Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Особливості агітації по-копичинецьки

Схоже середа це день "жнив" не тільки для "базарників", а й для політиків різних політичних сил. Саме сьогодні, в середу, в останній базарний день перед виборами політичні сили котрі беруть участь у виборах 2010 мегаактивно намагались зірвати політичні прибутки. Про особливості цьогорічної агітації в Копичинцях по кожній з партій читайте далі. Оскільки дана стаття має доволі політичне забарвлення, я намагатимусь об'єктивно проаналізувати (не беручи до уваги особисті політичні вподобання) хто, як і коли агітував за свого кандидата та партію.

Отже, вперед. Спочатку ті сили, у котрих є власний претендент на найвище копичинецьке крісло.


ВО "Свобода"

Зовнішня реклама:
На стовпах помічено постери про Марш УПА в Києві та загальна реклама партія. Переважно в центрі міста

Фішки кампанії:
Великий банер-розтяжка на одному з балконів в центрі міста та великий рекламний щит

Преса та поліграфія:
Розповсюджувалась загальна партійна преса, а також спеціальна "копичинецька" листівка в підтримку кандидата в мери від даної партії та кандидатів в депутати міської ради, програма політичної сили.

Інше:
Партійний намет помічено лише в цю середу. Окрім того свободівці агітували за себе на зустрічі громадян з кандидатами, а також кандидат від цієї політичної сили дав відеоінтерв'ю нашому сайту в рамках проекту "Місцеві вибори 2010"


ХДС

Зовнішня реклама:
не помічено

Фішки кампанії:
Проведення концерту 27 жовтня 2010 року "Поміж зорями ходить любов"

Преса та поліграфія:
Помічено спеціальний випуск "копичинецької" партійної газети, загальні рекламні листівки партії.

Інше:
Партійний намет помічено лише в цю середу. Окрім того ХДС агітував за себе на зустрічі громадян з кандидатами, а також кандидат від цієї політичної сили дав відео інтерв'ю нашому сайту в рамках проекту "Місцеві вибори 2010"


УНП

Зовнішня реклама:
Помічені кольорові постери (переважно в магазинах міста) з фото кандидата на посаду мера та списком команди різного розміру.

Фішки кампанії:
Бліцкриг - найшвидша з партій почала рекламувати свого кандидата.

Преса та поліграфія:
Загальна партійна преса, листівки з кандидатом, програмою команди, листівка команди в районну раду.

Інше:
Партійний намет помічено лише в цю середу. Окрім того УНП агітували за себе на зустрічі громадян з кандидатами, а також кандидат від цієї політичної сили дав відео інтерв'ю нашому сайту в рамках проекту "Місцеві вибори 2010"


ВО "Батьківщина"

Зовнішня реклама:
кольорова агітація до Гусятинської районної ради.

Фішки кампанії:
не помічено

Преса та поліграфія:
немає даних

Інше:
ВО "Батьківщина" агітувало за себе на зустрічі громадян з кандидатами, а також кандидат від цієї політичної сили дав текстове інтерв'ю нашому сайту в рамках проекту "Місцеві вибори 2010"


Партія Регіонів

Зовнішня реклама:
не помічено

Фішки кампанії:
не помічено

Преса та поліграфія:
не помічено

Інше:
Партія Регіонів агітувала за себе на зустрічі громадян з кандидатами, а також кандидат від цієї політичної сили дав відео інтерв'ю нашому сайту в рамках проекту "Місцеві вибори 2010"


УСДП

Зовнішня реклама:
не помічено

Фішки кампанії:
не помічено

Преса та поліграфія:
не помічено

Інше:
УСДП не агітувала за себе на зустрічі громадян з кандидатами, а кандидат від цієї політичної сили не дав інтерв'ю нашому сайту в рамках проекту "Місцеві вибори 2010"


Єдиний центр

Зовнішня реклама:
не помічено

Фішки кампанії:
не помічено

Преса та поліграфія:
не помічено

Інше:
Єдиний Центр не агітував за себе на зустрічі громадян з кандидатами, а кандидат від цієї політичної сили не дав інтерв'ю нашому сайту в рамках проекту "Місцеві вибори 2010"


А також інші сили, котрі не висували кандидата в мери.

Наша Україна

Зовнішня реклама:
не помічено

Фішки кампанії:
не помічено

Преса та поліграфія:
не помічено

Інше:
Партія агітувала за себе на зустрічі громадян з кандидатами.


СПУ

Зовнішня реклама:
не помічено

Фішки кампанії:
не помічено

Преса та поліграфія:
не помічено

Інше:
Партія не агітувала за себе на зустрічі громадян з кандидатами.


Народна партія

 

Зовнішня реклама:
не помічено

Фішки кампанії:
не помічено

Преса та поліграфія:
не помічено

Інше:
Партія не агітувала за себе на зустрічі громадян з кандидатами.

 


І як коротенький підсумок що хотілось би сказати щодо цих виборів. Ця виборча кампанія дуже брудна, і зрозуміло чому - місцевий рівень, всі всіх знають. Болото переливалось з однієї голови на іншу.

Протягом агітаційного періоду було також помічено і чорний піар - розклеєні анонімні листівки проти діючого мера (є на фото), також сьогодні в холі ЦКіД було розсипано подібні анонімки і проти кандидата від ХДС (нажаль фото немає). От цього збагнути чомусь не можу, чому люди в такому не великому місті як Копичинці не можуть принаймі поборотись чесно, натомість друкують на домашніх принтерах подібні провокативні листівки. Дуже шкода що до чесних, цивільзованих виборів нам ще далеко. Тим не менше в неділю - час зробити правильний вибір! Бути пасивним не вихід!

P.S. Можливо від різних політичних сил агітація ще появиться, до п'ятниці ще кілька днів, але тут зафіксовано стан справ на сьогодні. На повну об'єктивність дана стаття не претендує, а висновки зроблені мною зроблені лише на основі власних загальних спостережень.

Спонсор допису: У вас є власне підприємство і вам потрібно реалізувати дисконтну програму? Використовуйте пластиковые карты і ви будете більше ніж задоволені


Коментарі:

Коментарі  

 
#11 WhiteAngel 30.10.2010, 22:49
ех.. вибори без вибору..сумно(( (
Цитата
 
 
#10 Виборець 30.10.2010, 12:20
Шановні адміністратори! Причіпіть,будь- ласка на сайт цю статтю,дуже інформативна)І тут вона буде більш замітна,ніж на Копичинці-інфо.
www.kopychyntsi.inf.ua/?p=1314
Цитата
 
 
+1 #9 Онотолій 29.10.2010, 14:04
Цитую Кут правий:
Щось забоявся Тягнибок з бодьком сфотографуватися.
Скажу по секрету, таки фотографувався ;)
Цитата
 
 
#8 RomF 29.10.2010, 08:10
Цитую Інша думка:
Ой,там трошки опечатка,сорі,пізно вже)
А раз вже згадали дир. Б.К і його зарплату,то вже й згадаєм,що наш "найкультурніший вседозволений центр" досі не може похизуватися справним загальним туалетом,це дуже сумно і соромно(про загальний біотуалет у вигляді клумб біля ЦКіД промовчу)Проте,виручка від дискотек регулярно і своєчасно осідає в "улюбленому" смт,можливо вона туди і недоїжджає,або повертається)
Чому про WC у БК не згадав жоден із "кандидатів"??Невже всім наср.. байдуже?На щосуботніх збіговиськах немає ні витяжок,ні приміщень для куріння,гардероб і охорона теж там зайві,зате п'яних школярів-хоч греблю гати.Діти-наше майбутнє!Жалюгідне воно в нас.

+1000000. туалети це взагалі тема за яку соромно. Їхній стан це післявоєнна європа - все розбомблено. і це повсюди - лікарні, автостанції, громадські...а також важливі діяльність міліції у нас: перевіряти торгові точки (магазини, бари) котрі продають алкоголь шпані було б непогано. :cry:
Цитата
 
 
+2 #7 Інша думка 28.10.2010, 22:00
Ой,там трошки опечатка,сорі,п ізно вже)
А раз вже згадали дир. Б.К і його зарплату,то вже й згадаєм,що наш "найкультурніши й вседозволений центр" досі не може похизуватися справним загальним туалетом,це дуже сумно і соромно(про загальний біотуалет у вигляді клумб біля ЦКіД промовчу)Проте, виручка від дискотек регулярно і своєчасно осідає в "улюбленому" смт,можливо вона туди і недоїжджає,або повертається)
Чому про WC у БК не згадав жоден із "кандидатів"??Н евже всім наср.. байдуже?На щосуботніх збіговиськах немає ні витяжок,ні приміщень для куріння,гардеро б і охорона теж там зайві,зате п'яних школярів-хоч греблю гати.Діти-наше майбутнє!Жалюгі дне воно в нас.
Цитата
 
 
#6 Інша думка 28.10.2010, 21:48
Наші співчуття,шанов на Оксана Євгенівна.....з арплата мера,як і підозрівалось зовсім не космічна(
+ Кут правий,дякую за інфу,ви ще б так спритно і вчасно вивішували інфу про прийняті закони,зірвані сесію міськради,а найцікавіше прочитати про розмір бюджету і куди його "поховали",звіс но не ввесь,є ще й перевиконання 140 тис.грн і там далі по тексту...і по слупах.
Цитата
 
 
#5 Кут правий 28.10.2010, 18:57
Щось забоявся Тягнибок з бодьком сфотографуватис я.
Цитата
 
 
#4 Кут правий 28.10.2010, 18:07
Інфо: Зарплата мера - 1900 грн., заступник, секретар - 1850, гол. бухгалтер - 1000, директора школи - 3000 грн., працівника міської ради - 900, зав. бібліотекою - 2600 грн., дир. будинку культури - 1200 грн.
Цитата
 
 
#3 Інша думка 28.10.2010, 17:26
Та що ви всі хочете в того Пеляка?Хочете всього багато і одразу....Інші кандидати хочуть ще більше і ще швидше(хтось розширити бізнес за рахунок "свіжоприхватиз ованого" приміщення,чи хоча б ділянки,або ж тупо відкосити ще далі від податків,є й такі,що надіються,що на посаді мера вища зарплата,аніж у школі;)))
А Володимиру Пеляку нічого не треба для себе!Ні квартири,ні машини,навіть жінки)-нічого собі-все людям...Думайте тверезо!Ні,я не його фанат,я- за місто!!
Цитата
 
 
#2 shynrech 28.10.2010, 12:56
Хочу сказати, Тарас, ти - молодець!))))
Цитата
 

Додати коментар