Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Про те, що хвилює. Справедливість повинна перемогти

 Сьогодні звідусіль чуємо про реформування у державних владних структурах. Ніби зроблені уже й перші кроки, зокрема зменшено кількість чиновників у міністерствах. Ведуться розмови про зменшення посадових окладів, зарплат, пенсій для високопосадовців. Адже сьогодні різниця між мінімальними і максимальними зарплатами та пенсіями сягає у 50-100 разів. А почалося все 2005 року, коли “щедрість” за рахунок державної казни для міністрів і високих державних чиновників проявила тодішній керівник уряду. Нині таку “щедрість” перейняла і Верховна Рада з усіма 450 депутатами, встановивши їм зарплату у 25 тис. гривень і більше, а також “райські” пільги та привілеї.

Тому логічно виникає запитання: якщо міністрів та деяких високопосадовців скорочують, то чи потрібна сьогодні нашій державі така “габаритна” Верховна Рада – з 450 недоторканними депутатами та ще й з міністерськими зарплатами. Виборцям добре видно і чути, з якою віддачею у “поті чола” працюють так звані слуги народу, як вони дружно натискають кнопки у сесійному залі за себе і за депутатів-однопартійців, що розгулюють різними континентами світу. Без перебільшення, їх можна прирівняти до трутнів серед бджіл-трудівниць.

І, чого гріха таїти, цей високий представницький орган з величезним депутатським корпусом живе у своєму окремому вимірі, а весь народ – у своєму.

Врешті-решт стає дуже дивно: у жодного депутата (лівого, правого, центриста чи ін.) не вистачає совісті чи бодай християнської моралі зробити гідний вчинок і відмовитися хоча б наполовину від великої зарплати, пільг і привілеїв. Справді, їм усім байдуже до того, в якому економічному стані сьогодні держава, і як живуть їх виборці, їх народ. Зробивши собі “недоторканність”, величезну дармову зарплату та пільги, вони тільки і займаються особистим матеріальним збагаченням.

Своїм лицемірством, словоблудством, фарисейством вони дуже далекі від християнських законів, від заповідей Божих, від любові до ближнього. Їм, мільярдерам, мільйонерам, треба пам’ятати біблійну притчу про багатія і бідного Лазаря.

Сьогодні багато виборців, а також віце-прем’єр С.Тігіпко, депутат Верховної Ради М.Томенко рекомендують розумний варіант порятунку від грішної спокуси депутатів Верховної Ради, зокрема: позбавити їх дармових зарплат і нехай працюють на громадських засадах.

У нашій державі нині форма правління – президентсько-парламентська, а тому надіюся, що Президент України Віктор Янукович також зверне увагу на зайву “габаритність” Верховної Ради і на величезні витрати державних коштів на її утримання. І справедливість нарешті восторжествує. Якщо у державі взято курс на економію, то це повинно стосуватися усіх.

Роман МОЗЬОЛА.

м.Копичинці Гусятинського району.

Джерело: Газета "Свобода"

Спонсор допису: Цікавитесь відпочинком та життям закордоном? Вам обов'язково сподобається Турция, хороший відпочинок за доступною ціною 


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 bigfan 23.02.2011, 17:37
Вже проводили референдум, але самі депутати це рішення народу заветували. Тому навіть не знаю, яким чином можна скоротити їх чисельність та зарплату.
Цитата
 
 
#1 Сіра Потвора 20.02.2011, 11:41
ну хватило б по моєму 300 а може і того б менше.
ну звістно не з такими зарплатами.
но думаю я вже того не побачу... :lol:
Цитата
 

Додати коментар