Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 97 гостей на сайті

Реклама

Перша сесія новообраних депутатів

Завтра, 16 листопада о 15.00 в приміщенні Центру Культури та Дозвілля нашого міста відбудеться перша сесія новообраних депутатів Копичинецької міської ради. Запрошується вся громада!


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #10 Ivan Kuteckyj 20.11.2010, 19:37
Цитую Тризуб:
Як варіант, ввести посаду ще одного заступника, тим більше це передбачено. А от питання, що робити з секретарем, посада то одна... Потрібно дати дорогу молодим.

Мені теж сподобалася ідея , яку запропонував мер , про двох заступників , тим більше , що закон дозволяє таке і на зарплату гроші є в бюджеті міста . Якщо функції будуть розділені на " комунгосп " і " юридичні " , то на першу посаду підійде Ціх Іван від Пеляка , а на другу найкраще Тарас Елиїв . Обидва молоді і з вищою освітою . А Тарас ще й закінчив юридичний , це його спеціальність . Ну а те , що " більшість " висунула Підвисоцького , то ти Тарасе є в тій більшості і може поясниш , чим ви керувалися ?
Цитата
 
 
-1 #9 Петросян 19.11.2010, 20:36
Петросянство якесь)
Цитата
 
 
+2 #8 Дьома 18.11.2010, 08:52
таке може бути, але не в нас. жодна з сил, яка має найбільше депутатів в МР не хоче компромісів. так що не скоро побачимо секретаря і заступника :(
Цитата
 
 
-1 #7 Zori__ 18.11.2010, 01:35
Чому не дали шансу пані Наталі Клизуб бути заступником мера? Адже, їй не вистарчило лише кілька голосів, щоб стати міською головою; користується симпатією у багатьох виборців.
Цитата
 
 
#6 Тризуб 17.11.2010, 13:22
Як варіант, ввести посаду ще одного заступника, тим більше це передбачено. А от питання, що робити з секретарем, посада то одна... Потрібно дати дорогу молодим.
Цитата
 
 
+2 #5 Космос 17.11.2010, 13:11
Всі декларують бажання співпрацювати і домовлятися, а в дійсності цього нема. Як бачимо існує дві групи. Одна група на чолі з Савкою Б.М. (хоч він і не депутат, але вставляє всюди свої 55 копійок) та Пеляком Б.М. - один одного слухати не хочуть, а народ буде страждати...
Цитата
 
 
+2 #4 bigfan 17.11.2010, 12:03
За три години сесії відбулося затвердження регламенту, та не затвердження висунутих мером на посаду секретаря (Фецах І.) і заступника (Ціх). Якщо так піде і далі то можна перехреститися що я не беру участі у цьому шоу. Не хочуть народні обранці злагодженої роботи, тільки власні амбіції та інтереси.
Цитата
 
 
#3 Тризуб 17.11.2010, 10:15
То точно шо цирк, ідіотизм повний!!!
Цитата
 
 
#2 bigfan 17.11.2010, 10:11
Ну що, хтось був на тому цирку?
Цитата
 
 
+1 #1 Житель 15.11.2010, 22:14
Вав!Супер,ще скажіть,що можна прийти і подивитися всім охочим???
Тепер вже не відмазаєшся,що не повідомили,моло дці!
Цитата