборчий час найбільше халявних концертів;)


Звісно. Сам Петриненко до нас завітає і про Україну-Україну заспіває!))

сум ніваюсь , що він сам заспіває, мені здається, що обмежиться відкриванням рота під фонограму


Який ти влучно передбачив! З нашою то апаратурою, йому тільки під фанєру і співати. А ще краще. не співати взагалі)))
Цитата
 
 
+1 #11 Tar.ko 19.12.2009, 10:46
Цитую Pashko:
Цитую Дьома:
всетаки позитив у виборах є. Саме в передвиборчий час найбільше халявних концертів;)


Звісно. Сам Петриненко до нас завітає і про Україну-Україну заспіває!))

сум ніваюсь , що він сам заспіває, мені здається, що обмежиться відкриванням рота під фонограму
Цитата
 
 
#10 pashko 19.12.2009, 09:34
Цитую Дьома:
всетаки позитив у виборах є. Саме в передвиборчий час найбільше халявних концертів;)


Звісно. Сам Петриненко до нас завітає і про Україну-Україну заспіває!))
Цитата
 
 
#9 pashko 19.12.2009, 09:33
Цитую Tar.ko:
Цитую bigfan:
Вчора у Чорткові були Друга ріка і Руслана, в Копичинцях лише Петриненко, певно розуміють що толку з тої агітації буде мало ;-)

Так, Копичинчани є свідомими людьми і розуміють хто є хто у нашій Богом даній країні :-*


Угу, "свідомі". Були б вони такі "свідомі" 4 роки тому, то б до Юлі претензій не було б - її просто б не вибрали! :)))
Цитата
 
 
#8 Дьома 18.12.2009, 21:53
всетаки позитив у виборах є. Саме в передвиборчий час найбільше халявних концертів;)
Цитата
 
 
#7 Tar.ko 18.12.2009, 14:40
Цитую bigfan:
Вчора у Чорткові були Друга ріка і Руслана, в Копичинцях лише Петриненко, певно розуміють що толку з тої агітації буде мало ;-)

Так, Копичинчани є свідомими людьми і розуміють хто є хто у нашій Богом даній країні :-*
Цитата