Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 45 гостей на сайті

Реклама

Політика

30 листопада - віче в пам'ять про Майдан

 

27 листопада - зустріч громади міста

Шановні жителі міста! Завтра повинна відбутися сесія міської ради, для того щоб прийняти рішення щодо встановлення обмежувальних дорожніх знаків на вїздах в наше місто, та інші рішення, для майбутнього ремонту доріг зруйнованих багатотонними фурами.

 

28 листопада – звіт міського голови

У п'ятницю, 28 листопада, у приміщенні Центру Культури і Дозвілля відбудеться звіт міського голови, щодо його роботи у міській раді. Початок о 15.00. Запрошуються всі копичани!

 

22 листопада в Копичинцях вшанують жертв Голодомору

22 листопада в нашому місті відбудеться вшанування жертв Голодомору. Збір о 16.00 біля пам'ятного хреста жертвам політичних репресій.

 

Якими були вибори в Копичинцях. Фоторепортаж

 Був спостерігачем в Копичинцях, обійшов три дільниці, трохи пофоткав. Вибори пройшли спокійно, грубих порушень не зауважив, результати дуже подібні на всіх трьох дільницях. На підрахунку був в будинку культури, закінчили десь о 3-30 год.

 

Пончо для армії. Давайте шити разом!

Волонтер Лілія Кондрат пропонує власними руками готувати маскувальні пончо для наших солдатів в зоні АТО. Щодо детальної інформації дзвоніть - 067 125 75 39

 

Збори Самооборони Майдану м.Копичинці

Оголошення! В п'ятницю, 3-го жовтня 2014р., о 17 годині, в приміщенні ЦКіД відбудуться збори всіх бажаючих взяти участь у захисті Вітчизни. Будуть присутні керівники райвійськомату. Просимо приходити здорових чоловіків віком 25-60 років, військовозобовязаних. Мова піде про службу в підрозділі, який буде дислокуватися на території Копичинець і виконуватиме завдання виключно на території Гусятинського району. Цей підрозділ не буде відправлятися на схід. Він частково вже сформований, потрібно добрати кілька осіб. Слава Україні!

 

У вівторок – благодійний аукціон в підтримку армії

 У вівторок,19 серпня, на Свято Преображення Господнього, свято Спаса, у Копичинському музеї театрального мистецтва Тернопільщини відбудеться Патріотичний благодійний аукціон-продаж картин художника,уродженця села Яблунів, Степана Ядловського. Майстер сам виступив з такою ініціативою провести цей захід на підтримку української армії, бо є щирим українцем і справжнім патріотом, котрий вболіває за долю рідної землі.

 

Куплено амуніцію

Вчора, 28 травня, було куплено для 3-ох Копичинецьких бійців батальйону "Тернопіль". Окрім того, завдяки благодійному фонду "Апостол" були направлені бронежилети 5 класу захисту та спальні мішки - прикордонникам в Донецьку область (де також є копичинчани). Висловлюємо всім хто допоміг та долучився щиру подяку і бажаємо Божого благословення.

 

Збір коштів на амуніцію

 

 
Сторінка 5 з 23