Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 43 гостей на сайті

Реклама

Любов Гуменюк з Копичинців отримала нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" ІІ ступеня

Сьогодні, голова обласної державної адміністрації Хоптян Валентин Антонович завітав у оселю чарівної жінки, талановитого педагога, вмілого керівника Любові Максимівни Гуменюк. Обласний керівник привітав Любов Максимівну з 80-річним ювілеєм, подякував їй за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, розвиток інфраструктури свого рідного міста та району, сприяння втіленню у життя багатьох проектів, велику громадську роботу та вручив нагрудний знак «Честь і слава Тернопільщини» ІІ ступеня.

«Ваша душевна теплота та людяність, Ваш великий життєвий досвід, яким Ви не перестаєте ділитися з оточуючими, - сказав Валентин Антонович, - викликають захоплення та заслуговують високої оцінки.» Оптимізму, завзяття, здоров’я, усіляких гараздів та такого ж активного довголіття до ста літ побажав ювілярці Валентин Антонович.
Голову облдержадміністрації супроводжували голова райдержадміністрації Олександр Собань, голова районної ради Надія Хоптян та інші посадовці.

 

 

 

Довідково: За сумлінну працю на педагогічній ниві Любов Максимівна Гуменюк нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора, грамотами, Почесною грамотою Верховної Ради України, їй присвоєно звання «Відмінник народної освіти» та Почесне звання «Заслужений учитель Української РСР».

Любов Максимівна Гуменюк – неодноразово обиралася депутатом Копичинської міської (1963-1990 рр.), Тернопільської обласної (1965-1980 рр.) рад та Верховної Ради Української РСР ( 1980-1985 рр.).

Маючи депутатські повноваження та виконуючи накази виборців Копичинського виборчого округу №30, вона надавала значну допомогу в здійсненні багатьох починань міської та Гусятинської районної рад. Так, за її безпосередньої допомоги було здійснено будівництво Копичинської районної лікарні №2, двох житлових 40- квартирних будинків, автобусної станції, добудову приміщення міського Будинку культури, кінотеатру, надавала значну допомогу у здійсненні газифікації міста. Навіть питання про включення в план будівництва обласної бібліотеки для дорослих було вирішено завдяки наполегливості Гуменюк Л.М. – тоді секретаря комісії по культурі Верховної Ради УРСР.

Джерело: Тернопільська ОДА


Коментарі:

Коментарі  

 
+3 #6 Свідок 19.04.2013, 00:18
Шкода що нема таких більше людей як Любов Максимівна які могли. Щось зробити для нашого звами міста А місто помаленько розвалюється. Фабрики стоять тільки одна робота йти на ковбасні. де тяжко, в кращому випадку до ТЮРМИ чи до Білиці або навіть на пелораму пахати на пана працювати де тяжко молодь в місті залишатися не хоче бо бачить що в місті роботи нема одни словом бідося Але одна правда. Любов Максимівна Гуменюк зробила багато для нашаго містечка, на ті часи місто перетворилось На Справжнє Місто, Треба було дати не ІІ а І ступеня вона заслужила та незалежить чи вона була коміністком, залежить що вона зрибила багато для нашого звами Міста
P.S Я ЇЇ Вітаю бажаю здоровя і до жити до 100 бовона цього варта.......... .
Цитата
 
 
#5 Старий 18.04.2013, 22:25
ну так, були комуняки... спочатку все розвалили, людей повивозили а потім "атстроювали"

Чуєш," великий режисере", ти навіть свого імені не можеш правильно написати! То що ти можеш розказувати про Любов Максимівну! Згідний з KUZMICH! Ти не д....л! Ти на нього навіть не подібний!((((
Цитата
 
 
+1 #4 Турист 18.04.2013, 13:28
Цитую KUZMICH:
Цитую Стівен спілберг:
ну так, були комуняки... спочатку все розвалили, людей повивозили а потім "атстроювали"

Даремно ти так! Політичні переконання Любові Максимівни це її особиста справа, але будучи комуністом вона була та залишилася набагато більшою Українкою та Патріоткою свого міста, ніж так звані правдолюби-демократи сучасності. Внесок цієї людини в розбудову міста вагомий, і цього не бачити може тільки сліпий, або д...л. Щиро приєднуюся до привітань.100 % підтримую
Цитата
 
 
+3 #3 KUZMICH 17.04.2013, 10:40
Цитую Стівен спілберг:
ну так, були комуняки... спочатку все розвалили, людей повивозили а потім "атстроювали"

Даремно ти так! Політичні переконання Любові Максимівни це її особиста справа, але будучи комуністом вона була та залишилася набагато більшою Українкою та Патріоткою свого міста, ніж так звані правдолюби-демо крати сучасності. Внесок цієї людини в розбудову міста вагомий, і цього не бачити може тільки сліпий, або д...л. Щиро приєднуюся до привітань.
Цитата
 
 
-2 #2 Стівен спілберг 16.04.2013, 22:22
ну так, були комуняки... спочатку все розвалили, людей повивозили а потім "атстроювали"
Цитата
 
 
+2 #1 bigfan 16.04.2013, 14:17
Оце були колись депутати, не те що зараз
Цитата
 

Додати коментар