Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Політика

Аудіокоментар мера щодо ситуації навколо лікарні

 

Черговий раз в Копичинцях закривають лікарню

У зв’язку з проведенням реформи в медичній галузі виникло питання про закриття одного з пологових відділень в Гусятинському районі. Чиновники вказали, що це має бути наша лікарня. Але люди вже давно вирішили дане питання, звертаючись саме до нас. На протязі багатьох років в Копичинецькій лікарні, в порівнянні з Гусятинською, кількість пологів в 4 рази більша. І це тільки один з показників. 

 

Результати роботи постійних комісій в Міській Раді за 2012

До вашої уваги також робота депутатів в постійних комісіях, які діють при Копичинецькій міській Раді. Назва комісії, склад, а також кількість зданих протоколів далі.

 

Явка депутатів у 2012 році

 До вашої уваги явка депутатів Копичинецької міської ради шостого скликання у 2012 році. Всього було проведено 16 сесій. Пленарних засідань - 27, з них 11 не проведено по причині відсутності кворуму. Нагадаємо, для проведення сесії, явка депутатів повинна бути не менше 16-ти осіб. Далі поіменний список депутатів та кількість відвіданих\пропущених засідань.

 

На звання "зразковий" претендують вихованці музичної школи

13 грудня 2012 року у Копичинець­кому ЦКіД відбувся перегляд-виступ творчої програми дитячого ансамблю народного танцю ''Оксамит'­' Копичинець­кої державної музичної школи на предмет присвоєння­ колективу звання "зразковий­". Юні танцюристи­ показали високу хореографі­чну майстерніс­ть та запальні танці. На заході були присутні виконувач обов’язків­ начальника­ відділу культури і туризму райдержадм­іністрації­ Фаберська М.М. та комісія з Тернопільс­ького обласного навчально-методичног­о центру народної творчості.

 

Про наслідки ревізії говорилося на колегії райдержадміністрації

По даному питанню доповідав начальник фінансового управління райдержадмінічстрації Андрій Гайдаш. Він зокрема зазначив, що протягом періоду з 5 червня по 1 серпня 2012 року Державною міжрегіональною фінансовою інспекцією в Тернопільській області проведено ревізію, складання і виконання місцевих бюджетів Гусятинського району, використання бюджетних коштів за 2009-2011роки та завершений звітний період 2012 року та аудиту Копичинецького міського бюджету.

 

Вирішується продовження ремонту двох вулиць

Постійна комісія з питань планування територій, архітектури, будівництва, будівельної індустрії, дорожнього і житлово-комунального господарства та благоустрою територій при Тернопільській обласній раді розглянувши клопотання Копичинецької міської ради щодо виділення грошей на ремонт вулиць Шашкевича та Хмельницького. Увесь текст рішення читайте далі

 

Як голосували Копичинці?! Результати виборів 2012

В неділю, 28 жовтня по всій країні відбувались вибори в парламент. Взагалі явка по місту була доволі високою у порівнянні із загальнодержавним результатом, щоправда все таки нижча ніж на попередніх виборах. В загальному в цей день до виборчих дільниць прийшло 61,2% копичан. Про те, як проголосувало наше місто читайте далі. 

 

Спостерігати за виборами в Копичинцях можна онлайн!

 Згідно діючого законодавства на виборах 2012 встановлено камери спостереження за виборчим процесом. До вашої уваги прямі лінки на всі 3 дільниці, котрі розміщені в нашому місті.

 

Котельню по вулиці Мазепи планують продати

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку, промислової політики, транспорту та зв’язку, інвестицій, підприємництва, зовнішньоекономічної діяльності Тернопільської облради ухвалила рішення рекомендувати Тернопільській облраді відмовити у відмовити Копичинецькій міській раді у передачі приміщення котельні у комунальну власність територіальної громади м.Копичинці, а також Рекомендувати Тернопільському обласному комунальному підприємству теплових мереж «Тернопільтеплокомуненерго» порушити клопотання перед Тернопільською обласною радою щодо надання дозволу підприємству на продаж приміщення котельні. Увесь документ далі.

 
Сторінка 8 з 23