Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Політика

Як Копичинці вибирали президента? Вибір 2014

В неділю, 25 травня, вся Україна вибирала на позачергових виборах президента. Наше місто не стало виключенням. У нас працювало три дільниці – №610225 (ЦКіД), №610226 (Кінотеатр) та №610227 (Школа №2).

 

Копичанин розказав про події на сході в складі Нац.Гвардії

 Наш земляк, Вітя Голод зараз на Сході із Національною Гвардією Дивіться з 7:33 

 

Тернопільщина усіма силами підтримує корвет “Тернопіль”

Вчора, 7 березня, копичинецький міський голова зв’язався з командиром Корвету “Тернопіль” – капітаном 3-го рангу Ємельяненко Максимом, та одним з офіцерів 5-ої бригади ВМС України (катер “Феодосія”), щодо надання допомоги від громади міста Копичинці. В своїй розмові Офіцери просили передати, що в них високий бойовий та патріотичний дух, вони відчувають підтримку всієї України і щиро вдячні за це. Будуть і надалі вірні присязі Народу України. Офіцери розмову завершили словами: “Слава Україні”.

 

Як копичинецькі депутати відвідували сесію в 2013

До вашої уваги відвідування інформація, про те, якою була явка депутатів Копичинецької міської ради протягом 2013 року.

 

Відкритий лист-відповідь на виступ Н.Хоптян у місті Харків 1 лютого 2014 року.

Виступ Н.Хоптян вважаю наругою над волевиявленням жителів Тернопільської області, які вже більше двох місяців відстоюють свої права і свободи на майданах Тернопільщини і Києва. Тернополяни не давали повноважень виступати від їхнього імені на зібранні, яке проходило під символікою ворожих до українства режимів – червоною зіркою і георгіївською стрічкою. 

 

Копичинецький майдан 29.12.2013

Вже більше місяця у нашій країні відбуваються мітинги та протестні акції. Наше місто не є виключенням. Пропонуємо вашій увазі фоторепортаж із копичинецького євромайдану, 29 грудня 2013 року.

Автор фото: Тарас Хлібович

 

Що для мене євромайдан?

Що таке майдан? Майдан – це наша незалежність, наше майбутнє, наша єдність. Справжня непідкупна єдність Українського народу. Маленькою частиною майдану може стати кожен. Відчуття які переповнюють мене після відвідин Майдану Незалежності, не можливо передати слова, це щось надто високе, щоб його можна було описати, його можна порівняти хіба що з блаженством, хто був там раз, неодмінно захоче побувати ще і ще. Відчути колорит українського народу справжніх його барвах.

 

У Копичинцях триває Євромайдан

Цими вихідними в нашому місті активно майданили. У суботу по навколишніх населених пунктах відбувся автопробіг, а у неділю на площі перед Центром Культури і Дозвілля відбулось народне віче, солідарне із багатомільйонною акцією у столиці. Також було розгорнуто і польову кухню, тому люди не були голодними, і змогли скуштувати кашу, чай та солодощі.

 

Міське віче прийняло звернення 04.12.2013

 4 грудня на всеміському віче було прийнято звернення до народу України, опозиційних лідерів, депутатам верховної, міських, селищних, сільських рад. Текст звернення далі.

 

Копичани беруть активну участь на євромайдані

Після суботнього побиття молоді на Євромайдані, так званої «чорної суботи», народ почав масово з’їжджатись до Києва на підтримку протестувальників і проти насильства влади над мирними людьми.

 
Сторінка 6 з 23