Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 98 гостей на сайті

Реклама

Бути чи не бути?

Як вже згадувалося раніше, мешканці Копичинець зібрали підписи і передали депут Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» Володимиру Бобку, щодо ситуації яка склалася довкола забруднення копичинецького ставу нечистотами в зв’язку з не функціонуванням очисних споруд. Згодом даним депутатом був надісланий депутатський запит голові Тернопільської обласної ради, та голові Тернопільської обласної адміністрації.

 

Опісля надійшла відповідь з Тернопільської обласної ради та Обласної державної адміністрації, яка подається нижче. М’яко кажучи відписка Тернопільської обласної державної адміністрації є нелогічно. Про те як стало відомо, вже на тридцять третій сесії Тернопільської обласної ради, яка відбудеться 17 червня 2010 року, будуть винесені ряд питань: 1.Про програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2010 рік. (в яке буде включене питання копичинецького ставу) 2.Звіт про виконання обласного бюджету за I квартал 2010 року. 3.Про внесення змін до обласного бюджету на 2010 рік. 4. Інші питання поточної роботи ради. Що ж, далі буде


Коментарі:

Коментарі  

 
-2 #25 Добрий Самаритянин 08.08.2010, 18:40
Окр1м обласно1 ради потр1бно шукати 1нвестор1в.
Також добров1льн1 пожертвування
Цитата
 
 
-1 #24 Сіра Потвора 20.06.2010, 12:32
Цитую Дьома:
як я і прогнозував. Копичинці їм до самої ср@ки


щось мені здається шо не тільки Копичинці....
Цитата
 
 
-1 #23 Дьома 20.06.2010, 12:19
як я і прогнозував. Копичинці їм до самої ср@ки
Цитата
 
 
-1 #22 Сіра Потвора 20.06.2010, 11:32
Цитую Тризуб:
Розгляд питання перенесли... :-|


на невизначений термін....

:lol:
Цитата
 
 
#21 Тризуб 20.06.2010, 10:03
Розгляд питання перенесли... :-|
Цитата
 
 
-1 #20 bigfan 18.06.2010, 08:26
Цитую Polaris:
Цитую bigfan:
Цитую Polaris:
Ну ось, на їхньому сайті вказано, що вони роблять, якісь габіони — просторова сітчаста коробчата конструкція, яка заповнена природним каменем. Габіони легко ув'язуються дротом, в результаті чого утворюється гнучка стіна, через яку добре фільтрується вода. Габіонні конструкції не потребують спеціальної основи, можуть споруджуватися в будь-яку пору року.
Чудесно!

Так ось нехай габіонами фільтрують свої відходи.
Габіони мають інше призначення. Вони слугують для укріплення берегів річок, дамб, доріг, а не для фільтрації води.

У вікіпедії написано, що для фільтрації теж.
Для цього існують інші технології, сорочкою теж можна фільтрувати воду :-)
Цитата
 
 
-2 #19 Сіра Потвора 16.06.2010, 22:07
Цитую Polaris:
Цитую bigfan:
Цитую Polaris:
Ну ось, на їхньому сайті вказано, що вони роблять, якісь габіони — просторова сітчаста коробчата конструкція, яка заповнена природним каменем. Габіони легко ув'язуються дротом, в результаті чого утворюється гнучка стіна, через яку добре фільтрується вода. Габіонні конструкції не потребують спеціальної основи, можуть споруджуватися в будь-яку пору року.
Чудесно!

Так ось нехай габіонами фільтрують свої відходи.
Габіони мають інше призначення. Вони слугують для укріплення берегів річок, дамб, доріг, а не для фільтрації води.

У вікіпедії написано, що для фільтрації теж.

Ну так нехай би освоїли виробництво фільтрів своїх же відходів, із застосування пісочку, різних там абсорбентів.


ага, з вікіпедією трудно не погодитись! :lol: :lol:

Цитую Тризуб:
ціна питання по очисних спорудах, 1,5млн. гривень.
Подивимось чи завтра будуть виділені......



аякже, " дєржи карман ширє " ! :lol:
Цитата
 
 
#18 Тризуб 16.06.2010, 17:42
ціна питання по очисних спорудах, 1,5млн. гривень.
Подивимось чи завтра будуть виділені......
Цитата
 
 
#17 Polaris 16.06.2010, 15:15
Цитую bigfan:
Цитую Polaris:
Ну ось, на їхньому сайті вказано, що вони роблять, якісь габіони — просторова сітчаста коробчата конструкція, яка заповнена природним каменем. Габіони легко ув'язуються дротом, в результаті чого утворюється гнучка стіна, через яку добре фільтрується вода. Габіонні конструкції не потребують спеціальної основи, можуть споруджуватися в будь-яку пору року.
Чудесно!

Так ось нехай габіонами фільтрують свої відходи.
Габіони мають інше призначення. Вони слугують для укріплення берегів річок, дамб, доріг, а не для фільтрації води.

У вікіпедії написано, що для фільтрації теж.

Ну так нехай би освоїли виробництво фільтрів своїх же відходів, із застосування пісочку, різних там абсорбентів.
Цитата
 
 
-1 #16 bigfan 16.06.2010, 14:51
Цитую Polaris:
Ну ось, на їхньому сайті вказано, що вони роблять, якісь габіони — просторова сітчаста коробчата конструкція, яка заповнена природним каменем. Габіони легко ув'язуються дротом, в результаті чого утворюється гнучка стіна, через яку добре фільтрується вода. Габіонні конструкції не потребують спеціальної основи, можуть споруджуватися в будь-яку пору року.
Чудесно!

Так ось нехай габіонами фільтрують свої відходи.
Габіони мають інше призначення. Вони слугують для укріплення берегів річок, дамб, доріг, а не для фільтрації води.
Цитата