Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 75 гостей на сайті

Реклама

Ющенко звільнив Триснюка

Василь ТриснюкПрезидент України Віктор Ющенко вчора, 20 жовтня, першим своїм розпорядженням звільнив Василя Триснюка з посади голови Гусятинської районної державної адміністрації Тернопільської області. А іншим - призначив туди тимчасово виконувати обов'язки Степана Турецького. Тексти розпорядження розміщені на сайті Президента України.

"Звільнити Триснюка Василя Миколайовича з посади голови Гусятинської районної державної адміністрації Тернопільської області", - йдеться у першому розпорядженні Президента України № 300/2008–рп.

Василь Триснюк очолював Гусятинську РДА з березня 2005 року.

Натомість своїм наступним розпорядженням № 301/2008–рп Віктор Ющенко тимчасово поклав виконання обов'язків голови Гусятинської районної державної адміністрації Тернопільської області на Степана Турецького.

Коментарі:

Коментарі  

 
#37 bigfan 10.11.2008, 16:09
Пашко, то певно не той Сороколіт :sigh:
Цитата
 
 
#36 Держслужбовець 08.11.2008, 17:37
п. Прав! Чув дзвін, та не знаю де він? Де є УКАЗ Президента про призначення Турецького? Де є погодження Кабміну про звільнення заступників та призначення нових? Вивчайте законодавство, а потім поширюйте неправдиву інформацію та сійте смуту - Ви, мабуть, зБЮТу
Цитата
 
 
#35 pashko 08.11.2008, 01:46
Цитата:
Тільки що стало відомо, Турецького роизначили головою РДА, 1 заступником залишився Новінчук, заступник по промисловості Кривко, по економіці Сорокаліт, по гуманітарці Хамчук, керівник апарату Семків, соцбез-Сендзюк, нач. податкової-Шмата!?
В принципі, цілком прогнозовано: Турецького "ЮЩ" призначив за жорсткість, Сорокаліт в економіку за також вдале керування господарством (зокрема с. Котівка, якщо я не помиляюся), а всіх решта, окрім редакторки Вісника Надзбруччя, Н. Семків, я нікого не знаю. Проте тішить службовець Шмата. З таким прізвищем багато зробиш :):):)
Цитата
 
 
#34 Прав 08.11.2008, 00:06
Тільки що стало відомо, Турецького роизначили головою РДА, 1 заступником залишився Новінчук, заступник по промисловості Кривко, по економіці Сорокаліт, по гуманітарці Хамчук, керівник апарату Семків, соцбез-Сендзюк, нач. податкової-Шмат а!?
Цитата
 
 
#33 bigfan 29.10.2008, 14:07
В Триснюка є проблема, йому бракує жорсткості. Його м’який характер не дозволяє добиватися поставлених на нього президентом цілей, за що в результаті получив стусана. От Турецький друге діло, той якраз по цій частині і виступає.
Цитата
 
 
#32 депутат 29.10.2008, 11:00
[quote name="inhabitan t"]Лише одне запитання до Вас, п.депутат: а ви впевнені, що п.Триснюк таким не займався?quote]
Це питання думаю не до мене, тому що ні Триснюк немав на мене впливу, і Турецький мати не буде, тому що я і не держслужбовець і не вчитель. Якщо в вас є сумніви запитайте любого деректора школи, голови сільської чи міської ради, будьякого працівника соціальної сфери.
Цитата
 
 
#31 О.К! 29.10.2008, 07:54
В.М.Триснюка знаю з часу відкриття в місті філіалу І.Франківського ІМЕ. Довелося разом працювати.Споча тку був простим викладачем, а згодом став деканом. Основна риса характеру - ПОРЯДНІСТЬ! Пригадую як зайшов в його кабінет вже після інаугурації Ющенка. Привіталися. А тоді питання про призначення його головою райдержадмініст рації було вже практично вирішене і я одним з перших привітав його з цим. Єдине, що можу йому закинути, це те, що вже будучи головою РДА не зумів відстояти філіал ІМЕ в Копичинцях! Думаю, з його авторитетом у 2005 році це можливо було зробити! А з приходом до влади в районі Турецького повилізають з шуфляди старі комуністичні кадри типу Пилипіва і К*. Згадаєте мої слова.
Цитата
 
 
#30 читач 28.10.2008, 22:18
Особисто я можу ручатися. Думаю, пан депутат до мене приєднається. З впевненістю і відповідальніст ю за свої слова стверджую, що Триснюк боровся з адмінресурсом.
Щодо Турецького - відгуків про нього багато ходять, і багато говорять, що він, м"яко кожучи, грубіян
Цитата
 
 
#29 inhabitant 28.10.2008, 21:44
Лише одне запитання до Вас, п.депутат: а ви впевнені, що п.Триснюк таким не займався? і можете щиро та впевнено за це ручатись? Зрозумійте мене правильно, я нікого не хочу образити чи засуджувати, і не стаю на ту чи іншу сторону.
Цитата
 
 
#28 депутат 28.10.2008, 21:07
Довідка агітація це коли проводиться виступ перед виборцями, не важливо на якому там транспорті ти приїхав. А адмінресурс це коли голови сільрад, директори шкіл, керівники держустанов визивауться в КАБІНЕТ і ставляться перед фактом що мають заслати своїх підлеглих в ту чи іншу комісію і прослідкувати щоб всі "мертві душі" проголосували правильно, ані то "біржа"... І ще для роздумів: Тільки зайшла мова за Призначення Турецького як дружно захворіли Голова РайВНО і заступники Триснюка. Що це цікаво за епідемія"епідем ія"?
Цитата
 

Додати коментар