Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 77 гостей на сайті

Реклама

Корупція по-копичинецьки

У редакцію газети «Нова Ера» звернувся мешканець м. Копичинці Гусятинського району Лев Сагайдак, який розповів про численні зловживання чиновників міста та району, зокрема в земельній сфері. Має пан Сагайдак претензії і до правоохоронних органів, які, на його переконання, не виконують сумлінно своїх службових обов’язків, не реагують на звернення громадян, не достатньо ретельно перевіряють викладені у цих заявах корупційні діяння високопосадовців.

У пошуках справедливості, до якої так люблять нас відсилати вітчизняні політики, мешканець Копичинець обходив чи не усі владні кабінети, дійшов аж до голови Тернопільської ОДА Юрія Чижмаря. Очільник області пообіцяв особисто розібратися із корупційними діяннями у Гусятинському районі. Наслідувати приклад губернатора вирішили і журналісти нашої газети.

Кого і в чому конкретно звинувачує пан Сагайдак, читайте у наступному номері газети «Нова Ера».

Коментарі:

Коментарі  

 
#10 Speaker_Vova 14.11.2008, 02:30
підтримую Тризуба
Цитата
 
 
#9 Пліткар 13.11.2008, 16:09
Знову пану Сагайдаку щось не то. Йому в житті певно ніхто не догодив, ні перша жінка, ні наречена від якої втік з весілля :-*
Цитата
 
 
#8 Крихта 13.11.2008, 13:50
:lol: :lol: :lol: люди, пан Сагайдак пише до газети, бо переписав вже у всі структури і йому відмовили в переписці. так шо лишилися одні газети))) багато галасу з нічого
Цитата
 
 
#7 bigfan 13.11.2008, 13:34
Не подобається мені той Чижмарь, щось він дуже сильно взявся за наш край :sigh:
Цитата
 
 
#6 pashko 13.11.2008, 13:06
Цитата:
Корупція по-копичинецьки
Як на мене, назва занадто гостра і гучна для такого куцого, але багатообіцяючог о повідомлення. Тому, не дивно, що п. Сагайдак буде говорити, тобто писати про корупцію.
Цитата
 
 
#5 Тризуб 13.11.2008, 12:58
Хай звертається до Прокуратури.
Цитата
 
 
#4 pashko 13.11.2008, 12:37
Цитата:
#3 Дьома
2008-11-1310:21:16
вийде газета, тоді і почитаємо…
Газета, здається, вже вийшла. Дьома, як будеш вдома, то сходи в кіоск, подивися чи є матеріал. Цікаво все ж таки подивитися хто і що там напише.

Цитата:
Нову Еру" контролює ЧИЖМАР до якого, як зазначається і дойшов "лендарний шукач справедливості" і за сумісництвом любітєль не платити податки Сагайдак.
Якщо вірити вашому слову, то пан Сагайдак вміло захищає свої "чесно зароблені" грошики! :)

Цитата:
Мабуть влетить на горіхи Пеляку, добре мабуть когось задрав
Горіхи до Різдвяних свят будуть якраз доречні :)) Звісно, що багатьох задрав. Насвільки б ми не були лояльним до всіх сайтом, але й нам здається, що в місті нічого толком і не робиться. Навіть про щось хороше нема що писати...

Цитата:
Буде тепер знати як "сприбати" до вищих по росту і старших по званію.
Веселе у нас політичне життя :)
Цитата
 
 
#3 Дьома 13.11.2008, 12:21
вийде газета, тоді і почитаємо...

Цитата:
. Має пан Сагайдак претензії і до правоохоронних органів, які, на його переконання, не виконують сумлінно своїх службових обов’язків, не реагують на звернення громадян, не достатньо ретельно перевіряють викладені у цих заявах корупційні діяння високопосадовців.
у нас якшо розібратись то і міліції немає в Копичинцях :(
Цитата
 
 
#2 Петрович 13.11.2008, 12:11
Давайте вгадаєм що буде писати? "Нову Еру" контролює ЧИЖМАР до якого, як зазначається і дойшов "лендарний шукач справедливості" і за сумісництвом любітєль не платити податки Сагайдак. Мабуть влетить на горіхи Пеляку, добре мабуть когось задрав що вже і письменників звозили і позачергову сесію міста скликають щоб недовіру висловити. Буде тепер знати як "сприбати" до вищих по росту і старших по званію.
Цитата
 
 
#1 pashko 12.11.2008, 23:30
Здається, газета десь зараз має вийти. Тобто, стаття буде у номері за цей тиждень. Буде цікаво почитати :-)
Цитата
 

Додати коментар