Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Демонтаж грального автомата – справа не з простих

Назріла проблема немає конкретного вирішення. Так можна пояснити не спроможність демонтувати гральний автомат, що по вул. Ринок. Для повного усунення його потрібний відповідний правовий порядок, якого, нажаль, не тільки копичинецька влада не знає, а й по Україні з цим собі ладу не дають.
У наболілій справі міська рада зверталась до адміністрацій інших міст та обласних центрів. Там відмовили, мовляв, ми і самі не знаємо що робити. Ідея демонтажу автоматів об’єднує усю країну. На сьогоднішній день, першими порушили питання стосовно автоматів у м. Суми. Їм, здається, все-таки вдалось їх демонтувати, а от яким чином – невідомо. У столиці міський голова прийняв вагоме рішення і без зайвих запитань і тяганин забрав усі робочі автомати до себе. У суді довели його неправомірність, вимагають повернення машин, на що Черновецький попросив відшкодувати збитки за зберігання автоматів у своїй власності. Кумедно.
 
У Копичинцях проблема досягла свого піку вирішення. Адже цілодобова робота автомата не може позитивно впливати на спокій оточуючих жителів. Бійки, п’янки та дикі крики під вікнами не до вподоби кожному громадянину. Тому, законно можна і треба демонтувати автомат, бо порушує спокій громадян. В іншому випадку можливе встановлення чіткого контролю над режимом роботи гральної машини. Наприклад, з 7.00 до 22.00. 
 
Стосовно функціонування машини, то серед гравців чисельну кількість складає молодь. Прикро, що „батьківські” гроші діти витринькують на ігри „одноокого бандита”. Після уроків скупчуються навколо автомата, як мухи біля масла, і не відходять аж поки грошей не закінчиться. Зі старшої аудиторії вирізняється насамперед народ у нетверезому стані, та, можливо, несповна розуму. Гроші, що призначаються дітям на цукерки, ідуть у нікуди, зате на радість божевільному батьку.
 
Гральний автомат – це свого роду механізм вибивання грошей, що є протизаконним діянням. Та юридично це не закріплено і тому ігрова індустрія процвітає й надалі.

 

Звісно, власник автомату давно б згодився із вимогами та заявами невдоволених, морально потерпілих громадян. Але незадоволеним буде і сам власник, бо припиниться процес надходження грошей до його кишень.

 
Зараз адміністрація міста працює над проектом демонтажу. Планується до кінця року знести автомат.
 

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Speaker_Vova 26.09.2006, 22:30
Звичайно усунення гральних автоматів з певних місць не можливо здійснити без застосування певної правової процедури. В Україні досить недосконале законодавство і реальних механізмів вирішення цього питання досі немає. В статі згадувалося питання міста Сум і Києва, які є свідченням того, що закони за принципом розповсюдженост і на територію Україні не у всіх у регіонах виконуються однаково. Це говорить про надзвичайно великі впливові інтереси представників грального бізнесу, які уперто не виконують рішень, прийнятими відповідними органами державної влади, а свідомо йдуть на порушення закону.
Цитата
 
 
#1 admin 25.09.2006, 16:51
Давно пора зносити цю заразу :sad: МОя така думка...
Цитата
 

Додати коментар