Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 29 гостей на сайті

Реклама

Копичинецький підприємець отримав відзнаку "Честь і слава Тернопільщини"

Голова обласної державної адміністрації Валентин Хоптян вручив нагрудний знак «Честь і слава Тернопільщини» ІІ ступеня голові приватного сільськогосподарського підприємства «Агорофірма «Горинь» Лановецького району Осипу Гасюку. Відзнакою «Честь і слава Тернопільщини» ІІІ ступеня нагороджено директора підприємства «Агрон» Тернопільського району Юрія Березовського, директора ТОВ «Зірка» Гусятинського району Павла Богоноса, директора підприємства «Перемога» Лановецького району Василя Денисюка, директора ТОВ «Кременецьке молоко» Марію Задворну. Такі ж відзнаки отримали голова правління ВАТ «Тернопільгаз» Олег Караванський, директор ТОВ «Заготсервіс» Підволочиського району Наталія Конько, начальник Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Попадинець, перший заступник голови Збаразької РДА Юрій Фецович.

Джерело: Тернопільська ОДА

Спонсор допису: У вас є власний автомобіль і ви турбуєтесь про його справність? Дізнайтесь більше про авто запчасти Чери Амулет, і ви будете задоволені


Коментарі:

Коментарі  

 
-1 #1 новинар 26.11.2011, 00:35
Думаю те, що вын робить найгыршу ковбасу в області до уваги не бралося... І те що він є головою фракції Партії Регіонів в Гусятинській райраді "мабуть" ролі не зіграло :)
Цитата
 

Додати коментар