Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Політика

У Копичинцях зібралось віче-євромайдан

Вчора, 2 грудня о 19.00 відбулось народне віче! Окрім цього, о 0.00 було відправлено автобус з нашого міста на Київ. Всі бажаючі їхати на Київ, можуть записуватись за тел.0677200870. Організатори повідомляють, що віче збиратиметься щодня о 17.00 біля ЦКіД. Також відбудеться автопробіг в підтримку Євроінтеграції.

 

Євромайдан у Копичинцях

 

29 листопада, п'ятниця, 17.00 - площа біля Центру Культури і Дозвілля. Приходь!

 

У Копичинцях вшанували жертв Голодомору

 23 листопада біля пам'ятника жертвам депортації відбулась поминальна панахида за загиблами у часі Голодомору. Службу відправили священики громад нашого міста. Участь у реквіємі взяли учасники Братства Тверезості, прихожани храмів і прості громадяни.

 

Поновлено продаж квитків на поїзд № 117/118 Київ-Чернівці: до 20 січня 2014 р. він курсуватиме

Укрзалізниця поновила попередній продаж квитків на поїзд № 117/118 Київ-Чернівці. Продаж квитків на зазначений поїзд був тимчасово закритий у зв’язку з очікуваною зміною маршруту його курсування.

 

Копичинецька майстриня подарувала ікону Яценюку

Про це повідомляє нардеп від Тернопільщини Михайло Апостол. За його словами, ікону вишила Ніна Данилевич – талановита майстриня із містечка Копичинці, що на Тернопільщині. 

 

Учні, в'язні та чиновники посадили дерева на сміттєзвалищі

За повідомленням Тернопільської ОДА, за дорученням голови районної державної адміністрації Ігора Банири щодо впорядкування сміттєзвалища в м. Копичинцях, з метою проведення благоустрою та санітарної очистки території біля смітника, було організовано висадку дерев. Заступник голови райдержадміністрації Роман Сагайдак побував на місці та взяв участь у посадці дерев, що стануть захисною смугою для сміттєзвалища. Своєю активністю відзначились учні старших класів шкіл міста, які підготували посадковий матеріал, а це біля 400 саджанців, які потім висаджували поселенці установи ВК-112.

 

Любов Гуменюк з Копичинців отримала нагрудний знак "Честь і слава Тернопільщини" ІІ ступеня

Сьогодні, голова обласної державної адміністрації Хоптян Валентин Антонович завітав у оселю чарівної жінки, талановитого педагога, вмілого керівника Любові Максимівни Гуменюк. Обласний керівник привітав Любов Максимівну з 80-річним ювілеєм, подякував їй за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління, розвиток інфраструктури свого рідного міста та району, сприяння втіленню у життя багатьох проектів, велику громадську роботу та вручив нагрудний знак «Честь і слава Тернопільщини» ІІ ступеня.

 

У неділю - міський чемпіонат з баскетболу

10 березня о 9 годині в спортивній залі другої школи відбудеться міський чемпіонат з баскетболу. Запрошуємо усіх, кому подобається цей вид спорту. Команди остаточно формуються і реєструються на місці. Переможці отримають смачні «Копичинецькі ковбаси» від пана Круця Ігоря Івановича. Тому боротись буде таки за що. Також запрошуємо глядачів та місцеву кореспонденцію.

 

Збори громадян міста 2013

 

 

24 лютого 2013 року, о 15:00 в приміщенні Копичинецького центру культури та дозвілля відбудуться збори громадян м. Копичинці скликані міським головою. 

 

Звернення депутатів Копичинецької міської ради 6-го скликання до Гусятинської районної ради

Ми, депутати Копичинецької міської ради 6-го скликання, повторно висловлюємо свою стурбованість відносно ситуації по Копичинецькій комунальній районній лікарні №2, і можливим погіршенням стану здоров’я населення міста та навколишніх сіл.
Звертаємось до Вас, з проханням про недопущення закриття, реорганізації відділень та скорочення робочих місць у Копичинецькій комунальній районній лікарні №2, яка розташована в місті Копичинці, по вулиці Шевченка 106.

 
Сторінка 7 з 23