Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 64 гостей на сайті

Реклама

Ощадбанк повертає вклади

Здається, помало зимові свята відходять від нас. У спогадах залишаються лише святкові дні, подарунки та сюрпризи, які отримав. Уряд не залишився осторонь, і також зробив цікавий подарунок - повернення знецінених заощаджень вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.

Щоправда, люди не повністю послухали настанови уряду і зокрема Тимошенко Ю, котра просила не створювати черг і соціального напруження біля відділень. На жаль, черги біля Ощадбанку все таки існують, та ще й які. Проте це і не дивно, люди надто довго чекали на повернення вкладів.

В Копичинцях, мабуть як і в інших містах, біля відділення "аншлаг". Черга формується близько 6 год. ранку. Не весело, скажу я вам. Отже, спробуємо розібратись, що, все ж таки, пропонує нам уряд стосовно цих вкладів:


 

Слід сказати, що відразу гроші вам не повернуть. Спочатку реєстрація, а потім гроші. Тай не всі одразу. Проте, про всі деталі по порядку:
- перед отриманням коштів слід зареєструватись, тобто передбачено проведення компенсаційних виплат власникам заощаджень через три дні після внесення відомостей про них в інформаційно-аналітичну систему „Реєстр вкладників заощаджень громадян”;
- якщо ваш вклад не перевищує однієї тисячі гривень, то ви отримаєте всю суму повністю;
- коли ж вклад є більшим за тисячу гривень, ви отримаєте першу виплату в розмірі однієї тисячі гривень;
- еквівалент повернення 1 карбованець - 1,05 гривні;
- видача необмежена в часі;
- для отримання коштів необхідно мати при собі відривний талон від заяви-доручення, паспорт громадянина України та ощадкнижку по компенсаційному вкладу.

От така то історія... Щоправда людям дуже важко повірити, що гроші повернуть, тому і далі величезні черги. Нагадаю на вулиці - ХХІ століття. :(


Коментарі:

Коментарі  

 
#8 bigfan 16.01.2008, 10:26
Доречі мій знайомий вчора приходив в Ощадбанк і зареєструвався. І не було там ніякої черги, бо то ж свято Василя було, і нікого не було.

Сьогодні рекорд, в 4,30 біля банку крутилось вже з 8 чоловік.
Цитата
 
 
#7 Емілі 15.01.2008, 14:33
та чо? на "книжках" гроші є і в досить молодих людей... Люди чекають на повернення тих грошей вже купу років і ще трошки почекають, лише б той процес ефективно продовжувався, а не "завис"
Цитата
 
 
#6 Дьома 15.01.2008, 14:03
Добре хоч якось вирішують з тими вкладами, а то ще рік-два і не буде кому ті гроші віддавати :-*
Цитата
 
 
#5 bigfan 15.01.2008, 13:23
2іст
Я веду до того, що смерть дідуся напряму не зв’язана з чергами. Інше діло наприклад черги у Мецці, чи на похоронах Сталіна. Якщо людині не горить і вона має чим зайнятися, то вона там не стоїть, а ті, яким нема що робити стоять, як наприклад сьогодні з 5,00 ранку. І якщо вже звинувачувати владу, то як би ти вирішив цю проблему?
Цитата
 
 
#4 east 12.01.2008, 17:31
До чого тут смерть? Та так, стояв собі дідусь у черзі та й серце не витримало. Та нам до цього байдуже. Цікаво, як би до цього ставились, якби це був хтось із наших близький?
Цитата
 
 
#3 bigfan 12.01.2008, 16:46
Та смерть тут до нічого, от на тижні в місті жінка померла продаваючи банку молока. А люди стоять дійсно з 6 год. ранку а інколи й раніше, сам бачив. Як казав один знайомий, та черга нагадує мені штурм Зимнього дворца. Але то таке, може щось з того і получиться
Цитата
 
 
#2 east 12.01.2008, 16:33
На мою думку, наша влада знову не все докінця продумала, всі ці величезні черги... В них люди навіть гинуть. Невже людське життя можна прирівняти тисячі гривень?!!
Цитата
 
 
#1 Boduk 12.01.2008, 16:28
Людей дійсно обманули колись. :sigh:
Цитата
 

Додати коментар