Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Результати виборів по Копичинцях

До вашої уваги пропонуємо результати виборів в обласну раду. Щоправда на даний момент в нас є лише інформація по двох дільницях - ЗОШ№2 і ЦКіД. Інформацію про стан виборів на дільниці в кінотеатрі чекайте згодом, як і всю підсумкову інформацію.

29 березня - додано решту інформації по виборах в Копичинцях

 Підсумки виборів в облраду по Копичинцях (дільниця в кінотеатрі та в загальному по місту подана лише для головних учасників виборчих перегонів):

 

№ п/п Назва партії Школа №2 ЦКІД
Кількість % Кількість %
1 Єдиний центр 59 10,63 70 10,8
2 Велика Україна 1 0,18 2 0,31
3 ПОРА 1 0,18 6 0,93
4 Комуністична партія України 1 0,18 2 0,31
5 Конгрес Українських Націоналістів 2 0,36 6 0,93
6 Нова демократія 3 0,54 0 0
7 Блок Юлії Тимошенко 42 7,57 50 7,72
8 Соціалістична партія України 11 1,98 10 1,54
9 Блок Народної Самооборони «Нескорені» 2 0,36 3 0,46
10 Аграрна партія України 1 0,18 2 0,31
11 Блок Литвина 100 18,02 57 8,8
12 ВО „Свобода” 234 42,16 322 49,69
13 Блок „УНП” 30 5,41 26 4,01
14 Нова політика 0 0 1 0,15
15 Партія Регіонів 21 3,78 18 2,78
16 Народний союз „Наша Україна” 10 1,8 19 2,93
  Проти всіх 30 5,41 47 7,25
  Недійсні 7 1,26 8 1,23
  Включених до списку 1666    1868  
  Всього проголосувало: 555  

648


  Явка виборців:   33,31   34,69 

 

№ п/п Назва партії Кінотеатр По місту
Кількість % Кількість  %
1 Єдиний центр 75  8,58  204  9,82
2 Велика Україна        
3 ПОРА 10 1,14  17  0,82
4 Комуністична партія України        
5 Конгрес Українських Націоналістів        
6 Нова демократія        
7 Блок Юлії Тимошенко  75  8,58  169  8,04
8 Соціалістична партія України        
9 Блок Народної Самооборони «Нескорені»        
10 Аграрна партія України        
11 Блок Литвина  90 10,3  247 11,89
12 ВО „Свобода” 403 46,11  959  46,17
13 Блок „УНП”  52  5,95  108  5,2
14 Нова політика        
15 Партія Регіонів  39  4,46  78 3,76
16 Народний союз „Наша Україна”  31  3,55 60  2,89
  Проти всіх 55  6,29  132 6,36
  Недійсні  20    35  1,69
  Включених до списку  1864    5398  
  Всього проголосувало:  874    2077  
  Явка виборців:   46,89    38,48

Спонсор допису: Любите облаштовувати власний дім чи квартиру? Дізнайтесь про заказ мебели по интернету, це дешевше та вигідніше


Коментарі:

Коментарі  

 
#41 Boduk 31.03.2009, 20:49
НечайМічурін, може потрібно перевірити дещо по-іншому. Пашко зможе написати, що відбудує замок, як писав наш теперішній мер. Це не важко пообіцяти.

Я думаю, що народ позитивно сприйме зусилля, прикладені до отримання влади. Сайт - перший крок.
Якби я міг розпоряджатися грошима партії Регіонів - вони б узяли перше місце в області. Скільки фінансів вкладено в ті бігборди, встановлені по області (може й по Україні), які нещадно зіпсували нецінуючі копичинецькі варвари...Ті гроші, що давались на руки за кожний голос можна б було використати на благодійність багатьох міст. Люди були б вдячними. ;-)
Цитата
 
 
#40 Дьома 31.03.2009, 13:07
комуністи шось там трошки набрали, просто немає інформації по 3 дільниці, тому і в підсумку я їх не вказав
Цитата
 
 
#39 bigfan 31.03.2009, 11:34
Дякую за інформацію. Замітьте що комуністи нічого не набрали, може вже вимер їхній електорат у місті. 8)
Цитата
 
 
#38 Дьома 29.03.2009, 02:23
нарешті знайшов і додав решту інформації!!! Кому цікаво - прошу знайомитись...
Цитата
 
 
#37 Романівна 20.03.2009, 12:37
Пашко, дякую за підтримку. Марко сам переходить на особистості, тому сперечатися з ним - дурного робота. Провокатор :lol:
Стсосвно питання мера, то згідна, що місту потрібен молодий керівник, який ще не зіпсутий хабарництвом, "зв"язками" і круговою порукою)))
Тому - молодь, вперед!
Цитата
 
 
+1 #36 Марко 20.03.2009, 12:17
Цитую Pashko:
Марку, ви не праві. Проявіть ввічливість до співрозмовника насамперед, а свої потаємні похоті "попонтуватися" краще завше тримати при собі. І людям не образливо, і для вашої душі добре.

Коли людині немає чого сказати вона відразу переходить на особисте, ви мені не "тикайте" і т.п.
Цитата
 
 
#35 НечайМічурін 20.03.2009, 09:59
Цитую Sviy:
[quote name="Tar.ko"][quote name="нечай-мічурін"]мндя , ентузіазм, гасла, пафос, обіцянки... шо там ше... "? ах да поливання брудом опонентів..Ти напевно москаль ?а бо iнакше сексота! твоя промова це те саме шо "Через снiг i в Зелену кукурудзу" так шо дочекайся лiта i бiжи в кукурудзу!але щоб то поняти що я написав то треба буди Українцем!

Копичинцям потрiбен сильний мер в планi любовi до мiста!Скiльки у нас мiльйннерiв в Копичинцях?та зо троє є а в центрi мiста ями по колiна але шо їм в них машина за грошi зеленi з пятьма нулями ями не страшнi!

скажи чесно , ти розумієш сенс слів, чи розумієш їх по своєму? якшо не вмієш читати , не читай))) 2 штик : від велокої кількості сухої нудної конкретики голова може закрутитись бульше ніж від як ти сказав пурги, я ж не кричу всім про те, шо твої пости занадто правильні сухі і в принципі не креативні) 2 пашко: я навіть не знаю, я не згоден підтримувати будь-кого , хто може навіть є самим великим патріотом ентузіастом і теде, поки кандидатом не буде запропонована реальна програма з пунктами яких треба досягнути і шляхами досягнення, більше того не забувай, що у разі невиконання обіцяного за умов справжньої демократії обраний кандидат має нести відповідальніст ь)))
Цитата
 
 
+1 #34 pashko 19.03.2009, 15:28
Марку, ви не праві. Проявіть ввічливість до співрозмовника насамперед, а свої потаємні похоті "попонтуватися" краще завше тримати при собі. І людям не образливо, і для вашої душі добре.
Цитата
 
 
+2 #33 Марко 19.03.2009, 15:16
Цитую Романівна:
Цитую Марко:
Цитую Романівна:
свобода свободою - набрали більшість, то їм похвала. але в облраді не лише політика. і часто не лише питання патріотизму/негрів-студентів/мовне питання/ буде найважливішим. на першому місці стануть проблеми поганих доріг, банкрутства підприємств і боргів по заробітній платі, високих тарифів за комунпослуги, інвестицій тощо. і тут патріотичні гасла не допоможуть - лише дії. якщо у свободівців є реальний план як працевлаштувати людей, дати їм зарплати і забезпечити гідний рівень життя хоча б в межах області - тоді зніму перед ними капелюха.

Подивися на повноваження Обласної ради, а тоді говори про робочі місця...

я говорю не лише про робочі місця. а Ви, шановний, не "тикайте", а проявіть культуру спілкування, як справжній українець

Шо ти тут "не тикайте"??? бла бла бла, не понтуйте
Цитата
 
 
#32 pashko 19.03.2009, 15:07
Дякую, Zori і Shtyk, за довіру до мене.

Знаєте, Копичинці не є тим містом, що отак просто, через бажання купки можновладців і психічнохворих депутатів перетвориться на руїну. Місто терпить. Попри усі тортури, місто старається триматися з усіх сил. В копичинецькій славній історії ще жевріє іскорка надії, її треба тільки доповнити, а далі слава розгориться на повну.

Наша мета: дозволити людям бути людьми, а не тими, вибачте за слово, вівцями, за яких людей приймають безсовістні можновладці-бан дити, політики і тому подібне.

Людям потрібно допомогти. Всі почати з себе не зможуть, бо творити зло набагато легше, аніж добро. Тож треба знайти компроміс з світом, дійти гармонії. Як це можна зробити - вирішуватимемо разом.
Цитата