Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 51 гостей на сайті

Реклама

Політика

Ленін – великий українець?!

При вчорашньому перегляді на телеканалі Інтер проекту «Великі українці» мене обурив той факт, що до сотні, крім і справді великих земляків, потрапили й ті люди (чи нелюди), яких українцями годі й називати. Поряд з комуністичними керівниками Хрущовим, Брежнєвим, Симоненком (а він що доброго зробив?), українці (чи то пак росіяни України і комуністи-українці, що не сумісно) поставили на 23 сходинку Вождя пролетаріату – Володимира Ульянова (Леніна).

 

НАТО: військова загроза чи колективна безпека?

Мабуть, багатьом відома пісня рок-гурту Scorpions – Wind of change (з англ. – «вітер змін»). Автори даної пісні мали на меті одне – вдалим звучанням рокових акордів зупинити наростаючу «холодну війну» між СРСР та США. Проте докорінно врегулювати проблеми «двох світів» так і не вдалося до цього часу. У будь-якому протистоянні, яким би ти сильним не був, завжди необхідно мати союзників, з якими можна було б найбільш вдало проводити свою політику.
 

СБУ виправдала українських націоналістів

В СБУ відбулись чергові Громадські історичні слухання на тему: “Звинувачення проти “Нахтігалю” – історична правда чи політичні технології”. Ці слухання є спільним проектом Служби безпеки України та Українського інституту національної пам’яті. У заході взяли участь члени робочої групи істориків, створеної при СБУ для вивчення архівних документів, представники громадських організацій та засобів масової інформації.
 

Ощадбанк повертає вклади

Здається, помало зимові свята відходять від нас. У спогадах залишаються лише святкові дні, подарунки та сюрпризи, які отримав. Уряд не залишився осторонь, і також зробив цікавий подарунок - повернення знецінених заощаджень вкладникам колишнього Ощадбанку СРСР.

 

"Копичинці, все ж таки, місто"

Знаючи Володимира ПЕЛЯКА, як одного з найуспішніших партійних функціонерів району, досвідченого штабіста БЮТу і взагалі молоду людину у середовищі гусятинських політиків, а нині ще й мера Копичинців, збирався давно взяти у нього інтерв’ю. Та в сьогоднішній дуже складній, я би сказав, перманентно-кризовій ситуації у державі, розмова з ним виглядає ще більш актуальною.

 

Що це, рокіровка?

Так як сайт відображає життя нашого міста у всіх аспектах, то не хочеться пропустити подію, яка зачепила за живе значну частину його населення. Мова іде про те, що цієї неділі відбудеться прощальна служба Божа о. Ігоря Бойчука, який був багаторічним парохом церкви Св.Миколая.
 

"Наїхали” на “Обленерго”

Тернопільське територіальне відділення Антимонопольного комітету України оштрафувало ВАТ “Тернопільобленерго” на 5600 грн. за зловживання монопольним становищем. Про це “ Номер один” головний спеціаліст відділення Христина Мельник.
 

Юля приїде в Бережани

У середу, 22 серпня, у м. Бережани відбудеться зустріч із Юлією Тимошенко. Лідер політичного блоку БЮТ вітатиме своїх прихильників о 17.00 год. Для охочих приїхати на зустріч, біля копичинецького універмагу о 14.00 год. відправлятиметься автобус в Бережани. За більш детальною інформацією звертатись за телефонами: 27100, 42751.
 

Почалось-3!

Здається всі види політичної реклами було випробувано на населенню Копичинців. Це і бігборди, наліпки, газети і багато чого іншого. На цей раз використали і інше - політичні намети. Смішно те, що буквально метр одна від одної стояли намети двох ідеалогічно не сумісних партій - БЮТу і Партії Регіонів...
 

Почалось. Дубль два

Чим далі до виборів, тим більше інформації політичного спрямування. На рахунок цього ми можемо переконатись, навіть по публікаціях на нашому сайті. То Партія Регіонів, то ще щось. Цей раз нашу увагу привернув бігборд, який буквально сьогодні встановили на універмазі. Шо там є, читайте далі... 
 
Сторінка 21 з 23