Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 62 гостей на сайті

Реклама

Прийом громадян та збори міста

Нещодавно сайт Гусятинської райради та РДА інформував про дві події, котрі мають відношення до нашого міста. 1) прийом громадян головою райради; 2) збори громадян міста. Детальніше далі.

Голова районної ради Надія Хоптян та депутат районної ради Ярослав Білиця повели прийом громадян у м. Копичинці. До представників депутатського корпусу Гусятинської районної ради звернулося 6 громадян. Зокрема жителька Копичинець клопотала про допомогу у недопущенні відкриття бару під будинком, в якому вона проживає. Їй порадили звернутись із заявою і підписами жильців будинку у міську раду для вирішення даного питання. Інша жінка зверталася із клопотанням про допомогу в отриманні дозволу на підключення до міської системи водовідведення. Як виявилось це теж в компетенції міської ради. Директор школи зверталася із клопотанням про виділення коштів на завершення облаштування внутрішніх вбиралень та встановлення тротуарної плитки біля пам’ятника Т.Шевченку, який знаходиться навпроти навчального закладу. Досягнуто домовленостей, що для вирішення цих завдань будуть залучатися спонсорські кошти. До Н.Хоптян в черговий раз звернувся отець греко-католицької громади про допомогу в реконструкції церкви Чесного Хреста. Це питання на контролі у голови ради ще з моменту першого звернення і вже створена комісія, яка, за участі фахівців обласного рівня, найближчим часом повинна обстежити приміщення храму і дати свої пропозиції. Ще одне звернення жительки міста стосувалося допомоги в освітленні вулиці Чайковського, на що депутат Я.Білиця пообіцяв придбати світильник за власний кошт.

28 березня голова районноЇ ради Надія Хоптян провела черговий прийом громадян. Жителька с.Постолівка зверталася із клопотанням щодо виплати пенсії для сина-інваліда через поштове відділення, а не через банк за допомогою карточок. Головою ради дано запит в управління праці та соціального захисту населення для отримання роз’яснень. Багатодітний батько, інвалід дитинства із Перемилова клопотав про надання житла для його сім’ї, питання взято на контроль і вивчається працівниками апарату спільно з сільською радою. Жителька с.Котівка зверталася по питанні порушення чинного законодавства. Їй рекомендовано звернутись у прокуратуру району. До голови районної ради звернувся депутат Копичинецької міської ради з питань допомоги громаді міста у будівницві храму. Крім того жителі району клопотали про надання матеріальної допомоги. Ряд питань вирішено відразу по суті.

Спонсор допису: Цікавитесь сільським господарством, технікою? Можливо вас зацікавлять трактори та інша сельхозтехника


Коментарі:

Додати коментар