Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 104 гостей на сайті

Реклама

Черговий раз в Копичинцях закривають лікарню

У зв’язку з проведенням реформи в медичній галузі виникло питання про закриття одного з пологових відділень в Гусятинському районі. Чиновники вказали, що це має бути наша лікарня. Але люди вже давно вирішили дане питання, звертаючись саме до нас. На протязі багатьох років в Копичинецькій лікарні, в порівнянні з Гусятинською, кількість пологів в 4 рази більша. І це тільки один з показників.  Мало того, копичинецьке пологове відділення знаходиться на четвертому місці за кількістю пологів серед усіх районних відділень області (після Кременця, Чорткова та Борщева). Однак, це не зупиняє наших «доморощених реформаторів», їм байдужа думка людей.

Скорочення пологового відділення в Копичинцях тягне за собою закриття хірургічного, гінекологічного, лор-відділення та палати інтенсивної терапії з операційним блоком. В результаті лікарня зменшиться більш, ніж наполовину.
Зараз медики намагаються відстояти інтереси лікарні. І просять підтримки громадян.


Коментарі:

Коментарі  

 
#29 майбутній батько 28.01.2013, 22:49
Цитую Крихта:

шановний, ви хочете сказати, що я народжувала в Гусятині через свої політичні уподобання? як мінімум то смішно. кожна жінка погодиться зі мною, що буде народжувати там, де буде впевнена у якнайблагополучніших пологах і комфорті після них. я не пишу про неквалфіфіковність копичинецьких гінекологів, я описала З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ ставлення молодшого медперсоналу. тому не приплітайте політику до виношування і народження дітей. ще раз повторюся - пологовий закривати не потрібно ніде. читайте уважно коментарі і не чіпляйтеся до слів! удачі!

Підтримую на 100%. Складається таке враження що наші медсестри намагаються перекинути надлишок роботи на інші пологові відділення. Якщо ти приїжджий і не в блатах, то можеш прийти хоч на 8 годину, а тебе покличуть після всіх. В багатьох жінок нерви просто не витримують, а це в свою чергу негативно впливає на плід. Я б радив гінекологам навести в цьому напрямку порядок, щоб не було ні в кого нарікань.
Цитата
 
 
-3 #28 Святогор 26.01.2013, 21:50
Цитую Справедливий:
Цитую Святогор:
Цитую Справедливий:
Не знаю як в Гусятині, але тут повний завал. Не хотілося б щоб закрили лікарню. Але шановні жінки, якщо маєте можливість народжувати в будь - якій іншій лікарні, скористайтесь цією можливістю. Після гіркої практики стараюсь ногою сюди не ступати....

і яка ж в тебе там гірка практика невже невдалі пологи?

не всі ходять в школу як ти, в людей є дружини і діти... школота!

та посудити із твоєї писанини...закр адається думка чи закінчив хоть школу.Подумай на тими словами що ти написав... а то в мене складається враження що не тієї орієнтації (без обід), за тебе переживаю...
мені паралельно хто де рожає. головне щоб вміли свою лікарню відстояти. А то зпочатку своє обсираєм, а потім говорим чого ми так "дєрьмово" живем ...!
Цитата
 
 
+4 #27 ioioio 26.01.2013, 21:44
з Копичинець роблять село, у міста сумні перспективи! Нехай депутати шось скажуть...!
Цитата
 
 
-1 #26 Справедливий 26.01.2013, 20:58
Цитую Святогор:
Цитую Справедливий:
Не знаю як в Гусятині, але тут повний завал. Не хотілося б щоб закрили лікарню. Але шановні жінки, якщо маєте можливість народжувати в будь - якій іншій лікарні, скористайтесь цією можливістю. Після гіркої практики стараюсь ногою сюди не ступати....

і яка ж в тебе там гірка практика невже невдалі пологи?

не всі ходять в школу як ти, в людей є дружини і діти... школота!
Цитата
 
 
+2 #25 Дьома 26.01.2013, 20:51
Народ, для чого сваритись. Згоден з Крихтою, погано коли взагалі щось закривають. Тому тре спочатку вимагати не закриття пологового в Копичинцях, а вже потім дискутувати про пологові в різних населених пунктах
Цитата
 
 
+2 #24 Крихта 26.01.2013, 20:02
Цитую СВ1Й:
Цитую Крихта:
я копичанка, але обох дітей народжувала в Гусятині, і дуже задоволена. з першою вагітністю була на обліку у Копичинцях, мене вистачило на два місяці: то аналізи тричі щезали з карти, то через чергу не могла сидіти більше двох годин, бо ж працювала на роботі. нікого не хочу ображати, але копичинецьким медсестрам варто повчитися ставлення до вагітних у гусятинських. можливо, мені просто не пощастило, а можливо для окремих працівників лікарні популярність копичинецьких лікарів перетворила облік вагітних на конвеєр. на мою скромну думку - не варто закривати пологовий ні в Копичинцях, ні в Гусятині, АЛЕ: шановні медпрацівники, не забувайте, що ваш обов"язок ставитися по-людськи, жінки приходять не до вас додому, і робити записи в карті можна і без шоколадки. гусятинські вже знають, що над пацієнтками варто потруситися - тоді собі рейтинг роблять.

Подивіться шановна сюжет в Копичинцях народилось на 325 дітей більше ніж в селищі Гусятин.тому якщо людина свідомо мислить то.сама зробить висновок.для добробуту обидва пологові відділення повинні працювати ви просто політично заангажовані.добра вам і не каламутьте воду.Слава Україні і Слава нашим медпрацівникам але не всім як кажуть у сімї не без урода


шановний, ви хочете сказати, що я народжувала в Гусятині через свої політичні уподобання? як мінімум то смішно. кожна жінка погодиться зі мною, що буде народжувати там, де буде впевнена у якнайблагополуч ніших пологах і комфорті після них. я не пишу про неквалфіфіковні сть копичинецьких гінекологів, я описала З ВЛАСНОГО ДОСВІДУ ставлення молодшого медперсоналу. тому не приплітайте політику до виношування і народження дітей. ще раз повторюся - пологовий закривати не потрібно ніде. читайте уважно коментарі і не чіпляйтеся до слів! удачі!
Цитата
 
 
+1 #23 Boduk 26.01.2013, 19:30
Цитую Святогор:
Цитую Boduk:
Святогор, вона ж написала, що так. Менше емоцій і більше уважності. Не сприймайте це за особисту образу. Ми ж тут всі за одне. А те, що Newbie - підстава - само собою розуміється.

може вона рожала ще в 90-тих..тай говорить що тут погані умови...

Ну хіба так)
Просто треба все якось без образ. На разі стоїть завдання не дати закрити нашу лікарню.
Цитата
 
 
-2 #22 Святогор 26.01.2013, 19:30
Цитую Справедливий:
Не знаю як в Гусятині, але тут повний завал. Не хотілося б щоб закрили лікарню. Але шановні жінки, якщо маєте можливість народжувати в будь - якій іншій лікарні, скористайтесь цією можливістю. Після гіркої практики стараюсь ногою сюди не ступати....

і яка ж в тебе там гірка практика невже невдалі пологи?
Цитата
 
 
-2 #21 Святогор 26.01.2013, 19:28
Цитую Boduk:
Святогор, вона ж написала, що так. Менше емоцій і більше уважності. Не сприймайте це за особисту образу. Ми ж тут всі за одне. А те, що Newbie - підстава - само собою розуміється.

може вона рожала ще в 90-тих..тай говорить що тут погані умови...
Цитата
 
 
-2 #20 СВ1Й 26.01.2013, 18:59
Цитую Крихта:
я копичанка, але обох дітей народжувала в Гусятині, і дуже задоволена. з першою вагітністю була на обліку у Копичинцях, мене вистачило на два місяці: то аналізи тричі щезали з карти, то через чергу не могла сидіти більше двох годин, бо ж працювала на роботі. нікого не хочу ображати, але копичинецьким медсестрам варто повчитися ставлення до вагітних у гусятинських. можливо, мені просто не пощастило, а можливо для окремих працівників лікарні популярність копичинецьких лікарів перетворила облік вагітних на конвеєр. на мою скромну думку - не варто закривати пологовий ні в Копичинцях, ні в Гусятині, АЛЕ: шановні медпрацівники, не забувайте, що ваш обов"язок ставитися по-людськи, жінки приходять не до вас додому, і робити записи в карті можна і без шоколадки. гусятинські вже знають, що над пацієнтками варто потруситися - тоді собі рейтинг роблять.

Подивіться шановна сюжет в Копичинцях народилось на 325 дітей більше ніж в селищі Гусятин.тому якщо людина свідомо мислить то.сама зробить висновок.для добробуту обидва пологові відділення повинні працювати ви просто політично заангажовані.до бра вам і не каламутьте воду.Слава Україні і Слава нашим медпрацівникам але не всім як кажуть у сімї не без урода
Цитата