Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 57 гостей на сайті

Реклама

Незадовільною визнано роботу виконкому Копичинецької міськради

 Таке рішення прийнято сьогодні колегією облдержадміністрації під час проведення її виїзного засідання у м.Копичинці.
Члени колегії ТОДА заслухали інформацію про стан виконання делегованих повноважень Гримайлівською селищною та Копичинецькою міською радами Гусятинського району. А передувало цьому ознайомлення з станом міста. Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян, разом з членами колегії, представниками органів місцевого самоврядування, журналістами, головою Копичинецької міської ради Володимиром Пеляком, пройшлися вулицями цього населеного пункту, щоб скласти картину існуючої ситуації.
Неприємно вразив керівництво області зовнішній вигляд місцевого кінотеатру. Потребує ремонту й дорожнє покриття вулиць та доріг міста, сходи до місцевого торгово центру.
Звернув увагу керівник області й на незадовільний санітарний стан окремих територій в центрі м.Копичинці.
Враженнями від побаченого голова облдержадміністрації поділився з учасниками розширеного засідання колегії ОДА.
«В місті потрібно наводити порядок», - наголосив Валентин Хоптян, запросивши присутніх до обгорнення. При цьому голова облдержадміністрації закликав уникати політизації процесу, а вести діалог у площині господарських питань.
Після виступу голови Копичинецької міської ради Володимира Пеляка перед присутніми виступили члени колегії, депутати місцевих рад, представники громадських об’єднань.


Було зазначено, що за 5 місяців 2011 року дохідна частина бюджету загального фонду м. Копичинець з врахуванням трансфертів виконана лише на 95,8%, в занедбаному стані знаходиться 8 об’єктів, які не здаються в оренду, не реалізуються через аукціон, лише за 5 місяців поточного року 15 підприємців знялись з реєстрації, не вживається заходів для забезпечення оновлення генерального плану, виконком Копичинецької міськради у 2011 році не організував проведення оплачуваних громадських робіт, хоча станом на 1 червня 2011 року у м.Копичинці нараховується 188 зареєстрованих безробітних громадян.
Виконавчим комітетом Копичинецької міської ради не вживаються відповідні заходи щодо розширення мережі дошкільних навчальних закладів.
Є зауваження й щодо забезпечення прав, свобод і законних інтересів громадян - графік прийому керівництвом міськвиконкому затверджено ще 25 червня 2010 року. Ним передбачено, що прийом здійснюється міським головою та його заступником, однак після виборів він не був поновлений і затверджений. У виконкомі міської ради не запроваджено телефону довіри, не працює «гаряча» телефонна лінія.
Відтак члени колегії визнали роботу виконавчого комітету Копичинецької міської ради щодо здійснення делегованих повноважень органів виконавчої влади незадовільною,
Копичинецькій міській раді рекомендовано заслухати на сесії звіт про роботу виконавчого комітету з питань здійснення ним повноважень.
Гусятинській районній державній адміністрації спільно з районною радою доручено сприяти організації громадських слухань в м.Копичинці з розгляду проблемних питань розвитку міста, запросивши до участі керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Джерело: сайт Тернопільської ОДА


Коментарі:

Коментарі  

 
#19 Байда 06.07.2011, 07:18
Ай, коментувати і висловлювати свої думки на сайті Копичинець нічого не дадуть, можна тисячі слів написати, але чи хтось їх почує, тут потрібно зробити зустріч з мером і з нашими місцевими депутатами, тоді можна поспілкуватись і висловити свої думки щодо всіх проблем, народ це що ви тут пишете один на другого нічого не дасть, адже це звичайний інтернет тролінг) Ви готові зустрітись з справжніми людьми і висловити свої думки їм вживу ?
Цитата
 
 
#18 Ірина Володимирівна 05.07.2011, 23:09
Якщо я не помиляюсь, то цей смітник за міською радою був ще раніше ніж я до школи почала ходити. І ні Савка, ні Тарабій, ні Білиця з ним собі ради не дали. То при чому тут Пеляк коли народ носить туди сміття ще з часів Австроугорщини?
Цитата
 
 
#17 Kofeee 05.07.2011, 15:35
Цитую Байда:
Цитую Мірко:
[quote name="Kofeee"]Такого занепаду міста, як зараз не було за жодного мера, підприємці безкорисливо хочуть допомогати місту, а він відмовляється!!!! Про що тут ще можна говорити :-x ?!

Та що ви не кажете?Ая-яй бідні підприємці так рощедрилися,гроші дають,а мер небере.Навіть не віриться,може майно поспродують і в світи підуть,лиш би бідному місту помогти.То чого оті підприємці не полатають доріг,може став Пеляк і не дає?
Ем, до нашого шановного мера дзвонили, з агрохолдингу "Мрія", який є дость всім відомий. Пану Пеляку заропонували приїхати і вирішити вирішити питання яке стосується стану доріг у місті, і можливо виділити певні кошти на ремонт дорожнього полотна, але пан Пеляк залупився, і відмовився, адже він себе рахує людиною яка не буде бігати по підприємцях ,і тим самим наше місто втратило шанс відновити дорогу...

Про що і мова, це ще раз підтверджує мої слова, і цей випадок не перший і не останній, на жаль :-?
Цитата
 
 
+2 #16 Байда 05.07.2011, 13:31
Цитую Мірко:
[quote name="Kofeee"]Такого занепаду міста, як зараз не було за жодного мера, підприємці безкорисливо хочуть допомогати місту, а він відмовляється!!!! Про що тут ще можна говорити :-x ?!

Та що ви не кажете?Ая-яй бідні підприємці так рощедрилися,гро ші дають,а мер небере.Навіть не віриться,може майно поспродують і в світи підуть,лиш би бідному місту помогти.То чого оті підприємці не полатають доріг,може став Пеляк і не дає?
Ем, до нашого шановного мера дзвонили, з агрохолдингу "Мрія", який є дость всім відомий. Пану Пеляку заропонували приїхати і вирішити вирішити питання яке стосується стану доріг у місті, і можливо виділити певні кошти на ремонт дорожнього полотна, але пан Пеляк залупився, і відмовився, адже він себе рахує людиною яка не буде бігати по підприємцях ,і тим самим наше місто втратило шанс відновити дорогу...
Цитата
 
 
#15 Netar 03.07.2011, 08:36
Цитую Kofeee:
Повтікали? Сидите там? Сидіть, нема чого пхатись і колотити тут, провокатори! Що ви можете знати про ситуацію в місті?! Тим більше самі кажете, що вам вже там все паралельно! Помаранчеву ж ніхто робити не буде: проходили - знаємо, хватає! А якби ви жили не по заграницях, а в тому занедбаному, вимираючому місті, дивились би щодня на цей суцільний смітник, то були би іншої думки! До сліз шкода того нещасного міста і його жителів. :cry:
А тебе там хто тримає шановний?Їдь,св іт великий,тай не дивися на то місто занедбане,а поживи в цивилізованій державі.То не місто занедбане,а вся державі в повному гавні,тоталітар ному режимі та занедбаному стані.Я писав на повних прав,так як громадянства не зрікався,і по досі приписаний в Копичинцях,ясно ?А не тобі суди по яких причинах куда хто виїхав.
Цитата
 
 
#14 Kofeee 02.07.2011, 23:40
Повтікали? Сидите там? Сидіть, нема чого пхатись і колотити тут, провокатори! Що ви можете знати про ситуацію в місті?! Тим більше самі кажете, що вам вже там все паралельно! Помаранчеву ж ніхто робити не буде: проходили - знаємо, хватає! А якби ви жили не по заграницях, а в тому занедбаному, вимираючому місті, дивились би щодня на цей суцільний смітник, то були би іншої думки! До сліз шкода того нещасного міста і його жителів. :cry:
Цитата
 
 
#13 Netar 02.07.2011, 06:25
.Про Тарабія взагалі без коментарів.Ще порівняйте Тарабія з муз.освітою та Пеляка з економічною.Люд и тішуться,що тротуар зробив по Гусятинській,та багато іншого.А то,що депутати зацікавлені,щоб зняти Пеляка,це їх проблеми.Не вони його вибирали і не їм скидати.Один на трьох не піде.Така воля народу.А будети рипатися,то вам ще і помаранчеву№2 зроблять.Працюй Володя,не зупиняйся на досягнутому,про стий нарід з тобою.
Цитата
 
 
#12 Netar 02.07.2011, 06:24
Правильно, нарід за Володькою,бо він простий,з ним і поговорити і спитати.А якби була Скуратівська,то до кабінету не підступив би.А хто що з попередніх мерів зробив?Чому не чіпаєте Куцинди,Білиці, Тарабія.понакра дали для себе,понароблял и магазинів,гурто вень,фірм будівельних,а з вас,людей,сміют ься.Куцинда під приводом олімпіади,виділ ених грошей,зробив тротуари в центрі і підпуцькав фасади будинків,а натомість скільки майна хапнув!Не знаю чи комусь би позволили відгрохати такий магазин в самому центрі,як не його зятеві.За Білиці в школах прибиральниці по року без зарплат сиділи,з відрізаним газом і діти голодні
Цитата
 
 
-1 #11 Netar 02.07.2011, 06:23
Читав всі коментарі.Хто висловлює свою думку,хто дійсно в ролі провокаторів.В кожного свого позиція.Я пишу від імені української діаспори,і проблема тут не в Пелякові,а проблема в цілому в державі, де живете.Нам,якос ь знаєте,вже постільки поскільки,ми ще за Кучми поїхали,за тих "кращих часів",але в даний час страшно дивитися,як зеки керують,як ділять ту країну на схід та захід(навпаки,щ об обєднати),обкра дають до ручки той нарід,та пару років назад зо стома долярами я чувся в силі,а зараз шо вони значать?Поміняв , тай вже нема.Весь світ в шоці від "справедливості "наших судів.Ви дивіться вище,а не заглядайте За Пеляком,що зміг те зробив,допомага йте,не робіть ворожнеч в такому маленькому містечку,вже і так суки януковичові поділили ту Україну.
Цитата
 
 
#10 Kofeee 02.07.2011, 00:17
Нє, правильно буде, коли підприємці наперекір меру будуть робити дорогу, а він знову буде на них перевірки насилати. :-*
Цитата