Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Місцеві вибори. Знайомство з кандидатами в мери

 Зовсім недавно на нашому порталі ми анонсували проект, котрий передбачав собою запис інтерв'ю з кандидатами на посаду мера нашого міста. Після попередніх розмов з претендентами кожен з 7 погодився на такого роду подію. Щоправда безпосередньо записати на відео вдалось не всіх кандидатів, але про це далі.

27.10.2010 - додано текстові відповіді Пеляка В.С.

Перш за все слід сказати про пріоритети даного заходу. Задумуючи цей проект ми чітко усвідомили пріоритети:
- запрошення для ВСІХ учасників виборчих перегонів в незалежності від політичної принадлежності;
- запитання були однаковими до кожного з кандидатів.

Запитання були такими:

1. Чому ви балотуєтесь на посаду міського голови?

2. Чи є у вас досвід управління?

3. Якими будуть ваші перші кроки на посаді мера міста?

4. Яких змін на вашу думку потребує місто в першу чергу?

5. Якщо ви НЕ будете мером, чи будете займатись покращенням життя міста на своїй звичній роботі?

6. На чию підтримку ви розраховуєте (серед електорату)?

7. Яким чином ви будете висвітлювати інформацію про вашу діяльність та діяльність Міської Ради?

Проте як я і писав вище не всім вийло дати дане інтерв'ю. Гусак А. та Войтків Г. через брак часу та зайнятість не мали змогу записатись. Діючий мер та кандидат на виборах 2010 Пеляк В. відмовився давати відео-інтерв'ю, але пообіцяв надіслати відповіді у текстовому форматі (котрі ми опублікуємо як тільки вони будуть у нас).

Записати відео вдалось із 4 кандидатами - Клизуб Н., Новоставським Б., Крайняк О. та Паконом З. Отже до вашої уваги відео-інтерв'ю з перечисленими кандидатами: 


Як і було обіцяно діючий мер Пеляк В.С надав текстові відповіді, щоправда надіслав їх не тому сайту. Але як би там не було, далі відповіді

1. Чому ви балотуєтесь на посаду міського голови?

Доброго вечора всім читачам інтернет порталів міста. На превеликий жаль, за браком часу, я не зміг надати відео-інтерв’ю. Хочу нагадати, що мене кандидатом на посаду Копичинецького міського голови висунула найпотужніша політична сила Гусятинщини – ВО «Батьківщина», членом якої я є з 2002 року. На посаду міського голови, я балатуюсь втретє(2002, 2006, 2010). Посада міського голови для мене не самоціль, це надзвичайно важка робота, але лише будучи на посаді міського голови можна допомогти простим жителям міста, громаді міста.
Я балотуюсь на посаду Копичинецького міського голови для того, щоб продовжувати втілювати в життя ті всі напрацювання які є на сьогодні, створити рівні умови для всіх жителів міста та продовжувати втілювати програму «За справедливу та чесну владу для людей».

2. Чи є у вас досвід управління?

До обрання міським головою, я біля 10 років вивчав роботу міської ради. Крім цього я працював в потужній Тернопільській будівельній фірмі. Багаторічний політичний досвід. Більше 10 років займався підприємницькою діяльністю. Постійно приймаю участь в різних заходах, семінарах по підвищенню кваліфікації організованих «Асоціацією міст України». В 2010 р. відвідував Польшу, де проходила зустріч з практиками місцевого самоврядування, вивчав досвід громад в Польші. На громадських засадах працював помічником-консультантом народного депутата України.

3. Якими будуть ваші перші кроки на посаді мера міста?
Щось нове і зразу не зможе ніхто запровадити тому, що завершується бюджетний, 2010 рік.
Саме перше продовжу роботу по програмі соціально-економічного розвитку міста на 2010 рік, та по програмі розвитку житло – комунального господарства міста на 2010 рік.
Самі першими кроками будуть кадрові питання в самій міській раді, а саме почнеться нова каденція депутатів міської ради, лише з поміж яких потрібно буде обрати секретаря міської ради, затвердити заступника міської ради, секретаря виконкому, склад виконавчого комітету міської ради. Це обов’язкові кроки.

4. Яких змін на вашу думку потребує місто в першу чергу?

1. Саме перше, що потребує місто – це збільшення надходжень в міський бюджет! А це значить, що прийдеться бізнесу платити податки в повному обсязі, а не шукати тіньові схеми, знайомства, пільги. Зробити все, щоб не залежати в фінансовому плані від району.
2. Все інше є похідним від пункту №1.
3. На протязі листопада-грудня буде освітлено частину вул.. Б.Хмельницького, Л.Українки, Гусятинська, Курбаса, вул. І. Франка, Зелена, Коцюбинського, Дорошенка, Садова, Паркова, Байди, Богуна, Довга, Залізнична, Крушельницької, Грінченка, Довженка, Стуса, Вагилевича, Сірка, Польова, Ясна, Шашкевича.
4. На протязі листопада потрібно буде освоїти 75 тис. гривень на капітальний ремонт вул. Б. Хмельницького та 75 тис. гривень на капітальний ремонт вул. Шашкевича.
5. До 10 листопада в Держкомземі України має завершитись проходження державної експертизи документації на розширення міського кладовища(на 0,95 га) і терміново направляти клопотання до голови Тернопільської ОДА щодо підготовки ним розпорядження на затвердження цієї документації, отримання дозволу з «Лісгоспу» на вирубку дерев на площі 0,95 га, а далі корчування пнів та інше(на що потрібно за попередніми підрахунками біля 100 тис. гривень).
6. В листопаді місто Копичинці отримає вперше за 20 років нормативно-грошову оцінку земель м. Копичинці, що полегшить роботу і місцевої влади та підприємців, потрібно буде переглянути нормативну базу.
7. З нового року в місті потрібно влаштувати 20 площадок для збирання сміття, на яких згідно санітарних норм потрібно розмістити 40 сміттєвих баків(Баки вже придбані) та запустити сміттєзбиральну машину(Машина базі ЗІЛа придбана, проходить переєстрацію з комунальної служби на міську раду для встановлення газового обладнання та реєстрації в ДАЇ з дальнішою передачею в користування комунальної служби, добитись відкриття Баворівського та Калинівського клубів, міського кінотеатру,Встановити в центрі міста сучасний дитячий майданчик, перенести міський ринок на територію колишньої автобази(в центрі міста, поки підприємець Буркун не побудує двох поверховий критий ринок на десятки робочих місць), будівництва міських туалетів по вул.. Кривоноса, Реконструкції очисних споруд, Запустити КНС та відвести всі стоки з установи ВК-112 від річки, Розчисти р. Нічлави з реконструкцією міського ставка(Вже виготовлена проектна документація), Замінити вікна в дитячому садку(бібліотеках, школах), відновлення в місті всіх тротуарів(Встановлення нових по вул. Шевченка, Чортківській, Гусятинській, Б.Хмельницького, Шашкевича, Лисенка, І.Франка), добитись передачі у власність міста приміщення Котельні(Біля дитячого садку, саме тут планується відкрити міський фізкультурно-оздоровчий комплекс з басейном), відкриття Молодіжного-патріотичного центру в приміщенні побуту(із встановленням на другому поверсі 3 тенісних столів), створення муніципальної міліції, інспекції по благоустрою, футбольної команди, благоустрою двох парків(біля стадіону планується встановити криту сцену, над ставом планується відновити стадіон та ще багато іншого.

5. Якщо ви НЕ будете мером, чи будете займатись покращенням життя міста на своїй звичній роботі?

Громадсько-політичною діяльністю. Наповненням міського бюджету!
На протязі року підприємці, які не платять орендної плати за земельні ділянки в бюджет міста на яких знаходиться їхня власність, або не легалізують свій бізнес- можуть шукати собі політичний притулок. На мою думку хватить підприємцям мати жителів міста та місцеву владу за нікого та ніщо. Ви повинні розуміти, що Пеляк на посаді міського голови( зайнятість проблемами міста, комунальної служби, сміттям, садком, бібліотеками, школами) і Пеляк – політик (вільна людина, депутат районної ради чи помічник народного депутата України) – це зовсім різні люди і буде зовсім інша позиція(В десятки раз жорсткіша, особливо до «бізнесу»)

6. На чию підтримку ви розраховуєте (серед електорату)?

На підтримку людей, яким дійсно не байдужа доля міста КОПИЧИНЦІ.

7. Яким чином ви будете висвітлювати інформацію про вашу діяльність та діяльність Міської Ради?

Не буду фантазувати, що зроблю місцеве радіомовлення чи місцеву газету, для цього потрібні великі кошти. Цей бізнес має бути приватним. В мене хороші стосунки з адміністраторами декількох Копичинецьких сайтів, так що проблем з розміщенням інформації немає. В перспективі я планую відкритти офіційний сайт міської ради, та підключення в єдину мережу всіх устано міської ради.
Також міська рада(виконком) для подання інформації жителям міста – використовує районну газету «Вісник Надзбруччя» з редактором якої підтримуються добрі стосунки.
Щастя, здоров’я, всім жителям міста- обов’язково прийдіть на виборчу дільницю.


Коментарі:

Коментарі  

 
#26 НечайМічурін 27.10.2010, 12:18
Цитую shynrech:
Так. Вигляд нашого міста страшненький, сумненький(((. І знову чергові вибори до місцевої влади. І ЗНОВУ ВИБІР ЗА НАМИ, КОПИЧИНЦІ!!!! Думаю, саме час до влади прийти "красі". Саме їй треба брати владу в свої руки. Адже жінка завжди і у всьому хоче бачити красу, затишок, комфорт. Звичайно, маю на увазі пані Наталю. Ні-ні. Я не її подруга чи працівниця. Так як і вона - живу в Копичинцях. Думаю, багато людей у своєму виборі схиляються саме до неї. Так хочеться вірити, що з приходом нової влади наше місто замість темних, холодних, осінніх кольорів зміниться яскравими, весняними барвами, щоб НІХТО не мав морального права назвати нас СЕЛОМ. Щоб ми всі - наші діти, внуки могли пишатися своїм містом і гордо відповідати: "Я з міста Копичинці!".
P.S. А на рахунок Гусятина, хочу сказати, ОлександрІ, це зовсім окрема тема)))

ой так тимошенківщиною виддають оці всі ваші прекрасні і пафосні слова))))
блін чи то я тупий чи чогось не панімаю але чому всі кажуть шо вони зроблять але не пояснюють як)))
лдумаю що жителі міста вправі вимагати від мера прозорий бюджет))
Цитата
 
 
#25 Дьома 27.10.2010, 09:44
нє, проти села нічого не маємо і не городські зовсім. Просто місто має мати вигляд дійсно міста, хоч маленького але гонорового ;)
Цитата
 
 
#24 гостя 26.10.2010, 20:35
емм... в мене тут питання - такі городські всі позбиралися - а в селі що, не люди живуть???

щодо статусу міста - в Гусятина є свої переваги - це більше багатоповерхіво к та освітлені вулиці. в Копичинцях більше приватних дворів і вночі хоч в око стрель. але тут молодь активніша і свідоміша. в Гусятині таких нема. там модно запхати в штани пістолєта і стрілятися п"яними під баром серед ночі. в Копичинцях молодь вміє самоорганізуват ися, а це - найбільший козир для населеного пункту. я б сказала - копичинецька молодь нічим не гірша від європейської
Цитата
 
 
+1 #23 Петросян 26.10.2010, 18:13
Цитую ОлександрI:
Петросян, Гусятин хоть і не має статус міста,але має вигляд міста ( і дуже не поганого) !!! А жителі копичинців краще би нікому не признавалися, що це в них "місто".Смішно дивитися на це СЕЛО.І я повністю підтримую Валентина.Гусятин справжнє місто!!!

вигляд не головне, головне що і хто в середині :P .)
Цитата
 
 
+5 #22 Boduk 25.10.2010, 17:30 Цитата
 
 
+1 #21 Peligro 25.10.2010, 17:19
Свідомі копичинчани!!!! , я дивуюся, чому Ви і далі так бурно реагуєте на ці нікчемні випади нашої гусятинської бидлоти....хіба не зрозуміло, що такі речення для такої мети і складаються.... як на мене, це не стосується справи....і обзивати один одного селом в сотий раз....ну погодьтеся, це вже заїжджена пластинка.
Остання влада, яка хотіла чогось для м. Копичинець була дуже давно у 80-х роках минулого століття(тут замішані дві дуже відомі, проте дещо забуті жінки). Керівники, які їх змінили - це або відверті крадії, або політичні імпотенти. Подивившись інтерв ю, мене чомусь на оптимізм не тягне...
Цитата
 
 
+5 #20 shynrech 25.10.2010, 16:36
Так. Вигляд нашого міста страшненький, сумненький(((. І знову чергові вибори до місцевої влади. І ЗНОВУ ВИБІР ЗА НАМИ, КОПИЧИНЦІ!!!! Думаю, саме час до влади прийти "красі". Саме їй треба брати владу в свої руки. Адже жінка завжди і у всьому хоче бачити красу, затишок, комфорт. Звичайно, маю на увазі пані Наталю. Ні-ні. Я не її подруга чи працівниця. Так як і вона - живу в Копичинцях. Думаю, багато людей у своєму виборі схиляються саме до неї. Так хочеться вірити, що з приходом нової влади наше місто замість темних, холодних, осінніх кольорів зміниться яскравими, весняними барвами, щоб НІХТО не мав морального права назвати нас СЕЛОМ. Щоб ми всі - наші діти, внуки могли пишатися своїм містом і гордо відповідати: "Я з міста Копичинці!".
P.S. А на рахунок Гусятина, хочу сказати, ОлександрІ, це зовсім окрема тема)))
Цитата
 
 
+3 #19 bigfan 25.10.2010, 12:24
Цитую ОлександрI:
Петросян, Гусятин хоть і не має статус міста,але має вигляд міста ( і дуже не поганого) !!! А жителі копичинців краще би нікому не признавалися, що це в них "місто".Смішно дивитися на це СЕЛО.І я повністю підтримую Валентина.Гусятин справжнє місто!!!

:lol: Хлопці, звідки стільки понтів? Та забери у вас зараз район і вам навіть Савчук не допоможе, Хрущовська стіна спустіє і селище тоді приєднають до зазбручанського с.Гусятин. З ким ви будете святкувати 2 річницю останньої статті на інформаційному порталі husyatin.com.ua ? Первоцвіт, Любисток, Земляки, театр "Слово", ВІА "Спалах", Дивограй і т.д. не приїдуть бот Валєнтін.
Цитата
 
 
+2 #18 Дьома 25.10.2010, 10:48
не експромт. кандидати мали декілька хвилин на ознайомлення з питаннями перед записом. щодо питань то ми вибрали кілька загальних, а такі більш детальні питання то ми запитаємо у новообраного мера при більшому і глибшому інтерв'ю згодом
Цитата
 
 
-1 #17 Shtyk 25.10.2010, 10:37
Величезний крок уперед для копичинецького інформаційного простору.
Дуже вдячний усім хто приклав зусилля у цій справі.
Кандидати, котрі не скористалися можливістю надання інтерв’ю асоціюються для мене з Януковичем, що відмовився йти на дебати з Тимошенко.
Я не бачу головою міста людину, яка відмовляється говорити з виборцями.

Щодо самих інтерв’ю, то тут можна лише оцінювати, наскільки приємні кандидати у спілкуванні як люди. Не більше… я не почув ніякої програми дій, і з ким ця програма буде виконуватись. Для усіх кандидатів «бюджет міста» є таємницею під сімома замками. Чому? Вони не цікавились цим питанням, чи їм не надавали такої інформації? Шкода, що не прозвучало моє конкретне запитання: "Чи зможуть виборці кожен місяць бачити на сайті виконання бюджету міста? Якщо ні, то чому?".
Отже, у номінації «приємне спілкування» переміг кандидат Крайняк О.
У всіх решта номінаціях переміг принцип – «Война фигня, главное маневры!».

Коли я йду до боса на нараду, чи просто вирішити поточні питання, мій мобільний автоматично перемикається у режим «без звуку». Це не тому, що у мене телефон за 500 баксів і він сам знає коли який йому режим обирати. Це я «на автоматі» його перемикаю, не задумуючись… бо такими є елементарні правила культури. Культурні, інтелігентні люди формують місто. Можливо, потрібно почати з власної культури, а не з «доріг, ставків, очисних і т.д.»? І тоді Копичинці стануть МІСТОМ…

P.S. питання до організаторів інтерв’ю. Скільки часу давалось кандидатам на попередню підготовку до відповідей? Усі були в рівних умовах? Чи вони чули запитання вперше перед камерою і відповідали експромтом?
Цитата
 

Додати коментар