Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 27 гостей на сайті

Реклама

Стан справ у житлово-комунальному господарстві і соціально-культурної сфери

 На колегії районної державної адміністрації обговорено питання про стан підготовки житлово-комунального господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років. По даному питанню доповідав заступник голови райдержадміністрації Роман Сагайдак. Він зокрема зазначив, що підприємствами житлово-комунального господарства району проведено певну роботу по організації роботи з підготовки народногосподарського комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

Ми відібрали певні пункти з даного документу, які стосуються нашого міста і його проблем. Як зазначається в публікації, все таки, залишається цілий ряд невирішених проблем щодо підготовки підприємств житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2012-2013 років.

Так, в м.Копичинці склалась надзвичайна ситуація з питань охорони довкілля. Протягом року не здійснюється цетралізоване водопостачання. Впродовж останніх років в незадовільному санітарно-технічному стані утримуються каналізаційні споруди,загальноміські очисні споруди утримуються в недіючому стані, виведені з ладу, потребують негайної реконструкції. Не вирішується питання очистки стічних вод від установи ВК-112.

Внаслідок того, що каналізаційно-насосна станція не експлуатувалась, на даний час по суті виведена з ладу і потребує значних коштів для відновлення роботи.

В запущеному стані утримується територія універмагу, площа Ринок, відсутні договіри на вивезення твердих побутових відходів з підприємцями, власниками торгових закладів. Міське сміттєзвалище не впорядковане. Вивіз сміття проводиться безобліково, стихійно.

У 2012 році за недотримання правил роботи комунальних підприємств накладено адмінстягнення на начальника МКП «Господар» м. Копичинці Лампарт В.Г, начальника КП «Водоканал сервіс» смт. Гусятин Пастушина М.П., начальника КП «Благоустрій» смт. Гусятин Заліщука М.В.

Не закінчено будівництво внутрішніх туалетів ЗОШ I-IIIст. №1 м. Копичинці. Не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам внутрішні туалети, існуючі потребують капітального ремонту ЗОШ I-IIIст. №2 м. Копичинці.

Спонсор допису: Цікавитесь оздобленням вашого будинку чи квартири? Зверніть увагу на Aparici цены якої вас приємно здивують


Коментарі:

Додати коментар