Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

Політика

19 листопада - перша сесія міськради

 Сьогодні, 19 листопада в приміщенні Копичинецької міської ради нашого міста відбудеться перша сесія новобраної міської ради. Початок о 14.00. Згідно закону, сесія є відкритою, а отже присутнім може бути кожен ;)

 

Лосик Павло Степанович - новий мер міста

На сайті Центральної виборчої комісії нарешті оприлюднено офіційні дані з виборів мера нашого міста. Всього за мера вирішили проголосувати 2630 мешканців нашого міста.

Переможцем визнано Лосика Павла Степановича, за нього віддали свої голоси 1112 жителів міста, на другому місці колишній мер Пеляк Володимир Стефанович, йому свої голоси віддали 634 жителі нашого міста.

 

 

Хто став депутатом Копичинецької міської ради?

До нас потрапило повідомлення від місцевої виборчої комісії щодо результаті виборів депутатів в Копичинецьку міську раду. На сайті Центральної Виборчої комісії поки немає даних, але надіємось зовсім скоро вони з'являться.

Ми підготували власне цей список, а також інфографіку для кращої наглядності.

 

Дебати кандидатів в мери міста Копичинці

 

Місцеві вибори 2015: повний перелік кандидатів у Копичинецьку міську раду

Центральна виборча комісія опублікувала списки кандидатів від партій у Копичинецької міської ради. До вашої уваги – повний список кандидатів від кожної із партій. Їх всього 5:

  • партія "Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина"
  • політична партія Всеукраїнське об’єднання "Свобода"
  •  політична партія "Громадянська позиція"
  •  радикальна партія Олега Ляшка

Повний перелік кандидатів далі.

 

ЦВК оприлюднила всіх претендентів на мерське крісло

Центральна виборча комісія оприлюднила повний перелік претендентів на посаду мера міста Копичинці. В загальному список не надто довгий - всього 6 кандидатів. От повний перелік:

Боднарчук Назар Ярославович
Вінніцький Мирослав Євгенович
Гута Іван Іванович
Лосик Павло Степанович
Пеляк Володимир Стефанович
Севастьянов Володимир Вячеславович
 

Ця ж інформація доступна і на сайті ЦВК: http://www.cvk.gov.ua/pls/vm2015/PVM106?PT001F01=100&pid100=61&rej=0&pid102=10116

 

Ти потрібен Україні!

 

Консультації щодо об'єднання територіальних громад

Наприкінці червня відбудуться консультації з громадськістю щодо об’єднання територіальних громад Тернопільської області. Графік розроблено обласною державною адміністрацією відповідно до рішення Тернопільської облради № 1949 від 11 червня 2015 року.

У нашому місті такі консультації відбудуться в 24 червня в ЦКіД о 12.00

 

Говорили про продовження капітального ремонту дороги по вулиці Шашкевича в місті Копичинці

 Голова районної державної адміністрації Віталій Батіг провів робочу зустріч з Копичинецьким міським головою Володимиром Пеляком. Обговорювали питання можливості продовження проведення капітального ремонту дороги по вулиці Шашкевича в місті Копичинці.

 

Шановні мешканці Тернопільщини!

Якщо вам стало відомо також про можливі факти незаконного зберігання чи використання зброї, про перебування на території області груп та окремих осіб з числа громадян іноземних держав, які своїми діями спонукають мешканців до сепаратизму, можливих терористичних актів, до використання вибухонебезпечних речовин з метою проведення підривної діяльності та інших протиправних дій, телефонуйте за номером цілодобової гарячої телефонної лінії: 0673523100 або повідомляйте на електрону пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду  

Інформація, яка надійде за цим номером та на адрес електронної пошти, обов’язково буде перевірена. За результатами перевірки будуть прийняті відповідні рішення. Телефонна лінія довіри працює цілодобово.

 
Сторінка 2 з 23