Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 446 гостей на сайті

Реклама

Страйк. Всі на Київ

ЗАКЛИКАЄМО! всіх підприємців та їх працівників взяти участь в Всеукраїнському страйку 22.11.2010 року у м.Києві. Виїзд в неділю, 21 листопада вночі. Зголошуватись за тел.: 096 451 09 54


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 Сіра Потвора 27.11.2010, 13:01
Тупий кодекс ( говорю як юрист ), хоча декілька моментів мені подобаються.
але той груз шо навалили на малих підприємців треба було вводити поетапно, а не зразу.
Цитата
 
 
+1 #10 Ivan Kuteckyj 25.11.2010, 23:10
Кодекс великий , багато писати . А ти зайди на " Українську правду " і прочитай статтю " Сім вимог малого підприємця до влади " . І яка в нас може бути еволюція з нашою владою ? Ти подивися , як цивілізована Європа страйкує !!! А стаття Ірини Бекешкіної " Почніть з себе " дає точну відповідь на твій закид " пореволюціонува ти " . Підприємці працюють і готові платити , але владі треба почати з себе : перестати розкрадати бюджет !!!!!!!!!!! Ну не може газонокосарка коштувати , як Лексус !!! Не можуть одні " елітні пенсіонери " отримувати пенсії по 30 тис. грн . ( їх 1 млн.) , а всі решта 13 млн . по 700 грн. і т. д. , і т. п. Хоча , якщо ти держслужбовець , то тобі буде важко зрозуміти ...)
Цитата
 
 
#9 НечайМічурін 25.11.2010, 15:16
зразу скажу я не розумію нічого в цій темі
шо власне кажучи сталось поясніть мені нерозуміючому
хто кого притісняє як конкретно, цифри, факти?
бо в мене враження шо ніхто в цьому новому кодексі не розібрався але вже всім не терпиться пореволюціонува ти?
переконайте мене в протилежному будь-ласка - знову ж цифри, факти!!!
буду вдячний))
якшо не переконаєте то будь-ласка ідіть працюйте і не триндіть))
я за еволюцію а не за революцію в даному випадку особисто))
Цитата
 
 
#8 shynrech 23.11.2010, 14:49
Цитую RomF:
Плакати будемо ще за Ющенком гіркими сльозами... Дехто вже задумався - дежавю???

Так. Східняки тепер почують чим пахне "мед" Виктора Федоровича. А нам, западенцям - ціна 80 грн.! Але політика - брудна справа тай все. Зверху і так зроблять, як їм вигідно, а ми прості смертні між собою хіба сваримося. От поки мали ще право на власну думку хоча б на тих виборах, а тепер взагалі навіть і не спитають чи ми ще є такі, як народ.
Цитата
 
 
+2 #7 Casper 23.11.2010, 13:05
Мав змогу вчора побувати на майдані.Наших копичинчан не зустрів, були з чорткова, багато людей з тернополя, ну і багато інших міст.
Виходив один чоловік з Северодонецька, його по ТВ напвно не показували, не бачив. Сказав віт приблизно такі слова:
- Ющенко был все равно не прав, мы, Северодонецк, голосовали за Виктора Федоровича. Виктор Федорович, вы говорили что зделаете жизнь лудше. Но щас вы зделали наоборот, если вы шас не услышыте нас мы больше не будем голосовать за Вас.

Щось накшталт такого.
Потім ще якась жінка, говорила на російській мові, провда спочатку попросила дозволу говорити на рос мові)) я так зрозумів що також вона з тих країв)
Взагалі хотіла відставки влади та імпічмент президента)))


Невже вони починають розуміти, що вони наробили??
Цитата
 
 
#6 RomF 22.11.2010, 19:22
Плакати будемо ще за Ющенком гіркими сльозами... Дехто вже задумався - дежавю???
Цитата
 
 
+2 #5 bigfan 22.11.2010, 09:51
Цитую FANAT:
етаж какым, предуркам нужна быть, щоб горад патенут на страйк

А чому б і ні, але таким розумникам як ти не зрозуміти
Цитата
 
 
-4 #4 FANAT 22.11.2010, 07:37
етаж какым, предуркам нужна быть, щоб горад патенут на страйк
Цитата
 
 
-2 #3 Zori__ 21.11.2010, 00:26
Тепер в Україні існує "дикий" капіталізм, щось подібне було у 1800-х рокав в США. Гра без правил.
Цитата
 
 
+3 #2 Ivan Kuteckyj 20.11.2010, 21:44
Ну валянок , апельсинів і т.д. точно небуде .
Цитата