Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 54 гостей на сайті

Реклама

Що це, рокіровка?

Так як сайт відображає життя нашого міста у всіх аспектах, то не хочеться пропустити подію, яка зачепила за живе значну частину його населення. Мова іде про те, що цієї неділі відбудеться прощальна служба Божа о. Ігоря Бойчука, який був багаторічним парохом церкви Св.Миколая.

Отець Ігор, ставши настоятелем парафії, зумів об’єднати та примирити людей, які до того зазнали немало прикростей. Він завжди знайде спільну мову як з малим, так і зі старшим, порадить та допоможе, розвеселить чи навіть просто усміхнеться: і на душі зразу стає спокійніше. Ще він себе проявив як хороший господар, зумівши добудувати іконостас, встановити опалення та якісний звук, і ще багато-чого іншого, що дозволяє називати Горанську церкву однією з найкращих в районі.
І от за розпорядженням нового керівництва єпархії його переводять на іншу парафію у село В.Березовиця настоятелем церкви Святих Володимира та Ольги. Тяжко сперечатися з таким рішення, але яка і кому з того вигода? Також постає питання: Де гарантія того, що плодовите дерево добре прийметься на новому ґрунті? Навколо особи о.Ігоря і раніше на раз згущалися хмари, але якось воно все проходило, але не цього разу. Невже корисливість та звичайна людська вигода і цього разу візьме гору на найвищими, духовними цінностями?
Наразі парохом церкви призначили родича отця Ігоря Бойчука, також о.Ігоря., який вже має парафію у с.Біла Чортківського району. Новий священик вже здобув прихильність у Копичинецької громади, бо вже не один раз відправляв служби Божі у церкві Св.Миколая. Але щось мені підказує інтуїція, що це призначення тільки для замилення очей, що ще все попереду. Але що, то ми вже думаю побачимо у скорому часі.


Коментарі:

Коментарі  

 
#76 бодьо 08.12.2007, 20:14
Ходять слухи, що в церкві новий конфлікт(хтось хоче продати проборство)?! В кого є якась інформація?
Цитата
 
 
#75 ленін 30.11.2007, 01:02
Та Б САВКА взагальному ролей вже зіграв багато ... Батєнька може на пенсію ...ГА?
Цитата
 
 
#74 R 29.11.2007, 23:46
Щоб перейти в Березовицю(Терн опільсько-Зборі вська єпархія) з Копичинців(а це Бучацька єпархія) ,потрібно було взяти дозвіл вищого церковного керівництва(кар динала Гузара). Можливо о.Ігор мав певні проблеми в Бучацькій єпархії. Хто пам'ятає- внього постійно були не прості стосунки з о. Василем. Не останню скрипку в цьому конфлікті відіграв Б. Савка, який постійно їздив з людьми пікетувати Бучацьку єпархію, щоб зняти о.Василя
Цитата
 
 
#73 Peligro 29.11.2007, 23:11
RRR!!! Звідки стільки злості? У нашому місті священники дуже популярні особи, коли про них так багато говорять.
Цитата
 
 
#72 Stanislavskyi 29.11.2007, 20:31
Радий за вашу обізнаність! Розмова вже ніпрощо! Все, що я хотів по статті то сказав!
Цитата
 
 
#71 Емілі 29.11.2007, 20:19
І до речі, те що я ходжу до іншого храму, не означає, що живу ізольовано. І те, що буваю в церкві на горі нечасто, не означає, що я там не буваю взагалі, і що ніколи не слухала проповідей отця і не мала змоги спілкуватись з ним. І тим більше все це не значить, що я не знаю, ким є о. Ігор і не спілкуюсь з людьми, які мають величезну повагу та любов до цієї людини. Я не знаю його достатньо добре, що давати повну оцінку і можу помилятись (як і Ви). Але я здається й нічого особливого в коментарях до цієї статті не написала. Наскільки пам"ятається, то суперечка виникла особисто в нас з Вами не лише на підставі особи О.Ігоря.
Але якшо Вам так краще - захоплюйтесь, мені від того, як то кажуть, ні холодно, ні жарко. :-)
Цитата
 
 
#70 Stanislavskyi 29.11.2007, 20:14
Про церкву, священника, парафію!!!
Мене все влаштовує, а цікавить джерело ваших знань! Peace
Цитата
 
 
#69 Емілі 29.11.2007, 20:09
Stanislavskyi, дякую! :sad:
Що знаю?!
Чи Ви вважаєте, що Копичинці - таке місто, де ніхто нікого і ніпрощо не знає?! Тут всі всьо знають! :-)
А особисто - до мене - що саме я знаю?! Які знову в Вас до мене претензії?! Попрошу конкретизувати в даному випадку, що знову Вас не влаштовує і що знову я не так написала?!
Цитата
 
 
#68 Stanislavskyi 29.11.2007, 19:56
Я захоплююся постаттю Емілі! В церкву(на Горі) не ходить, в гості не заскакає, а ВСЕ знає! Молодець!
Цитата
 
 
#67 Pashko 29.11.2007, 16:15
Мені стидно, але я в нашій церкві (що на Горі) вже 2 місяці не був. Ніяк не виходить піти. Може це тому, що я в Києві?
Цитата
 

Додати коментар